gram.pl

+
Gwynbleidd666 said:
Gwynbleidd666 said:
Aaye...Gwynbleidd666 - zgodnie z prawem nie musisz nic płacić do momentu otrzymania pełnego produktu, na który złożyłeś zamówienie.Aileen
Czyli co - za przesyłkę z grą nie płacę nic, a dopiero przy odbiorze dodatków?
Ja bym tak zrobił na miejscu tych co płacą przy odbiorze.Wcześniej o tym bym powiadomił oczywiście gram.pl telefonicznie.Natomiast jak to widzi gram.pl - płacisz całość za część, a potem w bliżej nieznanym terminie może dostaniesz resztę...Wybaczcie - ale jakie gwarancję są, że firma to faktycznie dostarczy?Żadne.Ktoś powie - ale wtedy stracą dobre imię firmy jak tego nie zrobią - jakie dobre imię?Już nawalili...AileenPS - tak jestem pieniaczem 8) Szczególnie kiedy tracę pieniądze, na które ciężko pracuję ;D
 
Na początek zaznaczę - ja zamówiłem EP, więc jestem jakby "z boku".Eh, mieli parę miesięcy na wyprodukowanie tego... Ilość egzemplarzy też byłą z góry znana - już nie przesadzajmy, wyprodukowanie 4k EK miałoby zająć więcej niż 4 miesiące? (był prawie cały październik, wrzesień, sierpień, lipiec i trochę czerwca). IMO to, że nie będzie gadżetów od razu, to możnaby jeszcze przeboleć, ale to, że poinformowali o tym dopiero teraz, gdy trzeba było już potwierdzić (i coniektózy zapłacić za) zamówienie, to wygląda źle - coś nie wierzę, że dowiedzieli się o tym dopiero teraz, a tak wygląda na to, że wiadomość podali specjalnie później, żeby ludzie nie anulowali swoich zamówień (kasa, kasa!).Cieszę się, że zamówiłem EP - dostanę przynajmniej od razu zamówiony produkt (mam nadzieję, że w ustalonym terminie - chociaż teraz po gram.pl można się wszystkiego spodziewać), a nie kawałkami.
 
Ciekawy jestem co dostaniemy jako rekompensate, pewnie jakieś badziewie typu naklejki podkładka z jakiegoś syfnego materiału czy coś. Pamiętacie, że mamy obiecany plakat za wcześniejszy incydent? ciekawy jestem czy go otrzymamy
 
Piechu said:
Ciekawy jestem co dostaniemy jako rekompensate, pewnie jakieś badziewie typu naklejki podkładka z jakiegoś syfnego materiału czy coś. Pamiętacie, że mamy obiecany plakat za wcześniejszy incydent? ciekawy jestem czy go otrzymamy
Co do plakatu, to nawet nie wytłumaczyli, kto go dostanie - bo była mowa o wszystkich pre-orderach, nie tylko EK, a w to, że ci z pre-orderami EP też dostaną, to coś mało prawdopodobne mi się wydaje... no ale nikt temu nie zaprzeczył.No ale plakat plakatem, zobaczymy, jak będzie z datą dostawy - chciałbym jednak dostać w zaplanowanym czasie, skoro wydałem kasę na kuriera, no ale "po gram.pl to wszystkiego mozna się już spodziewać".
 
Pablo said:
Aaye...Słowo klucz - sukcesywnie...resztę sobie sami dopowiedzcie i macie odpowiedź na pytanie kto będzie miał najpierw pełną EK - ktoś z Empiku czy ktoś kto zamówił na gram.pl?Jak dla mnie to już przekroczyło normy dobrego smaku - gram.pl nie wywiązało się z umowy, którą ze mna zawarli - za którą zapłaciłem...dlatego też nie zamierzam popuścić tego płazem i nie chcę żadnych zawszonych plakatów w ramach rekompensaty, ani innych naklejek na tonister...słowo przepraszam też mogą sobie wsadzić głęboko w buty...Plakaty i naklejki i tak wywalę, a przepraszam to mnie mało obchodzi od sprzedawcy, któremu płacę.Nie interesuje mnie kto zawinił...płacę wymagam i co?I nie dostaję tego za co zapłaciłem...Przy poprzednich wpadkach były obiecanki szefa CDP, że to się nie powtórzy i jak widać jego słowa można o kant stołu potłuc...Wiedzieli ile zamówiono EK i EP - mogli się przygotować...nie przygotowali się a de facto wzieli pieniądze za usługę, której nie potrafią dopełnić.Aileen
Stek bzdur. Widzę, że próbujesz leczyć swoje kompleksy słowami, którymi pewnie jak sądzisz zatkasz, albo zdołujesz GRAM.PLPomyślmy może racjonalnie?W skład GRAM'u wchodzą ludzie, nie żadne maszyny, które obliczają wszystko jak komputer. To nie ich wina, a tym bardziej CD Projektu. Teraz powinniśmy się martwić o to aby MasterLink nie dał tyłka. Włóżcie głowy do wiadra z zimną wodą, a poczujecie się lepiej.Pozdrawiam.PS: nie miałem na celu nikogo obrażać/Peace ;]
 
