gram.pl

+
Arthas said:
no chyba nie... zamówić nie można, w żadnym sklepie normalnym czy internetowym nie ma!...
ja tu ostatnio widzialem w sklepie jedynke ze wszystkimi dodatkami (edycja kolekcjonerska)
 
Pistis said:
ja tu ostatnio widzialem w sklepie jedynke ze wszystkimi dodatkami (edycja kolekcjonerska)
No właśnie, jak byłem ostatnio w Empiku po nową płytkę CKOD to też mi gdzieś na dziale z grami komputerowymi chyba mignęło logo Neverwintera na pódełeczki. Faktem jednak jest, że samą podstawkę może być ciężko kupić, jednie wraz z rozszerzeniami...
 
Z rozszerzeniami też już nigdzie nie ma w Polsce. Dzwoniłem do empiku i mi powiedzieli ze nigdzie nie ma, a w sklepach internetowych są niedostępne...
 
Arthas said:
Z rozszerzeniami też już nigdzie nie ma w Polsce. Dzwoniłem do empiku i mi powiedzieli ze nigdzie nie ma, a w sklepach internetowych są niedostępne...
Hm... w takim razie zagajaj może do Soleili.
 
Czy ktoś wie kto teraz będzie wydawał gry Atari (Neverwinter Nights, Dragon Shard)? Bo CD PROJEKT chyba już przestała wydawać gry tej firmy...
 
Arthas said:
Czy ktoś wie kto teraz będzie wydawał gry Atari (Neverwinter Nights, Dragon Shard)? Bo CD PROJEKT chyba już przestała wydawać gry tej firmy...
Bodaj Cenega.
 
Arthas said:
Jeśli cenega (nie lubie tej firmy), to lipa... cenega nie przetłumaczy nwn 2!!!
Przetlumaczyc to przetlumaczy :p Ale chyba bede wolal angielska wersje :p
 
niby głosy w PoP: TTT są dobre ale tłumaczenie gry i instrukcji im nie wyszło... np. jeśli chcemy zapisać stan gry to mamy do wyboru TAK lub NO (!w polskiej wersji!)...zieja z nich
 
W tym "nowym" sklepie gram.pl brakuje mi tych promocji ze "starego" sklepu, ze czesem jakas gre mozna bylo kupic za 1zl doplacajac reszte z wPLN BTW: dostal juz ktos GW:F ?
 
Lord Koniu said:
W tym "nowym" sklepie gram.pl brakuje mi tych promocji ze "starego" sklepu, ze czesem jakas gre mozna bylo kupic za 1zl doplacajac reszte z wPLN BTW: dostal juz ktos GW:F ?
Nie.A takie promocje to w starym sklepie były chyba tylko na samym początku, zaraz po otwarciu.
 
kurna!!! próbuje już 5 raz ściągnąc tego cholernego herosa V i zawsze na którymś tam procencie zaczyna ładować go na dysk i dupa blada , może mi ktoś powiedzieć czemu i co mam zrobić? z góry dziękuję za odpowiedź
 
No chyba to demo jest ogólnie dostępne ale nie po polsku...jeśli musisz mieć polską wersję no to chyba tylko gram.pl ale jeśli po angielsku no to IGN.com i chyba www.mightandmagic.com/uk/ tam powinno być
 
Boromir said:
kurna!!! próbuje już 5 raz ściągnąc tego cholernego herosa V i zawsze na którymś tam procencie zaczyna ładować go na dysk i dupa blada , może mi ktoś powiedzieć czemu i co mam zrobić? z góry dziękuję za odpowiedź
odpowiedz mi lepiej na to pytanie
 
Boromir said:
kurna!!! próbuje już 5 raz ściągnąc tego cholernego herosa V i zawsze na którymś tam procencie zaczyna ładować go na dysk i dupa blada , może mi ktoś powiedzieć czemu i co mam zrobić? z góry dziękuję za odpowiedź
A czym ściągasz? Masz jakiś program typu Flash Get?
 
Boromir said:
Tibor said:
A czym ściągasz? Masz jakiś program typu Flash Get?
No przez internet explorer, a co źle ???
Łoo... gorzej być nie mogło Gdybyś jeszcze miał Operę czy Firefoxa to nie byłoby tak źle, bo te przeglądarki mają jednak nieco lepsze klienty do pobierania plików. Wgraj sobie najlepiej Flash Geta albo Download Accelatora Plus, raz że pliki będą Ci się pobierać szybciej, dwa że unikniesz niemiłych strat dotychczas pobranych danych.
 
Top Bottom