Gra rozłącza w meczach rankingowych

+
ROZŁĄCZANIE GRY W PODCZAS WYGRYWANIA MECZU RANKINGOWEGO- jestem na 5 randze i gra się sama ZAWIESZA,rozłącza...czy cos jest serwerami? bo naprawdę bardzo jest to przykre jak się wygrywa mecze- A gra się ZAWIESZA A POTEM rozłącza...przegrane mecze tylko przez zawieszanie się gry dziś aż 4 razy... gdy już miałem wbić 4 rangę...nie mozna dziś grac bo CO CHWILĘ gra sie ZAWIESZA I ROZŁĄCZA...wszystko u mnie działa doskonale jak i połączenie internetowe mam bardzo dobre I NISKI pING-25 bo sprawdzałem w speedtescie oraz w Zaporze windowsa mam Gog i gwinta dodane jako dozwolone programy...2 lutego i dziś sa ogromne problemy że gra co chwile się zawiesza a potem rozłącza..co jest dziś z ta grą- SERWERY GRY SZWNAKUJA CZY CO jest...? instalowałem od nowa Goga i Gwinta....przegrane tylko przez to że gra się zawiesza...

prosze nie kasować mojej wiadomości- bo to poważny problem z którym nikt nie raczy cokolwiek coś zrobic...WIĘĆ PROSZE NAPRAWCIE TEN BARDZO POWAŻNY PROBLEM JAK CRASZOWANIE-ZAWIESZANIE W GRZE BO WCZEŚNIEJ Z TYM NIE BYŁO PROBLEMU...
 
Top Bottom