Graficzna strona gry \

+
Marudzenie to jest zwyczajnie polska mentalność. I zawsze tacy się znajdą co będą narzekać. Zgadzam się z tobą Undomiel.
 
Jaki mialoby cel podrasowywanie screenow? A taki zeby zachecic kogos do sledzenia prac nad Wiedzminem (kogos kto jeszcze o nim nie slyszal) a potem do kupna xP.
 
Ale czy naprawdę uważasz, że to, co twórcy zrobili rzeczywiście do tej pory nie wystarczy, żeby przyciągnąć potencjalnego nabywcę? Bo ja mam inne wrażenie - i chyba nie tylko ja.
 
Wszystko jest możliwe, w Photoshopie można zdziałać cuda godne boskich... a zresztą sami zobaczcie (dużo zdziałal tutaj makijaż oraz światło, ale w photoshopie dopiero zaczęły się cuda) - Evolution of Beauty.
 
undomiel9 said:
Ale czy naprawdę uważasz, że to, co twórcy zrobili rzeczywiście do tej pory nie wystarczy, żeby przyciągnąć potencjalnego nabywcę? Bo ja mam inne wrażenie - i chyba nie tylko ja.
Jednak dobrze byloby zrobic jak najlepsze wrazenie nie sadzisz? Co jak co ale starsze screeny (tez z calego 2006 roku nie liczac tych szesciu nowych) sa o wiele ladniejsze niz te co dostalismy teraz.
 
Gofer31 said:
Jednak dobrze byloby zrobic jak najlepsze wrazenie nie sadzisz? Co jak co ale starsze screeny (tez z calego 2006 roku nie liczac tych szesciu nowych) sa o wiele ladniejsze niz te co dostalismy teraz.
Sądzę, sądzę :) Po prostu nie podejrzewam CDPR o stosowanie takich sztuczek... no, ale, jak wiadomo, jestem pierwsza naiwna, więc mogę się mylić, nie twierdzę, że nie.Natomiast co do urody ostatnich screenów, to jednak się z Tobą nie zgodzę - mnie się podobają tak samo, jak poprzednie. Niesamowita dbałość o szczegóły - a patrzę na odpalony teraz na laptopiku NWN2, więc wiem, co mówię :p.PS - Mały OT: Dzięki, TRollu, za ten filmik - wiesz, jak poprawić dziewczynie nastrój ^_^
 
No ale porownaj sobie np. kontury postaci na nowych screenach i na tych starszych...Tu juz nie jest tak zadbany szczegol na nowych screenach ;].
 
Wiesz, na tamtych pokazywali co innego, co bardzo zwracało uwagę, np. zachody słońca - to raz. Dwa - jeśli coś tam widzisz, to może to są trochę starsze screeny, w końcu twórcy mają prawo od czegoś zaczynać. Trzy - nie staram się specjalnie szukać dziur w całym, więc podoba mi się każdy jeden screen. A cztery - robimy wielkiego OT, bo to nie ten wątek...materiały graficzne z wiedźmina: opinie - piętro wyżej :p
 
Hm.. też uważam, że wcześniejsze screeny były fajniejsze, a co do tego photoshopa... fotki raczej nie były podrasowane, bo przecież widzieliśmy już kilka filmików z gry i w nich grafika też jest świetna. No chyba, że to taki spisek i filmiki też były modyfikowane...
 

adamray

Guest
Yaboo said:
No chyba, że to taki spisek i filmiki też były modyfikowane...
Tak:D twórcy siedzieli dniami i nocami i pracowicie, klatka po klatce poprawiali, wyostrzali, nakładali filtry etc....;D
 
Adamray said:
Yaboo said:
No chyba, że to taki spisek i filmiki też były modyfikowane...
Tak:D twórcy siedzieli dniami i nocami i pracowicie, klatka po klatce poprawiali, wyostrzali, nakładali filtry etc....;D
Tak to może być prawda zwłaszcza że wyczytałem w tym Cdaction że twórcy za dużo grają w WoWa może dlatego tak długo czekamy na Wieśka a oni głównie zajmują się tworzeniem owych podrasowanych filmków kosztem gry
 
leśny TROLL said:
wyczytałem w tym Cdaction że twórcy za dużo grają w WoWa może dlatego tak długo czekamy na Wieśka a oni głównie zajmują się tworzeniem owych podrasowanych filmków kosztem gry
Możesz podać, który to numer CDA i na jakiej stronie tak pisze? ^^
 
Służę uprzejmie 1/2007 Gamewalker str. 54 komentarz do gry Skijumping 2007 wypowiedzi Qn'ika oraz elda jak ktoś nie znajdzie to mogę cytować ^^
 
Rioo said:
Jeśli ktoś nie słyszał przedtem o grze, to jest to całkiem niezły artykuł wprowadzający - chociaż niepozbawiony błędów merytorycznych ("Wiedźmin" to action-RPG??? Niedawno była dyskusja na ten temat, że jednak nie - ale może to ja jestem nie w temacie?). Natomiast komentarze do tego artykułu - to tradycyjny już spam. Bo jeśli ktoś, zamiast wypowiadać sie konkretnie o wadach i zaletach gry, zajmuje się krytyką ogólną na zasadzie "wszystko jeste be, bo polskie", no to ja tego opinią nazywać nie będę...i niesmak pozostaje.
 
undomiel9 said:
Natomiast komentarze do tego artykułu - to tradycyjny już spam. Bo jeśli ktoś, zamiast wypowiadać sie konkretnie o wadach i zaletach gry, zajmuje się krytyką ogólną na zasadzie "wszystko jeste be, bo polskie", no to ja tego opinią nazywać nie będę...i niesmak pozostaje.
Heh. Zacząłem nawet pisanie swojego komentarza do tego artykułu ale zrezygnowałem. Plugawy Uwiąd Malkontenta został rzucony i moje skromne uroki tego nie odczynią.
 
w komentarzach był taki jeden dotyczący zainteresowania poszczególnymi grami (jakieś wykresy),,jeśli miałoby to być miarodajne to wiedźmin pozostaje troszkę w tyle za innymi produkcjami..p.s. w tych wykresach chodziło chyba o wyszukiwanie w Google danych tytułów..
 
Top Bottom