Gra się zawiesza

+
Gra się zawiesza

Gra się zawiesza gdy po zakończeniu rozgrywki widać napisz przegrana a ja jeszczę powiem gerelatem jakąś frazę wtedy gra zawiesza się i nie następują dalszcze screny jak dodanie doświadczenia itd.. Miałem tak już podczas 2 rozgrywek
 
Zawiesza się także:
- pod koniec rozgrywki już na samym stole po spasowaniu obu graczy
- drugi przypadek miałem że zaliczyła zwis na edycji talii
- trzeci natomiast chciałem wyłączyć grę, ale przyciski na okienku potwierdzenia zamknięcia gry po prostu nic nie robiły za to klikadło ręczne w postaci myszki klikało w to co było pod tym okienkiem

(Windows 10)
dodam że dwa ostatnie zwisy nie są freezami tylko niepoprawnym działaniem gry w sposób uniemożliwiający jakikolwiek ruch.

kolejna zwiecha:
- gra nie reaguje pod koniec rundy pierwszej nie da się nacisnąć przycisku spasuj, po chwili gra kończy się moja wygraną, lecz lista rund pusta - efekt brak punktacji dla mnie za wygrane rundy a drugą z pewnością bym wygrał...
 
Last edited:
Patrzyłem na drugiego użytkownika, ale problem może być spowodowanym, że nie zaktualizowałeś systemu Windowsa 10? Wchodzisz w start ustawienia, aktualizacja i zabezpieczenia Windowsa Update i sprawdza. Taki punkt zaprzeczenia.
 
Gra niby działa dobrze, ale przy wyłączeniu za każdym razem jest crash. Przed poprzednim patchem (przed wprowadzeniem pozycjonowania) ten problem nie występował.
 
Kolejna zwiecha. Na koniec gry po 2 rundzie po przegranej nic się nie dzieje stół gry nadal aktywny muzyka leci w tle i tyle - nic nie mogę zrobić co najwyżej kląć "psia krew nie podoba mi się to" w nieskończoność i inne
 
Podepnę się i przypomnę o bugu, który zawiesza grę kiedy po zakończeniu pojedynku przechodzę na zakładkę Ranga, gratuluję przeciwnikowi i pojawia się przycisk następna strona. Po jego naciśnięciu w tej sytuacji gra się zacina.
 
Top Bottom