Gra Roku 2011 - Dziś ostatni dzień głosowania!

+
Głos oddany
Powodzenia! Życzę Wam zwycięstwa!
 
TES-ów nie trawię, choć wielokrotnie dawałem im szansę. Niestety, po trzech - czterech godzinach odpadałem znudzony. Moim zdaniem pierwsze turowe Fallouty miały większą dawkę dynamizmu (nie mówiąc o fabule) niż którykolwiek TES. Otwarty świat mam w realu, a w wirtualu sprawia on, że dla mnie jest nudno i "bezcelowo". Gry odpalam po to, by zostać wciągnięty bez opamiętania w porywający wir pasjonujących i zaskakujących wydarzeń, a nie łażąc tu i tam bez określonego celu szukać czegoś do roboty. Spośród przedstawionych produkcji Wiedźmin po prostu był najlepszy.
 
Takie zakończenie starcia byłoby pożądanym:

http://www.youtube.com/watch?v=3vQkacTqQ9M
 
Eh... nie załapałem się na głosowanie (siła wyższa ), ale będę trzymał kciuki za wynik.
Widzę, że Wiesiek pod koniec głosowania poszybował w górę. Widać na forum zrobiła się mobilizacja nie gorsza od tej której dokonał Putin i jego zwolennicy podczas ostatnich wyborów ...
 
No teraz , to już wiesiek nie może przegrać ! Dziwią mnie tylko dosyć niskie oceny "ekspertów" w recenzji wiedzmina 2 ...
 
Oddałem głos, na grę, która uważam, że była najlepiej dopracowana.
Pod względem optymalizacji Skyrim wygrywa, ale fabuła, gameplay i postać .. W2, nie miało równych, nawet w tym roku ME3 zajął mi w sumie.. dwa dni gry - oczywiście nie całe - teraz znów gram w Wiedźmina :).
 
Nie wiem czemu tyle ludzi uwaza ze Skyrim jest najlepszą grą 2011 r.
przeszedlem calą i zadnej rewelacji nie ma 85% questow to idz do jaskini/fortu wybij bandytów lub jakies stwory...

...ale cóż o guscie sie nie dyskutuje.

Jak dla mnie wiedzmin najlepsze troche krótki ale nadrabia to możliwosciami w grze i grafią.
 
Top Bottom