Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

+
Dochodzę do wniosku, że to nie może być wina dlc, ponieważ zainstalowałem od nowa grę bez instalacji dodatkowych dlc tylko patche i nadal jest to samo gra się nie włącza. Wyskakuje czarny ekran na 1-2 sekundy i wraca do pulpitu. Gry nie ma w procesach. Problem prawdopodobnie został spowodowany wczorajszym mini patchem/hotfixem. Przegrałem ponad 80h i ani jednego crashu. Teraz takie kwiatki. Gry nie mogą w ogóle włączyć -.-
 
Serio? Zepsuliście grę przed samym weekendem i zamiast to odkręcić to zostawiliście to tak. Jest zawiedziony strasznie, rok przekładaliście premierę żeby dopracować grę a teraz patchujecie grę w pośpiechu i macie w dupie to, że przez wasze partactwo nie da się korzystać z produktu za który zapłaciłem.
 
A co ich to obchodzi mają długi weekend, że tam komuś gra nie ładzia. Co nie zmienia faktu, że tylko kilka osób się podpisało pod tym, że mają problemy z grą. Jednym ogólnie crashuje, innym 1-2 sek robi się czarny ekran i z powrotem pulpit, tam jeszcze komuś komp się przegrzewał :) Najgorsze jest to, że ogólnego wpisu od nich nie widzę ( sory rodacy, ale coś zjebaliś... nie wiemy co z tym zrobić, ale już coś robimy ) a nie kupiłem gry po to, żeby w nią nie grać bo coś spieprzyli. Ktoś coś mi da za tą niemożność grania tylko kopa w dupe i tyle.
 
Mi pomogła reinstalacja gry i GOG-a. Najpierw oczywiście zrobiłem kopię zapasową save-ów. Potem odinstalowałem grę z pozycji GOG-a bez zachowania save-ów i ustawień. Następnie odinstalowałem GOG-a z pozycji panelu sterowania w Windowsie. W dalszej kolejności wyczyściłem dysk programem Odkurzacz oraz wyczyściłem rejestr programem Ccleaner. Nie wiem czy te czynności miały jakieś znaczenie, ale piszę jak było. Potem zainstalowałem grę normalnie z płyty. Pozwoliłem na instalację GOG-a, który zainstalował patche i ściągnąłem wszystkie DLC włącznie z tymi nowymi. Gra hula ponownie. :D
 
Last edited:
A bez gog galaxy? Bo jak mam teraz zainstalowanego Wiedzmina w wersji 1.02 to działa, boje się, że znowu przy instalacji 1.03 i 1.04 z klienta tgalaxy doinstaluje coś po czym przestanie gra znowu działać... a musze się podnieść do wersji 1.04 bo inaczej sava'e nie wczytam :/
 
A bez gog galaxy? Bo jak mam teraz zainstalowanego Wiedzmina w wersji 1.02 to działa, boje się, że znowu przy instalacji 1.03 i 1.04 z klienta tgalaxy doinstaluje coś po czym przestanie gra znowu działać... a musze się podnieść do wersji 1.04 bo inaczej sava'e nie wczytam :/

Można te patche pobrać też bezpośrednio z GOG-a nie używając klienta Galaxy. Wejdź w swoją bibliotekę gier, kliknij na Wiedźmina 3 i jak ci się rozwinie lista, to znajdziesz tam wszystkie patche. Można je pobrać ręcznie.
 
Hej . Mi po pól dnia boju z gra zaczeła w koncu dzialać ja zrobiłem tak. Usunąłem gre z panelu sterowania wlacznie ze wszystkimi dlc i sejwami ( zrobilem wczesniej kopie zapasowa sejwow) , wyczyscilem kompa za pomoca programu do czyszczenia rejestru , sciagnałem wszystko co dotychczas jest dostepne do sciagniecia bezposrednio ze strony gog. com (Wejdź w swoją bibliotekę gier, kliknij na Wiedźmina 3 i jak ci się rozwinie lista, to znajdziesz tam wszystko- wybierz jezyk POLSKI, dlc sa do sciagniecia ze strony tylko w ang ale podczas instalacji mozna a nawet trzeba wybrac jezyk polski ). Zainstalowałem w kolejnosci gre->spolszczenie-> patche zaczynajac od 1.01-1.0.2-> 1.0.3->1.0.4->dlc poczawszy od 1 wydanego do 4 (Nie instalowałem dwoch ostatnich dlc) skopiowalem sejwy do c/uzytkownicy/nazwa uzytkownika/moje dokumenty/The witcher 3/ gamesaves GRA SMIGA.

