gram.pl

+
na pół roku cierpliwości mi nie starczy :) Pamiętam jak było z Wieśkiem, ale tak na prawdę jakbym miał wybierać, którą grę darze większą uwagą i szacunkiem wybrałbym GTA. Dlatego tak mnie ciśnie by kupić konsole... praca w wakacje yeah :wall:
 
A no o sorewicz, Socchi :)Gry z serii GTA są fenomenem, to pewne. Sam kupiłem ps2 specjalnie dla Vice City i San Andreas, więc rozumiem Cię Adam(Chociaż drugi raz bym tego raczej nie zrobił). ;)No ale to już chyba zakrawa na OT, więc z mojej strony koniec chwalenia GTA. :beer:
 
A ja kupiłem PS2 bo była promocja w Tesco ;D Może tutaj opowiem o konkurencji dla gram.pl, taka mała zemsta. Słyszeliście o sklepie wirtus.pl ? Czasami mają takie promocje, ostatnio widziałem edycję premierową SprinterCela Double Agent za 19 zł :p. Ogólnie jest tam tanio (GTAIV za 200 zł + wysyłka oszczędzasz 15 zł :)) Ostatnią grą którą u nich kupiłem był Medieval II + dodatek, szybka wysyłka (jak na pocztę polską, w okresie asasinowym). Polecam sklepik :]
 
No ja też czekam na GTA IV, czuje, że przy tej grze spędze jeszcze więcej godzin niż przy moim kochanym Wiedźminie xDA ogólnie, co do gram.pl i samego CDProjektu to na mojej półeczce, łącznie jest już.. 136 gier z waszej firmy! xD Czy wy wiecie ile kasy na mnie zarobiliście? : >
 
Fistashi said:
No ja też czekam na GTA IV, czuje, że przy tej grze spędze jeszcze więcej godzin niż przy moim kochanym Wiedźminie xDA ogólnie, co do gram.pl i samego CDProjektu to na mojej półeczce, łącznie jest już.. 136 gier z waszej firmy! xD Czy wy wiecie ile kasy na mnie zarobiliście? : >
Ciekawe czy legalnych, bo z tego co widzę nawet wiedzmina nie masz zarejestrowanego :p
 
Osobiście nie mam żadnych wątpliwości co do tego czy GTA IV wyjdzie na PC. Wiadomo, że twórcy gier szukają jak największego rynku zbytu swoich dzieł, a wydając tak świetną grę tylko na konsolę sami ograniczali by sobie ilośc konsumentów :)
 
WhiteWarrior said:
Ja mam trochę "insze" pytanie. Na jakiej zasadzie działają wPLN?? Tylko za wysyłkę można tym płacić czy jak??
Jak przekroczysz jakąś większą sumę (np. 150 zł) to dostajesz zniżkę np. 20 zł. Wszystko zależy od tego ile masz tej kasy i za ile kupujesz. Z tego co pamiętam to całej sumki za jednym razem wykorzystać nie można, ale zawsze jakaś tam zniżka jest. Dokładniej to musisz poszukać w regulaminie. :)
 
te WP i zniżki są trochę głupie...Ostatnio dostałęm na meila : Jeżeli zrobisz u nas zakupy za conajmniej 150 zł to zapłącisz 20 zł mniej!Kupon ważny chyba 5 dni.I co ja mam niby w 5 dn wybrać 2 gry za 150 zł tylko poto żeby wyszło taniej??Jak dla mnie to takie naciąganie :( A za WP to prawktycznie nic nie można kupić...Jak porejestrowałęm wszystkie Gothici i wiedzmińa to myśle że dołoże te 20 zł i coś kupie a tu nic :mad:
 
Straszne! Nie dadzą Ci gry za free? OSZUŚCI!Dajcie spokój, czego oczekiwaliście? Że dadzą wam coś za darmo? Nie mamy 10 lat...
 
czesio2504 said:
Jak porejestrowałęm wszystkie Gothici i wiedzmińa to myśle że dołoże te 20 zł i coś kupie a tu nic :mad:
Też tak myślałem, a tu D***, ale cóż. Nic nie poradzimy na to.
czesio2504 said:
Straszne! Nie dadzą Ci gry za free? OSZUŚCI!Dajcie spokój, czego oczekiwaliście? Że dadzą wam coś za darmo? Nie mamy 10 lat...
Urzekła mnie twoja historia... :wall:
 
Top Bottom