Aaye...Dagon - ale obraziłeś.Kompleksy?Wybacz ale jakie kompleksy?Wiesz co to wógole kompleks jest?Wymień mi zatem te moje "kompleksy"Widzisz - ja mam szacunek dla pieniędzy, które zarabiam i kiedy je na coś wydaję to oczekuję, że otrzymam to za co płacę.Nie wiem - może tobie koncepcja Klient-Sprzedawca jest obca?Co z tego, że ludzie a nie maszyny, co mnie to obchodzi?Tam nawet może być setka umierających staruszek i tez mnie to nie obchodzi...póki ich produkty spełniają to co oferują na swojej stronie to mam to w nosie.Nawalili i to nie z powodu czynników, na które nie mieli wpływu - gdyby np. ich firma została odcięta od prądu na 3 dni, albo np skasowały by się dane klientów w wyniku jakiegoś hakierskiego włamu - ok, nie mieli na to wpływu i nie ponoszą winy prawda?Ale tutaj mieli całkowity wpływ na sytuację.Znali ilośc EK i EP, wiedzieli co ma być w środku.Wiedzieli na kiedy ma to zostać dostarczone do Klientów.Ich podwykonawca nawalił?Możliwe...a kto za niego odpowiada?gram.pl...no bo przecież nie Klienci nie?Wiesz Dagon - może ty lubisz jak cię robią w bambuko, ale ja nie...drażni mnie to i nie pozwalam się tak traktować.Dlaczego nie wysłano e-maila wcześniej, przed prośbą o opłacenie?Gdyby tak zrobili to bym z miejsca anulował EK, poszedł do Empiku, poprosił sprzedawcę jakiegoś o odłożenie w magazynie dla mnie jednej sztuki i bym na spokojnie kupił to 26/10Normalną sprawą jest, że czasem coś się nie uda w sklepie czy w czasie produkcji prawda?Ale tu chodzi jak oni rozwiązali sprawę:- e-mail po opłaceniu- brak możliwości zwrotu pieniędzy i anulacji zamówienia- nie wiadomo kiedy zostanie dostarczone to co zamówilim w całości- nie wiadomo jak to zrekompensują Klientom- usłyszeliśmy "przepraszam" po raz kolejny- DOK nie działa w weekend przed wysyłką do Kurierów, więc nie mamy żadnego wpływu na przesyłkę jużJeżeli to jest poważne traktowanie Klienta to wybacz...żyjemy widać w dwóch różnych światach.To co masz wyżej to jest myślenie racjonalne.Zerknij w przepisy i zobacz co ci przysługuje jako Klientowi, który kupuje pewien produkt.Te przepisy zostały stworzone by bronić Klientów przed takimi właśnie zachowaniami...Gdyby gram.pl powiadomiło mnie o tym zanim zapłaciłem im, to bym nie widział problemu i bym nad tym przeszedł do porządku dziennego...Jeśli chodzi natomiast o Kurierów to nie obawiam się o ich usługi.Oni polegają głównie na reputacji, szczególnie że rynek jest już zamknięty a tort podzielony, więc muszą dbać o wizerunek firmy.Aileen
 
Cały czas jakieś problemy z tymi pre-orderami, porażka...Gdyby nie to, że mi nie wypada, napisałbym więcej ^^Aileen, agree...
 
Pablo said:
Jeśli chodzi natomiast o Kurierów to nie obawiam się o ich usługi.Oni polegają głównie na reputacji, szczególnie że rynek jest już zamknięty a tort podzielony, więc muszą dbać o wizerunek firmy.
Podobnie myślę i dlatego łudzę się że we wtorek kurier zapuka mi do drzwi ;D Jako że mieszkam w mieście a nie na zadupiu to oczekuję dostawy w 24h...Środa też do przeżycia, ale jak w czwartek to się wkurzę...
 
