Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

+
@Hostile: Witcher 3 dev vows: "no exclusive content for any platform"
content (zawartoś) nie dlc (zawartość do pobrania) ? widzisz różnice ?
To "content" domyślnie miało znaczyć właśnie "DLC", bo większość firm tylko w ten sposób dodaje dodatkową zawartość do swoich edycji kolekcjonerskich (vide wpomniana wcześniej EK CoDa) i tak się właśnie przyjęło ;P A różnicowanie zwykłej edycji od kolekcjonerskiej tylko przez dokładanie do tej drugiej jakiejś cyfrowej zawartości uważam dopiero za formę wyzysku graczy jak najtańszym kosztem, bo dorobienie wybajerzonego cyfrowego pistoletu czy miecza, który pojawia się tylko w droższej wersji dla wybranych, nic przecież nie kosztuje ;P Cieszmy się, że CDPR dalej stawia na materialne bonusy, mające jakąkolwiek realną wartość ;P
 
Last edited:
Czy ktoś na nowopowstałych stronach zdołał już wyjaśnić, w jaki sposób dodanie tych kart ma wpłynąć na wyniki sprzedaży już w dużej części wyprzedanych gier? Czy redzi oraz MS liczą, że właściciele xboxów tak miło połechtani w swej dumie ruszą tłumnie składać kolejne zamówienia? Jakieś symulacje, prognozy?

Dla Redów to nie ma znaczenia, z ich punktu widzenia dodanie tego nie ma bezpośredniego wpływu na wyniki finansowe, przynajmniej tak mi się wydaje. Dzięki temu ruchowi Microsoft dał im forum dla prezentacji gry co z kolei ma wpłynąć na większą sprzedaż To wydaje się prawdopodobne. Jeśli chodzi o zyski MS to też ciężko mi sobie wyobrazić w jaki sposób jest to korzystne. Mam nadzieje, że nie nie oznacza to dorobienie kolejnej puli kolekcjonerek tylko na xboxa (bo istniejące są już chyba wyprzedane). Wtedy osoby na liście rezerwowej mogą się poczuć rozczarowane ale zobaczymy.
 
Jeżeli ktoś chce, to jak wcześniej wspominałam na brytyjskim Amazonie kolekcjonerki Wieśka na Xklocka są jeszcze dostępne. Chodzą po 139,99 funtów.
 



Ja podam przykład EK Watch Dogs. Były dwie, przynajmniej w naszym kraju. Powyżej zdjęcia obydwu. Jest niesprawiedliwe dawać coś innego dla X1, coś*innego dla PS4 i coś*innego dla PC. Albo robimy wszystko takie samo, albo nie traktujemy gracza jako gracza tylko jako gościa, który wyjmie kartę płatniczą lub tydzień przed premierą przeleje kasę z konta.

Co do WD - w drugiej nie ma np. ArtBooka. Bo? Bo Ubi tak postanowiło i już. Redzi nie idźcie tą drogą. Ilu ludzi, tyle opinii, nie dogodzi każdemu.

Być*może Redzi powinni zrobić EK na zasadzie, każdy wybiera swoje elementy i wrzuca je do worka. Figurka 100zł, mapa 50zł, karty 40zł, możesz dowolnie zmieniać i kombinować.

Nikt nie zarzuca, że W3 ma być pokrojone, DLC i te sprawy. Chodzi o EK, coś, co jest szczególne.
 
Last edited:
Cena odpowiednia dla brytyjskich zarobków ;) Toteż ja poczekam i zobaczę czy REDzi nie wypuszczą Gwinta osobno, za kasę. Albo po fakcie poszperam na ebayu czy allegro :)
 
Wszyscy (może poza nieliczna grupą nie lubiącą kart i mini gier) jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego dodatku do gry jakim jest opracowany, przez Redów "Gwint".
Jestem pewien, ze wszystkim fanom karcianek gra przypadnie do gustu - jeżeli kiedyś będzie można pograć sobie w nią na http://www.gog.com/galaxy to będzie super... (fajnie by było, gdyby Redzi wrzucili tam także http://thewitcher.com/twba :D )

Doceniamy (gracze i fani) wysiłek jaki Redzi wkładają w tworzenie swojego produktu.

