Gra po aktualizacji nie włącza się,przycisk "play" na gog galaxy jest bezużyteczny.

+
Status
Not open for further replies.
Gra po aktualizacji nie włącza się,przycisk "play" na gog galaxy jest bezużyteczny.

Od godziny 17 staram się włączyć Wiedźmina.Mimo klikania w przycisk "play" na platformie gog galaxy nic się nie pokazuje,wyświetla,że gra została uruchomiona parę sekund temu,mimo że nie pokazał się nawet czarny ekran.Instalowałem już wszystkie sterowniki jakie były dostępne,nic nie pomaga,przeszukałem masę stron zagranicznych,też nie odnalazłem rozwiązania.Ktoś też tak miał i udało mu się uruchomić grę?
 
Ta Daa, właśnie uruchomiłem Wiedźmina 3.

Jak? Idiotycznie prosto i nie wiem nawet czemu to zadziałało.

\The Witcher 3 Wild Hunt\__redist\MSVC2012_x64\vcredist_x64.exe
Po uruchomieniu opcja "Repair", jak skończył to kliknołem "Play" w GoG Galaxy po raz n-ty bez nadzieji że zadziała, a tu nagle zadziałało o_O

Pomijam już że sciągałem bezpośrednio od microsoftu tego .exe i to nie pomagało, widać ten z folderu Wiedźmina jest jakiś podkręcony
 
Play robi się szary, potem- jest lub go nie ma- czarny ekran, play znów zielony; czasem komunikat, że program przestał działać. Różne wariację, niezależne od siebie.
 
Też tak miałem, najpierw z płytką error -10, potem raz się udało ale galaxy uniemożliwił granie, teraz żadna próba instalacji od nowa nie działa..
 
Ja nie pytam o kolory, tylko o procesy :p Kombinacja CTRL + SHIFT + ESC, zakładka "procesy".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom