gram.pl

+
krakers said:
Bananek said:
Najfajniejszy jest chyba plakat nr 2 gdzie Geralt przebija mieczem jakiegoś potworka Jak bende zamawiała Heroes V : KP to sobie wezme i plakat
O ile starczy tych plakatów. Bo ostatnio jakrzucili plakaty na gram.pl, to sie im rozeszły w moment.
Tak, tylko wtedy były zestawy z podkładkami i po dorzuceniu wPLN całość kosztowała bodaj złotówkę.
 
Dzień 2 z Medievalem......Spieszona szlachta polska - leże i kwiczę Husarzy też dają radę....wiem,wiem mają poprawić ale skąd te pomysły nawet we wczesnej wersji, tłumacze to "ciekawe ludzie"
 
Pytanko z cyklu pełnych naiwnej nadziei i wiary w cuda:czy jest ktoś, kto właśnie stwierdził, że jednak wcale nie chce zakupić EK NWN2 - Chaotic Evil, a zamówił już ją był w pre-orderze - i teraz z chęcią się pozbędzie kłopotu?Tak tylko sprawdzam... , jak coś - to proszę o PW
 
Wiecie co? Dla mnie ostatnia najbardziej bulwersujaca sprawa na Gram.pl jest premiera Dark Messiah xP. Kurde...Ta gra miala juz byc u nas w sklepach jakis miesiac temu a bedzie dopiero na poczatku grudnia!
 
Mam takie pytanko jako że jestem początkujący na gram.pl : Czy wszystkie pre-ordery mają darmową dostawę ??
 
co do dark mesisiaha...mają niezły obsuw, ale mój kumpel-pirat ściągnął już i... powiem, że warto czekac
 
undomiel9 said:
Pytanko z cyklu pełnych naiwnej nadziei i wiary w cuda:czy jest ktoś, kto właśnie stwierdził, że jednak wcale nie chce zakupić EK NWN2 - Chaotic Evil, a zamówił już ją był w pre-orderze - i teraz z chęcią się pozbędzie kłopotu?Tak tylko sprawdzam... , jak coś - to proszę o PW
Wiara czyni cuda. Ale nie w tym przypadku obawiam się.
 
Daerdin said:
Gratulacje zatem, że na taki trafiłaś.
Natomiast odrębną sprawą jest fakt, że ledwo na gram.pl nakład na pniu został sprzedany, a wnet na allegro pojawiły się aukcje z EK za ciężkie pieniądze. TO jest nie fair.A najgorsze, że nie do zwalczenia.
 
Po lekturze for medievalowych widzę,że sporo ludków widząc znaczek CD Projekt będzie po cichaczu otwierać scyzora w kieszeniu - troszku się posypało, pewnie nie z wini tylko i włacznie CDP nio ale na końcu zawsze dostaje dystrybutor po łapach. Trochę nieładnie ale bywa.
 
No proszę, a jednak dorzucili kilka Edycji Kolekcjonerskich dla spóźnialskich - a może po prostu wyczuli koniunkturę? Jakby nie było - mają u mnie plusa.
 
niezłe jaja sobie z wysyłkami robią. zamówiłem plakat 28.11 kurierem, a do tej pory nie dostałem. to już przegięcie, pierwszy i ostatni raz...
 
Top Bottom