Gra karciana Gwint

+
Status
Not open for further replies.
Gra karciana Gwint

Czy gra karciana, która absolutnie zachwyca mnie w samej grze, będzie dostępna w sprzedaży w wersji karcianej? Wiem, że byla ona dodawana jako exclusive do wydania dla którejś konsoli, ale naprawdę świetnie byłoby mieć możliwość jej oddzielnego kupna.
 
Karty były dodane do edycji kolekcjonerskiej na Xbox One - 2 talie (Nilfgard i Temerczycy). "Ja tak jak kolega" chciałbym zobaczyć w fizycznej formie gwinta. Mam nadzieję, że pojawi się niebawem możliwość kupna pełnych 4 talii + karty specjalne.
 
Wielka szkoda, że nie ma w normalnej kolekcjonerce takich kart, mega fajny gadżet, idealnie i naturalnie pasujący do takiego wydania. Dużo lepszy pomysł choćby od tej brzydkiej, bezużytecznej figurki :D No ale to moja, raczej mocno odosobniona opinia... ;)
 
Mnie też ten Gwint strasznie wkręcił, przypomniały mi się czasy jak się pykało w Pazaaka w KotORach gdzie zamiast jechać dalej z fabułą to gniłem w kantynach przepuszczając ostatnie kredyty na kolejne partyjki :D Chętnie bym powitał grę w formie fizycznej, idealnie nadawałby się do formatu living card game w jakim FFG wydaje swoje karcianki - nie mamy boosterów z losowymi kartami tylko konkretne zestawy, z których budujemy swoją talię. FFG wydało planszówkę z Wiedźmina więc kto wie ;)



REDowy Gwint nadawałby się też na grę mobilną. Znacznie bardziej wolałbym to niż grę typu MOBA, która wyszła.
 
Gwint - Karty papierowe

Cześć,

czy planujecie wydać grę w formie papierowej? Gra jest szybka i świetna, chętnie pograłbym z kumplami przy piwku.
 
Przyjąłbym Gwinta z otwartymi rękoma na swojego smartfona, ale pod warunkiem, że tym razem gra będzie miała bardzo duże wsparcie obsługiwanych modeli, bo wiedźmińska MOBA do dziś nie jest dostępna na żadne urządzenie z Androidem, które posiadam, a grałem na obu i gdzieś tam od kilku miesięcy gnije bezużytecznie moje konto z ok 20 lvlem.
 
Fizyczny Gwint byłby naprawdę świetną rzeczą. Można byłoby pograć sobie, na przykład, w plenerze, a tak...
 
Ja również podpisuję się pod prośbą.
Z chęcią zakupiłbym takie karty, ale polska wersja kart do wydrukowania tez byłaby super :)
 
Może jakieś opinie posiadaczy wersji fizycznej, fajnie się gra? Nie ukrywam, że chętnie pograłbym w Gwinta na żywo. Ciekawi mnie jak wprowadzić element kolekcjonerski i czy w ogóle się da. W online'owej mogłyby dochodzić karty za jakieś osiągnięcia. np pokonanie przeciwnika z lepszą talią, rozegranie iluśtam partii, wygranie iluśtam partii z rzędu itp. ale w fizycznej hmmm...
 
Za mało jest kart żeby zrobić z tego TCG, ale LCG lub coś w stylu Summoner Wars jak najbardziej ;)
 
Łyknąłbym wersje drukowaną, wersje mobilną czy też wersje online. Świetna zabawa. Żona wkręciła się na całego i do pełnej kolekcji brakuje jej niewielu kart.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom