gram.pl

+
Dominik said:
Doszło! :)Nareszcie...Otrzymałem koszulkę ale nie mam mapy... :( Czy dostanę ją w późniejszym terminie razem z reszta dodatków do EK? Wy też tak macie?Nom, zaraz biorę się za granie :)
tak mapa bedzie za tydzien, czy tam kiedy dojdzie druga czesc EK...
 
Przygoda wczorajsza: " 1. Dzwonię do ML, co z moją paczką: nie dojedzie, ponieważ w większych miastach coś padło i paczki są cofane. 2. Dzwonię do DOK: z twoją paczką jest wszystko dobrze, powinna dojść. 3. Dzwonię do ML i mówię że z moją paczką jest wszystko ok: Ale mamy dyspozycje, że paczki mają być cofnięte. 4. Dzwonię do działu interwencji ML, dlaczego nie dostanę mojej paczki: Bo jest odgórny nakaz. 5. Dzwonię do DOKu i sie dowiaduję że ten odgórny nakaz został cofnięty jakiś czas temu (a w ogóle to był nadany tylko dla niektórych paczek). 6. Dzwonię do ML: Trudno, kurier nie przyjedzie, gdyż takie są odgórne zalecenia. Jeśli chce pan wiedzieć coś więcej, prosimy zadzwonić do DOKu. Być może dojdzie jutro."Przygoda dzisiejsza:Paczki kurier dzisiaj nawet ze sobą nie wziął. Paczka jest w sortowni niecałe 2 kilometry ode mnie, rowerem mógłbym w kwadrans podjechać. Nie mogę po nią pojechać, ponieważ jest odgórne zalecenie aby mi jej nie przywozić. Tym ciekawiej się robi, że kilku ludzi z Warszawy właśnie je podostawało albo do nich kurier właśnie zmierza. Pytam się, czemu nie można mi przywieźć. Bo kurier nie wziął. A czemu nie wziął? Bo nie można jej przywieźć. Aha.Po chwili dowiaduję się również, że JEDNAK JESTEM na tej liście "80 błędnych paczek", dla których cofnięto całe miasto. To się pytam czemu mnie wczoraj na niej nie było. Nie wiadomo. A czemu od wczoraj nie naprawiono? "Eeeeeee...". Aha.Paczka dojedzie na sto procent jutro między 16 a 20. Oby dojechała. Bo jeśli to "sto procent" okaże się takimi samymi stu procentami jak dzisiaj to autentycznie wychodzę z siebie i staję obok. I we dwóch tracimy kulturę. Bo aż sam się sobie dziwię, jakim cudem ja jeszcze nie wyzwałem tych ludzi z ML przez telefon od ladacznic w jej rodzinie do ósmego pokolenia wstecz :/I niestety tutaj DOK zawalił dokumentnie, ale, do cholery, przynajmniej próbują coś robić, oddzwaniają, dzwonią gdzieś, porównują dane. A ML swoje, "trudno się mówi".
 
Mam taką sama sytułacje sephirath. Mieszkam w Nowym Sączu. Paczka jest w moim mieście od wczoraj od ok 10.00(oczywiscie mi jej nie dostarczono). Dzis dzwonie a jakaś kobieta mówi, że mi dowioza popołudniu. Teraz dzwonie i mówią, że jest odgórny nakaz ze strony CDP zebym otrzymal paczke dopiero 29 pazdziernika. Ja sie pytam skoro wszystko jest ok to czemu do kurwy nedzy zatrzymaliscie moja dostawe?PS: Gdzie jest ta lista kto ma zle dane ?I to ma być EK preorderowa-........************** ******* *** ******* ****. Tyle powiem !!
 
Chyba nigdzie, ja się dowiedziałem podczas jednej z rozmów z DOKiem o takowej liście.EDIT: SUKCES kurna! " 25.10.2007 18-20 24/10/2007 14:17:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia"
 
Hmmm... A ja mam takie pytanko do posiadaczy EK:Czy wy też nie macie mapy? Bo ja nie mam, i mam nadzieję, że dojdzie w drugiej paczce :p
 
Gwynbleidd666 said:
Hmmm... A ja mam takie pytanko do posiadaczy EK:Czy wy też nie macie mapy? Bo ja nie mam, i mam nadzieję, że dojdzie w drugiej paczce :p
Też nie mamy mapy. Ta kwestia padała już w tym wątku. Nie mamy potwierdzonej informacji, że dojdzie w drugiej paczce, ale wnioskując z tego, że wszyscy posiadacze EK, którzy się w kwestii mapy wypowiadali, jej nie dostali, najwyraźniej mapa w EK jest bardziej wypasiona niż w EP i jest więc traktowana jako "bajery" i dotrze razem z pozostałymi później.
 
Hilarion said:
Hilarion said:
Hmmm... A ja mam takie pytanko do posiadaczy EK:Czy wy też nie macie mapy? Bo ja nie mam, i mam nadzieję, że dojdzie w drugiej paczce :p
Też nie mamy mapy. Ta kwestia padała już w tym wątku. Nie mamy potwierdzonej informacji, że dojdzie w drugiej paczce, ale wnioskując z tego, że wszyscy posiadacze EK, którzy się w kwestii mapy wypowiadali, jej nie dostali, najwyraźniej mapa w EK jest bardziej wypasiona niż w EP i jest więc traktowana jako "bajery" i dotrze razem z pozostałymi później.
Taa, bo Ci z EP dostaną tylko fragment mapy... >_
 
Hilarion said:
najwyraźniej mapa w EK jest bardziej wypasiona niż w EP i jest więc traktowana jako "bajery" i dotrze razem z pozostałymi później.
Podobno jest na drukowana na specjalnym papierze :p poza tym chyba jest takich samych rozmiarów ;)
 
kizwa... zamawialem przedpremierowe wydanie edycji kolekcjonerskiej na gram.pl jak byla ta ruchawka... dostalem to co jest w edycji standardowej, bez mapy, na szczescie z koszulka, razem - 200zl !!! no co to ma do holery byc !!! nie przyslali zadnej karcianek gierki, breloczka, bestiariuszka, art-booka, mapy, dosla mi czy jak ? co za ciule to pakuja !!!!
 
wiecie co ja wam powiem że mimo początkowych obaw jak to bedzie z dostawą ( mieszkam na zadupiu het daleko od warszawy ) dostałem grę nie 2 dni przed premierą, ale 3!!! ;)co mnie bardzo ucieszyło i pokazało profesjonalizm gram.pl :)nie wiem jak tam inni ale ja jestem zadowolony z tego sklepu bardzopozdrawiam
 
Mi juz tam minelo wkurzenie na gram.pl bo co sie bede wkurzal, teraz jedyny problem to poczekac na nowego kompa, to mnie teraz wkurza...
 
A do mnie gra nie doszła, dalej siedzi w magazynie i dalej twierdza ze pozwoliło im CDP wysłac mi dopiero 29 października. Bardzo fajna premiera ;/
 
Poczekam jeszcze, może do 12 się zmieni status na odebrany przez kuriera. A jak nie to sobie przed premierą nie zagram. Najbardziej mnie denerwuje to, że wysyłam maile do CDP a oni maja je gdzieś. Już nie mam siły do tej pseudo preEK :(
 
scypior said:
Widze ze wiekszosc z Was zamawialo EK. Czy sa osoby ktore czekaly na EP i tez jej nie dostaly nie wiedziec czemu??
Zamówiłem EP... I czekam... i czekam. No i czekam.A jak nie dostanę do 26 to paczki już chyba nie odbiorę i kupię w Empiku. :)
 
Top Bottom