gram.pl

+
No, wiecie, jak ja bym mial sie zajac wydaniem gry, to bym to grubo przed premiera wiedzmina, zarzadzil w firmie iz robimy teraz pudełka, ksiązeczki, koszulki, tłoczymy plyty z muzyka(bo zakladam ze mielli juz muze zgrana) itd, a płyty z grą bym dopiero po skonczeniu prac nad gra, wytloczyl, i powysylal wszystko do klientów.Mysle ze ktos tego nie przemyslal...
 
Heh, POPiS na całego z tymi gramami. Normalnie o można się zjeżyć ale zważywszy,że w wieśka zagram 10-11 listopada to dla mnie nie ma to znaczenia. Niemniej jednak niesmak jest.
 
Płacę 199 zł za EK przed premierą, a to już nie będzie EK preorderowa kurde. Równie dobrze mółbym sobie zakupić EP w empiku a na allegro po premierze artbook i medalion. I pewnie jako rekompensate dostaniemy naklejki lub jakąś pierdołę, ale co ja mam se to na d... nakleić ja chce preorder a nie partorder.
 
Sum said:
"Gram.pl - preorder redefined." :)
Ooo lol :DJa nawet nie jestem zły na gram.pl. Jestem zniesmaczony, zdegustowany i zdołowany. Nie sądzę, żebym kolejny raz kupił coś w ich "sklepie". Jeszcze do niedawna forumowym urban legend był "gameplay", teraz będzie "pre-order". ::)
 
A ja kupowałem już na gram.pl ze 4 razy, i zawsze wszystko poszło szybko i profesjonalnie. Po jednym takim zdarzeniu nie oceniałbym całego sklepu... Zamówiłem EP, więc problem mnie nie dotknął, ale rozumiem wasze nerwy...
 
o_O, to jest tragiczne po prostu. Wiedźmin to mój ostatni zakup na gram.pl. Niby nic takiego się nie stało, ale niesmak jest straszny. Gram.pl ma u mnie ogromnego minusa :-\.
 
To jest jak juz pisałem żenada. To już nie będzie EK ani pre order i gówno z całej kampani reklamowej. Na przyszłość nauczcie się najpierw planować a dopiero potem się bierzcie za takie rzeczy!!
 
Zastanówcie się! Przecież to nie gram.pl wina. Zawinił CDP jak już, bo to on zajmuje się produkcją, a potem dostarcza produkt do sklepu - gram.pl...
 
CD-projekt=Gram.pl I tak będziecie kupować na gram.pl Popatrzcie ile fantastycznych wydań wyszło od nich itd.
 
Adam said:
CD-projekt=Gram.pl I tak będziecie kupować na gram.pl Popatrzcie ile fantastycznych wydań wyszło od nich itd.
Racja kupować będę ale jestem lekko wpieniony więc się wyżyć muszę. A swoją drogą to w końcu dostaniemy elementy EP a dosla koszulke artbook i inne z EK?
 
Aaye...Słowo klucz - sukcesywnie...resztę sobie sami dopowiedzcie i macie odpowiedź na pytanie kto będzie miał najpierw pełną EK - ktoś z Empiku czy ktoś kto zamówił na gram.pl?Jak dla mnie to już przekroczyło normy dobrego smaku - gram.pl nie wywiązało się z umowy, którą ze mna zawarli - za którą zapłaciłem...dlatego też nie zamierzam popuścić tego płazem i nie chcę żadnych zawszonych plakatów w ramach rekompensaty, ani innych naklejek na tonister...słowo przepraszam też mogą sobie wsadzić głęboko w buty...Plakaty i naklejki i tak wywalę, a przepraszam to mnie mało obchodzi od sprzedawcy, któremu płacę.Nie interesuje mnie kto zawinił...płacę wymagam i co?I nie dostaję tego za co zapłaciłem...Przy poprzednich wpadkach były obiecanki szefa CDP, że to się nie powtórzy i jak widać jego słowa można o kant stołu potłuc...Wiedzieli ile zamówiono EK i EP - mogli się przygotować...nie przygotowali się a de facto wzieli pieniądze za usługę, której nie potrafią dopełnić.Aileen
 
Pablo said:
Aaye...Słowo klucz - sukcesywnie...resztę sobie sami dopowiedzcie i macie odpowiedź na pytanie kto będzie miał najpierw pełną EK - ktoś z Empiku czy ktoś kto zamówił na gram.pl?Jak dla mnie to już przekroczyło normy dobrego smaku - gram.pl nie wywiązało się z umowy, którą ze mna zawarli - za którą zapłaciłem...dlatego też nie zamierzam popuścić tego płazem i nie chcę żadnych zawszonych plakatów w ramach rekompensaty, ani innych naklejek na tonister...słowo przepraszam też mogą sobie wsadzić głęboko w buty...Plakaty i naklejki i tak wywalę, a przepraszam to mnie mało obchodzi od sprzedawcy, któremu płacę.Nie interesuje mnie kto zawinił...płacę wymagam i co?I nie dostaję tego za co zapłaciłem...Przy poprzednich wpadkach były obiecanki szefa CDP, że to się nie powtórzy i jak widać jego słowa można o kant stołu potłuc...Wiedzieli ile zamówiono EK i EP - mogli się przygotować...nie przygotowali się a de facto wzieli pieniądze za usługę, której nie potrafią dopełnić.Aileen
True, true. W takim przypadku możemy ich pozwac do sądu, niewywiązali się z umowy z konsumentem. hehe
 
Aaye...Piechu - mnie bardziej interesuje pełen zwrot pieniędzy i dostarczenie produktu, którego zamówiłem, w formie w której go zamawiałem i w terminie za który zapłaciłem.Jeśli nie to zgłoszę to do Rzecznika Praw Konsumenta, jeśli to nie pomoże to poproszę prawnika z firmy i wytoczę cywilkę im.Ktoś pamięta słynny wyrok z tego roku dla gościa co sprzedawał na allegro.pl jeep'a?Precedens został stworzony i niestety teraz gram.pl jest po uszy w gównie...Sorry ale to jest po prostu żałosne na maxa...Szczególnie, że e-maila posłali po tym jak już ludzie zapłacili...wiadomo czemu - bali się, że gro osób da "anuluj" w zamówieniu i stracą hajs...Nie interesują mnie ich tłumaczenia i tyle...Aileen
 
Rozumiem, że przy odbiorze gry płacę 199 zł, a przy odbiorze reszty już nic - zgadza się, czy może źle coś zrozumiałem?
 
Aaye...Gwynbleidd666 - zgodnie z prawem nie musisz nic płacić do momentu otrzymania pełnego produktu, na który złożyłeś zamówienie.Aileen
 
Pablo said:
Aaye...Gwynbleidd666 - zgodnie z prawem nie musisz nic płacić do momentu otrzymania pełnego produktu, na który złożyłeś zamówienie.Aileen
Czyli co - za przesyłkę z grą nie płacę nic, a dopiero przy odbiorze dodatków?
 
Top Bottom