gram.pl

+
To wina firmy kurierskiej a nie Gram.pl tak wiec nastepnym razem zamawiaj normalna przesylką,.\\.
 
Gofer31 said:
To wina firmy kurierskiej a nie Gram.pl tak wiec nastepnym razem zamawiaj normalna przesylką,.\\.
Generalnie to nikogo to nie obchodzi pod warunkiem,ze ktoś nie wybiera drogi przed którą sklep ostrzega np.poczta U mnie Medieval dotarł 1 grudnia a miał być 28 listopada, pretensji nie mam bo mi jeszcze komp nie dotarł więc i tak mi się nie śpieszyło...
 
no, dotarło nareszcie. plakat fajny, duży. dobry zakup. od razu przypomniał mi się ten z P:T...
 
Chwilowo dostaje wyspyki ja spoglądam na logo CDP, na razie od 3 godzin próbuje zainstalować Medievala 2 i dupa, stosowanie się do zaleceń z gram pl nic nie daje. Druga rzecz nie wiem jak to możliwe aby nowa gra przyszła z lekko porysowana z tłustymi dobitymi paluchami.Teraz jak jakiś forumowicz bedzie piszczał aby wiedźmina oddać jak najszybciej to ma gwarantowane odemnie przyjęcie z baśki bo sytuacja analogiczna z medievalem, gracze kwiczeli za wydaniem gry to zrobiono to w pośpiechu i jest dosyć nędznie.
 
O...Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem xP. Porysowana gra? Pfff...Ja juz bym to oddal do reklamacji ;[.
 
Przed chwilą serce mi szybciej zabiło. Wchodze na Gram.pl a tam: Nowe Pre-Ordery, a pod tym napisem logo The Witcher.. Dopiero jak się uspokoiłem to zobaczyłem że pod logiem napisane jest o Wiedźminie na telefony komórkowe, a nowe pre-ordery to Supreme Commander i Test Drive Unlimited. Kurcze. A już miałem nadzieję
 
Też jestem za. 130 zł za Stalkera wydawało mi się nieco za dużo. Edit. Wie ktoś może, czytał jaką ta gra uzyskała ocene w recenzji w CD Action
 
Looke said:
Też jestem za. 130 zł za Stalkera wydawało mi się nieco za dużo. Edit. Wie ktoś może, czytał jaką ta gra uzyskała ocene w recenzji w CD Action
Stalker otrzymał 8glówne minusy : -zbyt wysoki poziom trudności-Brak pojazdów-konieczność biegania przez wiele kilometrówPlusy:-Fascynujący świat -ciekawa fabuła -multum broni -nieskończenie wiele zadań - 7 zakończeń!!!!!
 
Minusy sa dosc bolące...Za to plusy...Naprawde niezla gra moze byc ;). Jednakze kazdy gracz bedzie mial wlasna ocene :p.
 
Z recenzji można się dowiedzieć, że Stalker jest sporym wyzwaniem. Cofanie się, aby sprzedać itemki nie będzie się opłacało również jak w Wiedźminie. Szkoda, że nie ma pojazdów, to ze względu na ich przydatność w grze. Pewne "przeszkody" powodują, że bezpieczniej poruszać się na własnych nogach. To co mnie ciekawi, to te 7 zakończeń. Gra musi być dobra, mimo tego, że jest troszkę spóźniona.
 
No i tu sie sprawdza moje myslenie...Wszyscy gadali "jaki to ten STALKER bedzie beznadziejny! Bo tyle razy juz date premiery przekladali!". Za przeproszeniem sranie w banie xP.
 
Aaye...Ech, dla mnie STALKER to ziemia obiecana , mimo że z książki niewiele zostało..a właściwie nic...ale gra jest obiecująca i to mocno.Mi wystarcza sam fakt, że jest sporo nawiązań do książki...choć śmieszy mnie zmiana tytułu książki tylko po to by zwiększyć sprzedaż Aileen
 
leśny TROLL said:
Stalker otrzymał 8glówne minusy : -zbyt wysoki poziom trudności-Brak pojazdów-konieczność biegania przez wiele kilometrówPlusy:-Fascynujący świat -ciekawa fabuła -multum broni -nieskończenie wiele zadań - 7 zakończeń!!!!!
Te plusy to mocne są. 7 zakończeń - bogato. Jeśli fabuła i świat są interesujące to duży plus. Pogram z chęcią. Klimat tej gry też mi się podoba.
 
Troche jestem zly na to, ze STALKER otrzymal w naszym kraju nazwe "STALKER: Cien Czarnobyla"...Brzmi to dla mnie dosc kiepsko po Polsku :p. Ja jestem za tym aby pozostala oryginalna angielska nazwa...
 
Od dzisiaj mozna zamowic w pre-orderach Władcę Pierścieni Online! Kurcze...Czemu z abonamentem ;(.
 
Gofer31 said:
Od dzisiaj mozna zamowic w pre-orderach Władcę Pierścieni Online! Kurcze...Czemu z abonamentem ;(.
Coraz więcej MMO gier wymaga wnoszenia opłat by grać. I chyba należy się z tym pogodzić bo przynosi taki pomysł duże zyski. Więc myslę że za jakiś czas wszystkie gry online-owe będą płatne. Mnie do takich gier nie ciągnie. Więc zaoszczędzę .
 
I jak tu nie powiedziec ze Guild Wars jest super? :) 130zl za gierke i grasz grasz...:)A z tymi abonamentami...Dla bogatych ludzi takie gry ;[.
 
Top Bottom