(a te potknięcie marketingowo-pijarowo-komunikatowo-czasowe.... cóż wszyscy się uczymy całe życie....)
Te wszystkie posty nawet te negatywne, to tak na prawdę prośba by CDPR nie schodziła z drogi jaką studio obrało i by nie zmieniali swojego postępowania w stosunku do graczy, fanów i pozostałych klientów.

Szacunek dla waszej pracy - tak trzymać i nie dajcie się zmienić.
 
Jeszcze raz podrzucam link do oświadczenia Marcina Iwińskiego, który ustosunkował się do całej sprawy tutaj.

Ja natomiast od siebie chiałem Was jeszcze zapewnić, że jeżeli chodzi o jakiekolwiek różnice w zawartości gejmplejowej ze względu na platformę, to nie wystąpią one w naszych grach nigdy. Podobnie ma się sprawa z DRMem - zawsze będziemy jego przeciwnikami. Nie musicie bać się, że nagle zmienimy naszą politykę o 180 stopni. Tak, jak napisał Marcin - gracze są dla nas najważniejsi.
 
Gratuluje wam wytrwałości i tego, że pomimo ilości jadu wylanego na was w tym temacie dalej macie zamiar kontynuować swoją przyjazną graczom politykę. Jednak ja dalej jestem zdania, że wizerunek, jaki sobie wyrobiliście na dłuższą metę będzie bardziej zawadzał niż pomagał. Mimo wszystko będę miał nadzieje, że srogo się co do moich przewidywań mylę.
 
Cała ta Wasza kampania faworyzująca x box jest obrzydliwym posunięciem. Żaden gracz Wam tego nie wybaczy, a,, strzał w kolano" to zbyt delikatne określenie tego co zamierzacie zrobić. Kupiłem 2 kolekcjonerki na PC i zaczynam tego żałować.
 
Last edited:
Cała ta Wasza kampania faworyzująca x box jest obrzydliwym posunięciem. Żaden gracz Wam tego nie wybaczy, a,, strzał w kolano" to zbyt delikatne określenie tego co zamierzacie zrobić. Kupiłem 2 kolekcjonerki na PC i zaczynam tego żałować. C*** .
Nie. Po prostu. Mów za siebie, nie generalizuj i sam zachowaj kulturę.
 
Last edited by a moderator:
Skoro @Marcin Momot wkleja link to ja też wkleje: http://www.eurogamer.net/articles/2...ev-vows-no-exclusive-content-for-any-platform
A nawet parafrazą zarzucę: "Kontent jest Kontentem, Wirtualny czy Namacalny nie ma różnicy. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy kontentem a kontentem chciałbym nie wybierać wcale"

I dodam jeszcze kilka słów. Myślę że większość z nas posiadaczy EK na PC I PS4(swoją drogą to te właśnie się wyprzedały jako pierwsze, a promowana jest wersja na XONE, dziwne nie?) dała by spokój, gdyby było zapewnienie, że po premierze(lub nawet jeszcze przed) byłaby możliwość dokupienia tych dodatków z niezmienionej formie, za rozsądne pieniądze, może nawet ze zniżką dla posiadaczy EK PC i PS4
 
Jak dla mnie te oświadczenie to jeden wielki BS. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z REDów ustosunkował się do postu użytkownika cbool222
http://forums.cdprojektred.com/threads/31372-Gra-karciana-Gwint-oraz-nowe-fizyczne-dodatki-do-Edycji-Kolekcjonerskiej-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon-w-wersji-Xbox-One?p=1388900&viewfull=1#post1388900
Chociaż raczej nie mam na co liczyć. No cóż, trudno, zawsze pozostaje mi kliknięcie "usuń" View attachment 5352
@Hostile - bo nie chodziło mi o samą zawartość, tylko o wsparcie dla polityki firmy.
 

