Gracze proszą o możliwość wyboru ekranu menu!

+
Gracze proszą o możliwość wyboru ekranu menu!

Drdzy Redzi, na wstępie dziękuję za absolutnie najlepszą grę w jaką w życiu grałem. Nie żałują żadnej złotówki wydanej na podstawkę i dodatki. Szanuję też tak długie wsparcie i ogólne postępowanie na przekór obecnym trendom w branży gier.

Wielu graczy, rodzimych i zagranicznych ma tylko jedną prośbę... Jedna opcja umożliwiająca wybór menu.
Dodatki są kapitalne, ale menu było najlepsze w podstawowej wersji gry. Te z dodatków są... słabe. Klimatyczne, owszem, ale słabe. Nie mają tego ładunku emocjonalnego którego dostarczał "Geralt of Rivia" w tle.
 
Tylko, że jeszcze nie zrobiłem gry na 100%. A wiadomo jak to jest z osiągnięciami na Gogu. Jak jakieś za chiny ludowe nie chce działać to support pierwsze co, to zwala na mody (choćby tylko te od zmiany oświetlenia).

Tak czy inaczej- dzięki za moda, na pewno sprawdzę:).
 

Rudal

Forum veteran
Mnie się tam Menu podoba. Nie powiem "Nie" dla dodania opcji wyboru, ale jeśli takowej nie będzie to mi nie przeszkadza.
W World of Warcraft też Menu zmienia się co dodatek i jest ok.
 
W2 (podobnie jak w H-L2) menu zmieniało się wraz z postępami w fabule.
Tutaj widać poszli na łatwiznę, ale trzeba przyznać, że wszystkie menu są ładne i klimatyczne.

Jak dla mnie mogliby jedynie usunąć ten informacje o zainstalowanych DLC - na grzyba mi taka "reklama" gdy dany dodatek już kupiłem?
 
Jak dla mnie mogliby jedynie usunąć ten informacje o zainstalowanych DLC - na grzyba mi taka "reklama" gdy dany dodatek już kupiłem?
Ja w ogóle jej nie rozumiem. Ja to widzę jako nachalną próbę przekonania by gracz kupił te dodatki, mimo że nie koniecznie chciał (coś na zasadzie "Patrz, są dodatki a ty ich nie masz! Kup je dziś! Szybko! Prędko!").
 
@kubolmem

To częsty zabieg innych twórców, więc taka wzmianka (czy pasek na dole ekranu) mnie nie dziwi. Jeszcze ze dwa/trzy lata temu powiedziałbym, że czegoś takiego bym się nie spodziewał po skromnych RED'ach. To jakoś do ich (dawnego) wizerunku nie pasowało. Ale w procesie produkcji W3 sporo się zmieniło i to już nie jest ta sama firma, nie to samo podejście do konsumentów (specjalnie nie używam słowa "graczy" ).

Ale tak zupełnie szczerze - akurat za to wtrącenie w menu (przed naszym nabyciem i zainstalowaniem DLC) mam najmniej żal i w sumie rozumiem zabieg.
 
Top Bottom