Dagon said:
Pomyślcie z drugiej strony;] Za dwa/trzy dni dostaniecie grę, potem już tydzień czekania na dodatki zleci b. szybko.
Wiesz, jakoś mnie to nie pociesza :-\. Zamawiałem wszystko na 24, a nie na tydzień później.
 
Dagon said:
Pomyślcie z drugiej strony;] Za dwa/trzy dni dostaniecie grę, potem już tydzień czekania na dodatki zleci b. szybko.
Myślisz, że się w tydzień wyrobią....hahahhaha ;) Dobrze że wyslą nam w pudełku te CD a nie w jakiejś kopercie czego można by się było po nich po tym wszystkim spodziewać. Stracili moje poważanie napewno.
 
Pierwszy raz zamawiałam na gram.pl i nie wiem czy nie ostani. Za ten cały cyrk to wole w dniu premiery spacerek do EMPIKu i mam, bez zastanawiania się czy ten kurier będzie dzisiaj, czy jutro i o której...mniej kłopotu to samemu kupić...niestety.
 
Iwona said:
Pierwszy raz zamawiałam na gram.pl i nie wiem czy nie ostani. Za ten cały cyrk to wole w dniu premiery spacerek do EMPIKu i mam, bez zastanawiania się czy ten kurier będzie dzisiaj, czy jutro i o której...mniej kłopotu to samemu kupić...niestety.
Już na gram.pl kupiłem kilkanaście gier (w tym duża ilośc EK) i żadnych problemów NIE było. Dziwne, że te wpadki zdarzyły się tylko przy produkcji Wiedźmina. Mniej plakatów wyborczych, reklamy i innych gówien, a więcej sumienności. 3000 egzemplarzy EK to problem? Pytanie: Kiedy zaczeliście produkcje?
 
Iwona said:
Pierwszy raz zamawiałam na gram.pl i nie wiem czy nie ostani. Za ten cały cyrk to wole w dniu premiery spacerek do EMPIKu i mam, bez zastanawiania się czy ten kurier będzie dzisiaj, czy jutro i o której...mniej kłopotu to samemu kupić...niestety.
Ja nie wiem, czy wy wiecie o czym mówicie. Będziecie mieli grę na 2 DNI przed premierą, pewnie jeszcze taniej, bo wydaliście na nią wPLN, z dostawą do domu, bez wychodzenia... I narzekacie. na to, że jakiś czas nie dostaniecie breloczka z głową wilka koszulki i 2 albumów. CDP gnie się jak moze żeby wyrobić się z terminami, a wy za świetna grę odpłacicie się mieszając ich z błotem...
 
Czuje się zniesmaczony, to już nie jest EK, gdy dostajesz wszystko w duzym pudełku(bo zakladam ze tak mialo to wygladac) a nie, teraz co dostaniemy? jakies pudełeczko DVD z samą grą? a potem, nie wiadomo kiedy reszta przedmiotów z EK, a takie rzeczy jak plakaty, i inne rzeczy mnie wogole nie interesuja, ktos tu powiedzial ze przesadzamy, i cos o kompleksach, co to za gadanie? przeciez gram.pl mialo w ch... czasu na wydanie EK, jak juz napisalem wczesniej, plyty mogli by wytloczyc, od razu po skonczeniu prac nad grą, nie czuje już ze zamowilem EK, odczuwam, tu jakies dziwne zakupy na raty.To jakas parodia jest, cała ta sytuacja, płace przy odbiorze, i teraz nie wiem co zrobic, Alien mowiles zeby nie placic pierw za gre, taa.... myslisz ze gram.pl sie na to zgodzi za ch... nie jestem wk...... na maxa, i tez co to mialo byc ze od kilku dni, w moim statusie pisze wyslane, a potem takie coś ze im nagle cos nie wyszlo, to jest jakis stek bzdur, mysle ze chodzilo im o pieniadze, bo jak wytlumacza fakt ze mieli w ch.. czasu na wyprodukowanie tych rzeczy?
 
Hun!er, ale to przecież ich obowiązek, nie ? Płacę - mam prawo wymagać. Co mnie interesuje to, że nie pomyśleli i nie zaczęli produkcji wcześniej, żeby się wyrobić ?Ode mnie to tyle.
 
Kkomedia.. istna komedia, takie rzeczy to tylko w Polsce. Największa polska gra wydana w takich okolicznościach.... szacun, gram.pl
 
Top Bottom