Attachments

  • w3.jpg
    w3.jpg
    13.6 KB · Views: 36
Last edited:
Cała ta Wasza kampania faworyzująca x box jest obrzydliwym posunięciem. Żaden gracz Wam tego nie wybaczy
Mów, proszę, wyłącznie za siebie, a nie za mnie i wielu innych.

Chamski to jest przede wszystkim właśnie twój komentarz.

Chociaż raczej nie mam na co liczyć. No cóż, trudno, zawsze pozostaje mi kliknięcie "usuń" View attachment 5352
A oszukał cię ktoś, jeżeli chodzi o zawartość? Czy cokolwiek, co było ogłaszane w momencie startu preordera EK, zniknęło z zawartości jego pudełka? Jaki więc sens ma usuwanie zamówienia poza bezsensownym obrażaniem się na studio?

Ale co tam, usuwaj, ktoś z listy rezerwowej się z pewnością ucieszy.
 
Last edited:
Teraz kiedy emocje opadają wiele osób może powiedzieć że was rozumiemy. Skoro podjęliście taką decyzje ok spoko pewnie nie mieliście innego wyboru. Większość z nas chce wam po prostu przypomnieć że to my gracze z Polski dając wam zaufanie ( I całkiem słusznie) pomogliśmy w osiągnięciu światowego poziomu. Bo gdybyśmy z takim entuzjazmem nie podeszli do W1 to pewnie kariera studia potoczyłaby się inaczej. A dzięki waszemu podejściu kradzież (piractwo dla nie ogarniętych) gier CDPR jest bardzo tępiona u nas ;) Serio :p . Dlatego wielu graczy zabolało to że nie wszyscy dostaną tej samej wersji kolekcjonerki w naszym kraju. Dla mnie sprawa byłaby załatwiona jakby można było dopłacić do tych dodatków i np. po kosztach byście je dorzucili. Wilk syty i owca cała :)
I Pamiętajcie że to my gracze z Polski zawsze staniemy za was murem jeśli na jakiejś produkcji podwinie się wam noga, bo zasługujecie na to za wasze podejście.
...trochę nacjonalistycznie zabrzmiało ale chyba wiadomo o co mi chodzi xD
 
Sprzedać się M$ ?! Chyba was bóg opuścił, przecież oni nawet swojej konsoli nie ufają i to nie pierwszy raz
http://pclab.pl//news59178.html

Jak na moje rozumowanie to jednak jest spora różnica między "sprzedaniem się" a "nawiązaniem chwilowej partnerskiej współpracy, dającej stronom obopólne korzyści".

A nawet parafrazą zarzucę: "Kontent jest Kontentem, Wirtualny czy Namacalny nie ma różnicy. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy kontentem a kontentem chciałbym nie wybierać wcale"
Dla mnie jednak jest różnica między cyfrowym kontentem, wycinanym z właściwej gry z przeznaczeniem bycia bonusem do wybranych wersji a unikatowym, materialnym gadżetem, który dorzucany jest do gry. Redzi wolą to drugie rozwiązanie niż fragmentowanie zawartości swojej gry i chwała im za to.

Edit:
I Pamiętajcie że to my gracze z Polski zawsze staniemy za was murem jeśli na jakiejś produkcji podwinie się wam noga, bo zasługujecie na to za wasze podejście.
Biorąc pod uwagę to, co się dzieje w tym temacie po ogłoszeniu takiej byle pierdółki, to jednak szczerze w to wątpię ;P Wielu po prostu nie może się doczekać, by móc wreszcie powbijać w CDPR szpile ;P
 
Last edited:
Mam nadzieję, że teraz nie będzie pogarszania grafiki na PC by gra nie wyglądała lepiej od wersji na cholernej konsoli xbox one...
 
Top Bottom