gram.pl

+
Gofer31 said:
No bo jesli znasz gry o ktorych chcialbys sie dowiedziec wiecej, to juz masz przed nosem fajna stronke o tej grze :).
Takie troszkę naciągane argumentowanie, ale niech Ci będzie ...tylko nie wiem czy korzystając z google nie osiągniemy tego samego
 
Ale widzisz, wlasnie w tym przypadku nie musisz wchodzic na google ;]. No ale juz skonczmy ta rozmowe :).
 
Gofer31 said:
Ale widzisz, wlasnie w tym przypadku nie musisz wchodzic na google ;]. No ale juz skonczmy ta rozmowe :).
Dlaczego mamy skończyć? Nie ładnie jest przerywać dyskusję w trakcie A o samym kolektywie, tylko że nie wiedziałem, że to będzie kolektyw, pisała już kiedyś Soleila
 
Gofer - Te stronki istnialy jeszcze przed kolektywem, wiec jak dla mnie nie ma roznicy. Za to dla redaktorow spora, bo musza pozmieniac troche na stronach.Edit: Moze nie redaktorzy, tylko osoby odpowiedzialne za kod stron :)
 
Też jak ktos widzi stronke, z gram.pl na koncu, to jakos predzej wybierze to, niz inna, z domena niewiadomego pochodzenia
 
Po otwarciu pudełka z Delta Force i otwarciu instrukcji miałem małą niesodziankę mógłby ktos tłumaczom z gram.pl wytłumaczyć,że karabin cal 0.5 to nie jest karabin 50 mm 50 mm to miały działa przeciwpancerne do połowy II WŚ - a tak dla przypomnie nia jeden cal to 25,4 mm czyli karabin ma dokładnie 12,7 mm
 
A ostatnio byly pierwsze urodziny Gram.pl i pojawilo sie pare nowych promocji (oraz 2 pre-ordery) ;]. Pre-ordery sa do nowego Need for Speed'a (Carbon) i do dodatku do World of Warcraft (Burning Crusade).
 
Widzę,że sobie gram robi z ludzi jaja np. reklamą możliwości zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej Medieval'a 2 nna stronie http://sklep.gram.pl/Medieval2EK po czym strona się nie odpala.... ...wiem,że jeszcze nie ma ceny (infa) na gram pl , jest tylko info na temat skłądu zestawu ale jak się reklamuje w piśmie i tego nierealizuje to śmierdzi brakiem profesjonalizmu...
 
Heh, dzisiaj sie dowiedzialem ze polska nazwa dodatku do Heroes Of Might And Magic V (ktory normalnie nazywa sie "HoMM5: Hammers Of Fate") ma nazywac sie Kuźnia Przeznaczenia xP.
 
Geno said:
Po otwarciu pudełka z Delta Force i otwarciu instrukcji miałem małą niesodziankę mógłby ktos tłumaczom z gram.pl wytłumaczyć,że karabin cal 0.5 to nie jest karabin 50 mm 50 mm to miały działa przeciwpancerne do połowy II WŚ - a tak dla przypomnie nia jeden cal to 25,4 mm czyli karabin ma dokładnie 12,7 mm
Tak dokładnie to 127 x 99 mm . Ale błąd niewiarygodny... Wyobraziłem sobie Automaga V (pistolet na .50 AC) z lufą o średnicy pięciu centymetrów i mało głową o biurko nie zaryłem...Gwindor -> Ja proponuję "Pomruk Zagłady" . A na serio - tłumaczenie złe nie jest...
 
Gwindor said:
a jak mieli to nazwać?? :p "Młoty Losu"?? ;p
"Młoty Przeznaczenia" i takie bylo pierwsze postanowienie, a teraz to zmienili xP. Pierwsze przetlumaczenie bylo doslowne i dobrze!
 
Gofer - zasadniczo się z Tobą zgadzam, sam wolę wręcz niewolniczo zgodne tłumaczenia niż tworzenie przez tłumacza własnej historii, ale "Młoty Przeznacznia" brzmią conajmniej nieciekawie...
 
Jak dla mnie to Kuźnie tez nie jest jakos ekstra :p.Z reszta...Tworcom dodatku na pewno chodzi o Mloty a nie Kuznie przeznaczenia xP. Przeciez to wogole dwie inne rzeczy!
 
O ile wiem to w kuźni potrzebne są młoty :) więc aż takie "inne" tą nie są. Możę w dodatku będzie kuźnia, w której są artefakty (młoty).
 
Moim zdaniem taka zmieniona wersja jest lepsza od młotkow z losu i jak mąwiają uczeni w pismie"tłumaczenia sa jak kobiety albo piękne albo wierne"
 
Top Bottom