Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One



Mamy przyjemność zaprezentować Gwint - grę karcianą, stanowiącą element naszej nadchodzącej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gwint w postaci fizycznej udostępniony zostanie również w Edycji Kolekcjonerskiej gry dedykowanej platformie Xbox One.


Czym jest Gwint?
Gwint to charakteryzująca się szybkim tempem rozgrywki gra karciana, której oddawać się będzie można przemierzając rozległy, otwarty świat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - niezależnie od wersji platformowej! Stworzona i rozwijana przez krasnoludy na przestrzeni setek lat gra jest źródłem świetnej rozrywki, niezależnie od poziomu zaawansowania – bez problemu odnajdą się w niej zarówno gracze doświadczeni, jak i nowicjusze.


W Gwincie naprzeciw siebie stają dwie armie, zaś zadaniem graczy jest objęcie funkcji sprawujących nad nimi pieczę dowódców. Wszystkie spośród dostępnych frakcji charakteryzują się odmiennymi cechami, dzięki czemu gracze mogą do woli eksperymentować z nowymi taktykami oraz strategiami, poszukując własnej drogi do zwycięstwa. Jeśli lubisz ryzyko, cechuje Cię szybkość reakcji oraz strategiczny zmysł, Gwint to ponad wszelką wątpliwość pozycja stworzona wprost dla Ciebie. Stosuj zabójcze kombinacje kart, korzystaj z magii oraz potężnych kart bohaterów i pokaż swoim przeciwnikom, że nie ma wytrawniejszego dowódcy od Ciebie!


Główne cechy:
- Ponad 150 unikalnych kart
- 4 zróżnicowane frakcje: potężne i zdradliwe Imperium Nilfgaardzkie, dzielne Królestwa Północy wraz z ich maszynami oblężniczymi, zwinne i przebiegłe Scoia’tael oraz brutalne potwory Ziemi Niczyjej
- Potężne zaklęcia pozwalające graczom sterować pogodą i wpływać na jednostki na polu bitwy
- Szeroki wachlarz możliwych do zastosowania stylów gry: na krótki dystans z wykorzystaniem zakutych w zbroje rycerzy, na daleki dystans ze zdolnymi łucznikami albo z użyciem artylerii i maszyn oblężniczych
- Wyjątkowe karty bohaterów, unikalne dla każdej z frakcji


W Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One znajdą się dwie talie do gry Gwint oraz wyjątkowa mapa świata gry wykonana z tkaniny.


Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One zawiera:
- Całą zawartość standardowej edycji, zawierającą m.in. oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, piękną i szczegółową mapę świata gry, naklejki oraz stworzone przez twórców gry wydawnictwo: "Świat Wiedźmina - Kompendium"
- Olbrzymią, 26 centymetrową figurę Geralta z Rivii walczącego z Gryfem
- Unikalny, prawdziwie kolekcjonerski wiedźmiński medalion
- Jedyny w swoim rodzaju SteelBook (tm)
- Dwustustronicowy artbook, zawierający zapierające dech w piersi prace graficzne z gry
- Gigantyczne, zewnętrzne i wewnętrzne, pudełka kolekcjonerskie, których możesz użyć do przechowywania swoich wiedźmińskich skarbów!
- Dwie fizyczne talie gry Gwint
- Mapę świata gry wykonaną z tkaniny

„Gwint to doskonała gra karciana i jesteśmy szczęśliwi, że dzięki wsparciu Microsoftu będziemy mogli wydać ją także w formie fizycznej. W cyfrową wersję Gwinta będzie mógł zagrać każdy posiadacz gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na dowolnej platformie, a dodatkowo nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej na Xbox One będą cieszyć się z fizycznej kopii. To świetna wiadomość, prawda?” stwierdził Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT i wiceprezes zarządu ds. międzynarodowych.


Gwint będzie dostępny w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, niezależnie od wybranej przez gracza platformy sprzętowej. Fizyczne egzemplarze dwóch talii kart znajdą się natomiast wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej na Xbox One.


Grę można zamówić już teraz pod tym adresem.
 
Czuję się naprawdę zawiedziony postawą CDP Red. Od zawsze im ufałem i wierzyłem w ich fair-play jeśli chodzi o podział między edycjami i konsolami. Wygląda na to, że każdy ma swoją cenę...
 
Produkujecie się w tych wywiadach, a później wychodzi szydło z worka. Zamówiłem Kolekcjonerkę na PC, chyba popełniłem błąd.
 
Tylko, że ten artykuł Nars dotyczył chyba ewentualnych DLC jakie inni wydawcy zawierają w pre-orderach. Ale i tak słabo.
 
Znowu MałyMiękki zapłacił za ekskluzywną zawartość żeby sobie podreperować ego? Czuję się oszukany, nie idźcie tą drogą REDzi.
 

Guest 2686910

Guest
Idźta w cholerę z taką radością. Kłamczuszki wy niedobre.
 
Przeczytałem newsa jeszcze raz i... gra w fizycznej formie nie będzie dostępna w ogóle do kupienia? :blink:

żal.ru
 
Drodzy gracze,
W ostatnich godzinach podjęliśmy dość kontrowersyjną decyzję. Nie martwcie się jednak, jest ona spowodowana tym, że mamy w dupie wszystkich posiadaczy konsol Playstation 4 oraz komputerów PC, a sprzedaliśmy się Microsoftowi.
Ekipa Cd Projekt Red

W ilu tematach zamiarujesz jeszcze to napisać? Przesadzasz i tyle, znając życie wezmą sobie do serca spam niezadowolonych posiadaczy innych platform i zaczną to odkręcać :)
 
Drodzy gracze,
W ostatnich godzinach podjęliśmy dość kontrowersyjną decyzję. Nie martwcie się jednak, jest ona spowodowana tym, że mamy w dupie wszystkich posiadaczy konsol Playstation 4 oraz komputerów PC, a sprzedaliśmy się Microsoftowi.
Ekipa Cd Projekt Red
Zamilcz na wieki
 
Dla mnie decyzja REDów jest co najmniej dziwna.
Mogli przecież jako dodatek XONE wybrać coś co jest specyficzne dla tej platformy np. kontroler czy coś podobnego. Wtedy by było OK (przynajmniej dla mnie), a tak
Triss to najlepiej skomentuje:mean:
 
Top Bottom