Grafika - mody / zmiany w plikach gry

+
jeśli chodzi o oświetlenie raczej wątpię by ktoś mógłby zrobić identyczne jakie było w demie na e3 2014 roku ale jak widać jest jeden taki jegomość co stara się coś z tym zrobić https://twitter.com/Essenthy teraz chce wypuścić STLM 2.2 a po tym sweet efex.
A co do zbroi jest mod który zmienia zbroje na te z wiedźmina 2 , nawet fajnie wyglądają tylko te paski z tymi torbami które ma na klacie są nieco słabe .
Co zrobić hym , w sumie jak by dało się zrobić co niektóre zbroje które są dostępne w grafikach koncepcyjnych nasz bohater wyglądałby kozacko.
Ja jeszcze liczę na moderów jak i na twórców gry może wrzucą jakiś nowy pakiet zbroi - w małym dlc co im szkodzi zostawić 10 osób które mogły by robić takie pakiety robić :)
 
hej wiecie coś może czy KNGR dalej robi mod do ognia a i czy ktoś jest obeznany z modem wody a dokładnie morza w formie sztormu kiedyś widziałem foty z angielskiego forum i nie mogę tego znaleźć jak by ktoś coś wiedział to niech wrzuci fotki na forum pls
 
drako173;n7371010 said:
hej wiecie coś może czy KNGR dalej robi mod do ognia a i czy ktoś jest obeznany z modem wody a dokładnie morza w formie sztormu kiedyś widziałem foty z angielskiego forum i nie mogę tego znaleźć jak by ktoś coś wiedział to niech wrzuci fotki na forum pls

Z tego co wiem, mod na sztormy dawno został porzucony, błędu z latającą łódką nie udało się naprawić. Ognia KNG nie udostępniał, wątpliwe, że udostępni.
 
szkoda a czy możesz podrzucić jakieś foty z tego projektu , lub czy jakiś moder np pracuje nad efektem dymu w grze ??
 
Ja wciąż liczę że za dym i ogień ktoś się weźmie (i chociaż zrobi w reszcie gry to co widzimy na tym polu w DLC), a KNG'a jako modera już dawno skreśliłem. W sumie z jego "dzieł" korzystam jedynie z trawy, która niestety też jest wielce niedopracowana - tu zarasta, a tam "migocze" (ale jak to mówią na bezrybiu...).
 
Jak się podoba nowy STLM 3.1?

Zrobiłem nawet rekonstrukcje trailera z VGX.
Można by jeszcze troche poprawić ale i tak jest coraz lepiej.
[video=youtube;vec-uTCFK2Q]https://www.youtube.com/watch?v=vec-uTCFK2Q&feature=youtu.be[/video]
 
A tutaj inna rekonstrukcja, tym razem trailera "Miecz przeznaczenia". Jeśli chodzi o oświetlenie to w niektórych scenach został użyty STLM, a w innych Wiedźmin lighting mod.
I trzeba przyznać, że to miejscami to wygląda jakby było żywcem wyjęte z tego zwiastuna. Czasami nawet chyba lepiej. Ja jestem jednak z tymi modami nieobyty i ciężko mi rozpoznać, w których fragmentach jest STLM, a w których ten nowy WLM. Tylko coś mi się zdaje, że ten nowy mod na oświetlenie (który jest jakąś wariacją/kontynuacją prac nad STLM) podobnie jak mod od essenthy jest dość nierówny.
 
Top Bottom