Ps. Nie instalowałem klienta galaxy gram bez niego wiecej z nim problemow niz pozytku
 
Last edited:
Hej . Mi po pól dnia boju z gra zaczeła w koncu dzialać ja zrobiłem tak. Usunąłem gre z panelu sterowania wlacznie ze wszystkimi dlc i sejwami ( zrobilem wczesniej kopie zapasowa sejwow) , wyczyscilem kompa za pomoca programu do czyszczenia rejestru , sciagnałem wszystko co dotychczas jest dostepne do sciagniecia bezposrednio ze strony gog. com (Wejdź w swoją bibliotekę gier, kliknij na Wiedźmina 3 i jak ci się rozwinie lista, to znajdziesz tam wszystko- wybierz jezyk POLSKI, dlc sa do sciagniecia ze strony tylko w ang ale podczas instalacji mozna a nawet trzeba wybrac jezyk polski ). Zainstalowałem w kolejnosci gre->spolszczenie-> patche zaczynajac od 1.01-1.0.2-> 1.0.3->1.0.4->dlc poczawszy od 1 wydanego do 4 (Nie instalowałem dwoch ostatnich dlc) skopiowalem sejwy do c/uzytkownicy/nazwa uzytkownika/moje dokumenty/The witcher 3/ gamesaves GRA SMIGA.

Ps. Nie instalowałem klienta galaxy gram bez niego wiecej z nim problemow niz pozytku

U MNIE POMOGŁO WIELKIE DZIĘKI !!!! działa jak działał wszystko elegancko.
 
Na liczniku niemal 60h gry bez żadnych crashy wykopów do pulpitu, po instalacji DLC, gra zdążyła się już 2x wyłaczyć.... chyba sobie odpuszczę do czasu jakiegoś fixa bo nie mam zamiaru przeinstalowywać.
 
Na liczniku niemal 60h gry bez żadnych crashy wykopów do pulpitu, po instalacji DLC, gra zdążyła się już 2x wyłaczyć.... chyba sobie odpuszczę do czasu jakiegoś fixa bo nie mam zamiaru przeinstalowywać.
Przez gog galaxy sciagałes DLC? tutaj moze byc problem, ja sciagnałem z gog.com i sprawdziłem wszystkie doniesienia graczy wraz z wywalaniem gry przy travelingu z Velen do Białego Sadu czy Skellige do Novigradu i zadnego błedu nie miałem. Ja nie ufam takim programom a jak juz widze, ze gra uzywa steam to mnie nerwica tłucze.
 
Przez gog galaxy sciagałes DLC? tutaj moze byc problem, ja sciagnałem z gog.com i sprawdziłem wszystkie doniesienia graczy wraz z wywalaniem gry przy travelingu z Velen do Białego Sadu czy Skellige do Novigradu i zadnego błedu nie miałem. Ja nie ufam takim programom a jak juz widze, ze gra uzywa steam to mnie nerwica tłucze.
Tak ściągnięte przez gog, wywaliłem wszystkie dlc (odinstalowałem) okazało się że niemogę save'a wczytać bo niemam dlc od kusz i zaginionych górników, zainstalowałem te dlc które musiałem, odpaliłem i nic bez wykopów dziwne, u każdego co innego.....
 
Przeinstalowałem grę .... i nic caly czas to samo, nie odpali się.

Czekam na wyjaśnienia od CDPR , dlaczego po ich DLC produkt za który się zapłaciło nie działa.

W ogóle dlaczego mamy kombinować z przeinstalowaniem produktu który ma działać a nie działa chociaż korzysta się z tego co CDPR dodaje i oferuje.

Wina jest tutaj jednostronna, a przypadek dotyczy wielu uzytkownikow.
 
Rozwiązałem problem metodą prób i błędów..... bo szanowna pomoc techniczna nie raczyła odpisać na moje zapytanie. Jeżeli instalujecie grę z płyt zainstalujcie ją i nie włączajcie gog. Usuńcie go zaraz po instalacji gry. Wejdzie na stronę gog wiedźmina i pobierzcie manualnie trzy patche 1.2/1.3/1.4 oraz cztery dlc 1/2/3/4 zainstalujcie je w takiej samej kolejności. Oczywiście nie pobierajcie dwóch nowych. Odpalcie grę przez .exe z pulpitu lub folderu "x64" w wersji compatybilnej z waszym systemem i jako administrator ( prawy przycisk myszy na pliku exe i tam sobie ustawiamy). Gra działa i żadnych crashy od tamtej pory. (przed reinstalką zachowajcie save'y są w folderze moje dokumenty na partycji systemowej).
 
Last edited:
Cholera, mi również gra przestała się uruchamiać po instalacji dlc-ków (albo aktualizacji goga, bo też miała miejsce), ale nie mogę zainstalować gry z płyty, bo wyskakuje błąd. Dlatego ściągałem kopię internetową. Można ściągnąć i zainstalować kopię z GOG-a bez potrzeby używania GOG Galaxy?
 
Spróbujcie usunąć dllki dxgi.dll i d3d11.dll w folderze z grą w bin/x64 - jeśli wam zadziała i jakieś crashe będą w grze to usuńcie jeszcze dinputy i xinputy
 
Top Bottom