gram.pl

+
Jakoś mnie nie kusi żeby nabyć plakat. Według mnie trochę za dużo kosztuje... 29,90 zł. Z wykorzystaniem wirtualnych pieniędzy zapłacę 10 zł taniej. A koszt przesyłki? Zresztą, chyba nie mam miejsca na plakacik - jaka szkoda Muszę się poważnie zastanowić, może jak jakąś grę zamówię, to przy okazji plakat dorzucę do koszyka - może zaoszczędzę chociaż na wysyłce...
 
plakat dobry jako nagroda, dodatek gratis .... ale jak ma za niego płacić to wole zanwestować w pierwszego gothic'a :) (nie jestem pewny czy dwójka już jest w eXtra Klasyce :]) ale to tylko moja skromna opinia prawda jesta taka że nikt nikogo nie zmusza, nie chcesz nie pasuje ci, nie kupuj ! ;) ;) ech miło wrócić na forum po krótkiej przerwie ;) :]
 
Problem jest taki, że plakat z chęcią bym kupił. Ale cena mnie odrzuciła, bo teraz faktycznie można dostać dobrą grę z ekstra klasyki za taką cenę.
 
Nie podoba Ci sie ZADEN plakat z tych co mozna kupic? Wow...Trudne Cie zadowolic chyba xP (bez zadnych podtekstwo prosze ;D)
 
Mnie nie podoba się pierwszy z plakatów. Może dlatego, że miałem taką tapetę przez długi czas... Przejadło mi się? Możliwe... Natomiast pozostałe przypadły mi do gustu, zarówno samo ujęcie Geralta, jak i kolorystyka.
 
To raczej plagiat powinien ci się kojarzyc z pierwowzorem, a nie odwrotnie . Ja także nie mam zamiaru kupowac żadnego z plakatów, podoba mi się tylko pierwszy, ale tak samo jak Pono Jr, dawno mi się już opatrzył . Poczekam, może dadzą jakiś do CDA w przyszłości, a może po prostu wypuszczą inną, lepszą serię.
 
leśny TROLL said:
Plakatu na pewno nie kupię zwłaszcza że na 99% będzie w edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina
heh, chyba do edycji kolekcjonerskiej nie dołącza tych samych plakatów co teraz sprzedają...
 
Najfajniejszy jest chyba plakat nr 2 gdzie Geralt przebija mieczem jakiegoś potworka Jak bende zamawiała Heroes V : KP to sobie wezme i plakat
 
Bananek said:
Najfajniejszy jest chyba plakat nr 2 gdzie Geralt przebija mieczem jakiegoś potworka Jak bende zamawiała Heroes V : KP to sobie wezme i plakat
O ile starczy tych plakatów. Bo ostatnio jakrzucili plakaty na gram.pl, to sie im rozeszły w moment.
 
Top Bottom