Gra nie włącza się - szybki czarny ekran

+
Gra nie włącza się - szybki czarny ekran

Witam

Piszę tutaj bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem a wiem że nie tylko mnie on dotyczy ;/

Po pobraniu gry z GOG-a i zainstalowaniu gra nie włącz się tzn.uruchamiam ją z GOG-a lub pulpitu pojawia się na ułamek sekundy czarny ekran i NIC zero reakcji ani nie mam jej jako uruchomiona na menadżerze zadań.Dzwoniłem na infolinie CDP jednak gośc nie umiał mi pomóc,Na innych forach zero odpowiedzi :/.Grę chciałem uruchomić na laptopie o specyfikacji która powinna wystartować z W3 gdyż są testy na tej specyfikacji i masę filmów na YT jak ludzie bez problemu grają ;


Kupiłem wersję pudełkową(oczywiśćie miałem wadliwą płytę)jednak przy instalacji z płyt problem jest taki sam,sterowniki powinienem mieć wszystkie zainstalowane tym bradziej że inne gry typu CS:GO idą bez problemu

Specyfikacja mojego sprzęciku
Lenovo y50-70
gtx960m
i5 4210h
240gb ssd
8gb ram

Pozdrawiam
Paweł Różycki
 
Podejrzewałbym konfliktujące się oprogramowanie w tle od lenivców, swego czasu mieli aferę typu „kula szpiegula”.
Poza tym:
- Nic nie napisałeś o wersji OS, sterowników karty i źródle ich instalacji.
- Jak nie używasz streamingu i networkingu NVidii, to wyłącz w msconfig.
- Spróbuj też w BIOS przekonfigurować klawiaturę(żeby domyślnie były klawisze funkcyjne, a reszta z Fn), ew. podłącz zewnętrzną na USB.
 
Top Bottom