Gra, z dnia na dzień, przestała się uruchamiać

+
Status
Not open for further replies.
Gra, z dnia na dzień, przestała się uruchamiać

Witam. Mam problem z w pełni ulepszoną wersją Wiedźmina 3; gra ostatni patch dostała dość dawno, ładnie śmigała aż do dzisiaj... Używam GoG Galaxy i naciśnięcie przycisku "Graj" nic nie daje: Przycisk zmienia kolor na szary, aby po chwili znowu stać się zielony... i tak w nieskończoność. Od ostatniego uruchomienia gry nie instalowałem żadnych aktualizacji systemu, sterowników, ani patchy. W grze nie mam żadnych modów: nigdy ich nie instalowałem. Po prostu z dnia na dzień gra zaczęła odmawiać posłuszeństwa?
 
Witam. Mam problem z w pełni ulepszoną wersją Wiedźmina 3; gra ostatni patch dostała dość dawno, ładnie śmigała aż do dzisiaj... Używam GoG Galaxy i naciśnięcie przycisku "Graj" nic nie daje: Przycisk zmienia kolor na szary, aby po chwili znowu stać się zielony... i tak w nieskończoność. Od ostatniego uruchomienia gry nie instalowałem żadnych aktualizacji systemu, sterowników, ani patchy. W grze nie mam żadnych modów: nigdy ich nie instalowałem. Po prostu z dnia na dzień gra zaczęła odmawiać posłuszeństwa?

Spróbuj odznaczyć w zakładce Ustawienia(szary przycisk na prawo od Graj, wybierz z menu Ustawienia) DLC Game Overlay, tak samo odznacz In-game overlay w ustawieniach w galaxy(przycisk w lewym górnym rogu i ustawienia), jeśli nie pomoże, zweryfikuj pliki.
 
W końcu znalazłem launcher; niestety wyskakuje mi taki komunikat:
 

Attachments

  • plik.jpg
    plik.jpg
    255.4 KB · Views: 36
Last edited:
Niestety mam to samo. Wczoraj wieczorem jeszcze beztrosko przemierzałem Skellige, a dzisiaj nie mogę odpalić gry. Korzystam z klienta GOG. Jakieś pomysły? Zaznaczam, że nie używam żadnych mod'ów itp,
 
Niestety mam to samo. Wczoraj wieczorem jeszcze beztrosko przemierzałem Skellige, a dzisiaj nie mogę odpalić gry. Korzystam z klienta GOG. Jakieś pomysły? Zaznaczam, że nie używam żadnych mod'ów itp,
Ja chciałem się napawać zakończeniem "Ciri cesarzowa" i "Ciri zgon". To się nacieszyłem. Zawsze są torrenty i nagrywarka DVD i... GOTY. Jednak dla zasady nie będę jeszcze raz płacił za coś na co wydałem uczciwie 600 złotych.

GOG w 90% przypadków pobiera wersję z jakimiś artefaktami i wymaga weryfikacji. Lepiej pobrać torrenta od sprawdzonego użytkownika i wypalić na płytach packi z dodatkami. Niestety cdp, dzisiaj pałka się "przegła".
 
Czy przypadkiem nie ściągnęło wam wersji 1.24? Niby to przez nią gry odpalić nie można.
 
Czyli pomyliłem ją z 1.22... Jest w ogóle jakiś opis tej aktualki czy wyskoczyła jak Petru na Rubikoniu?
 
Last edited:
No, dlatego ja zawsze odczekiwałem z instalowaniem aktualizacji kilka dni by zobaczyć czy jakiś błędów to nie powoduje. Moim zdaniem dobra taktyka, kiedy ma się do czynienia z łatkami od redów.
 
No, dlatego ja zawsze odczekiwałem z instalowaniem aktualizacji kilka dni by zobaczyć czy jakiś błędów to nie powoduje. Moim zdaniem dobra taktyka, kiedy ma się do czynienia z łatkami od redów.
Zapamiętam na przyszłość. Wyłączam zaraz automatyczną pracę Galaxy; automatyczne aktualizacje już wyłączyłem, dzięki pomocy PATROLa.
 
Swoją drogą, osobiście proponuję też ci odpalać grę bezpośrednio przez launcher - bezpośrednio grę odpala bez zabawy z Galaxy (który musi wpierw sprawdzić czy są aktualizacje i inne bzdety), aczkolwiek, co mnie trochę dziwi, osiągnięcia i spędzony czas w grze normalnie zlicza.
 
Swoją drogą, osobiście proponuję też ci odpalać grę bezpośrednio przez launcher - bezpośrednio grę odpala bez zabawy z Galaxy (który musi wpierw sprawdzić czy są aktualizacje i inne bzdety), aczkolwiek, co mnie trochę dziwi, osiągnięcia i spędzony czas w grze normalnie zlicza.

Niestety, wywala mi brak jakiejś biblioteki; zobacz załączony przeze mnie plik (jeden z pierwszych postów); może ja to błędnie odpalam, ale wydaje mi się, że to mało prawdopodobne.
 
Wiem widziałem. Ten błąd, który ci wyskakuje, to pewnie właśnie efekt zainstalowania 1.24, bo ja odpalam normalnie zdalnie tym samym plikiem i żadnych problemów nigdy nie miałem.
 
No to się podziel - a nuż komuś się przyda. No chyba że chcesz po prostu wrócić do wersji 1.22, bo tę możliwość już ktoś opisał.


No to no, to chyba jedyne najprostsze rozwiązanie.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom