gram.pl

+
RUSZYłA WIELKA PROMOCJA NA GRAM.PL- można kupić grę o połowę taniej , ja się skusiłem na Jade Empire sczczegóły na stroniehttp://www.gram.pl/!promo_500.asp
 
Juz od jutra na gram.pl beda pojawialy sie rozne materialy dotyczace Wiedzmina (od soboty do poniedzialku).Przy tym tez...CDPR zyczy wszystkim wesolych swiat ;).
 
Hm, na gram.pl znalazlem ciekawą informację w jednym z komentarzy, a mianowicie:
MaryjanCDP said:
A ja tu mam dla wszystkich ciekawostke. W ostatni czwartek odbyla sie pierwsza prezentacja grywalnego Wiedzmina dla mediow. Mozna bylo zobaczyc relacje m.in. w TVN w programie Co za tydzien oraz w TVN24 w Progr@m. Ta impreza zapoczatkowala fale wyderzen zwiazanych z Wiedzminem. Najwazniejsza informacja dla Was to fakt, ze juz wkrotce zaczniemy jezdzic z Wiedzminem po Polsce i bedzie mozna go zobaczyc na wlasne oczy!!!
Nie słyszałem wcześniej o tej akcji, może po prostu coś mnie ominęło .
 
O kurcze! To cos podobnego jak ta akcja Sony w Polsce. Bedzie jezdzila ciezarowka w ktorej bedzie 7 konsol PS3 i bedzie mozna na nich grac.Trzeba czegos wiecej sie dowiedziec od CDPR ;].
 
jaszczur10 said:
Hm, na gram.pl znalazlem ciekawą informację w jednym z komentarzy, a mianowicie:(...)Nie słyszałem wcześniej o tej akcji, może po prostu coś mnie ominęło .
Była o tym mowa w temacie "Pytania (i nie tylko) do CD Projekt RED":
Jang said:
MaryjanCDP said:
A ja tu mam dla wszystkich ciekawostke. W ostatni czwartek odbyla sie pierwsza prezentacja grywalnego Wiedzmina dla mediow. Mozna bylo zobaczyc relacje m.in. w TVN w programie Co za tydzien oraz w TVN24 w Progr@m. Ta impreza zapoczatkowala fale wyderzen zwiazanych z Wiedzminem. Najwazniejsza informacja dla Was to fakt, ze juz wkrotce zaczniemy jezdzic z Wiedzminem po Polsce i bedzie mozna go zobaczyc na wlasne oczy!!!
jest to wypowieź niejakiego MaryjanaCDP (nie wiem kim jest ten gość ale wiem że jest z CDP) znaleziona przezemnie w komentarzach na gram.pl http://www.gram.pl/news_8AThGO0_Wiedzmin_oficjalna_data_pre miery.htmlA do jakich miast CDP ma zamiar się wybrać, jeśli można wiedzieć? (mam nadzieję, że Szczecin znajdzie się na trasie )
Edit: Poprawiłem link.
 
No i mamy pierwszy dzien swiat ;). Na poczatek, opis eventu w warszawskiej Fortecy ;).Jutro jakies artystyczne plakaty i slajdy a na koniec wywiad z ojcem komputerowego Wiedzmina ;).Odsyłam:www.gram.pl
 

jiti

Forum veteran
Szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej niż jadłospis który obowiązywał na spotkaniu
 
Jak narzazie te świąteczne artykuły o Wiedźminie to jeden wielki reklamowy bełkot - nowych materiałów jak nam lekarstwo za to dużo gadania o tym jaki to Wiedźmin będzie wielki wspaniały i w ogóle cud miód Ale zobaczymy jutro ma być wywiad może gram.pl się zrehabilituje.
 
Nastepny material:Jak ujac ten artykulik? Jest to po prostu Wiedzmin opowiedziany w trzech stronach :).Te slajdy sa naprawde ladne (zapewne z filmiku Tomasza Baginskiego).Miejmy nadzieje, ze rzeczywiscie wszystko pojdzie po tej mysli (sukces na calym swiecie, konkurencja dla innych bardzo znanych bohaterow gier komputerowych itd.)leśny TROLL: Moze po prostu to co bedzie pojawialo sie (do jutra) na Gram.pl, ma byc tylko zbiorem ostatnich informacji o grze?
 
Ogólnie artykuł mi się podoba. Te grafiki bardzo fajne naprawdę. Z przyjemnością na pulpit wrzucę. Co do sukcesu to CDP i CDPRS są pewni siebie. Takie odnoszę wrażenie. Oby ta pewnosć nie okazała sie zgubna. Jakieś szanse chyba są ale ogólnie zachwyty dziennikarzy mnie trochę dziwią i traktuję je z lekkim dystansem.
 
Wiedźmin przez Twórców jest postrzegany jako dzieło wyjątkowe, przeznaczone na szeroki rynek. Faktycznie pewność siebie widać na każdym kroku, w każdym wywiadzie, artykule. Myślę, że RED wie na czym stoi. Trzeba mieć tylko nadzieję, że dobrze zostanie wykorzystany czas jaki pozostał do września.Artystyczne slajdy bardzo fajnie wykonano, widać też że ujęcia pochodzą z intra Tomasza Bagińskiego. Choć o grze raczej niczego nowego się nie można na tych świętach dowiedzieć. Zobaczymy jutrzejszy wywiad.
Looke said:
Jakieś szanse chyba są ale ogólnie zachwyty dziennikarzy mnie trochę dziwią i traktuję je z lekkim dystansem.
Wypowiedzi niektórych ludzi, wyglądają trochę sztucznie, czasami brak sceptycyzmu, a za dużo pojawia się patriotyzmu. Wiadomo, że każdy dobrze życzy polskim programistom, ale czasem trzeba spojrzeć na to wszystko tak jakby "z boku". I tu się z Tobą zgadzam.
 
Nieraz brakuje mi zapowiedzi bardziej ztonowanych. W których pojawia się nie tylko zachwyt ale też trzeźwe spojrzenie i nuta sceptycyzmu. Ja do sprawy podchodze bardziej ostrożnie. Im więcej pochwał i radości jaka to gra nie będzie tym większe moze być rozczarowanie. Taka taktyka zachwalania moze sie brutalnie zemścić. Gracze nawyobrazaja sobie wspaniałości a kontakt z rzeczywistością będzie twardy i bolesny. Obym sie mylił.
 
Dzisiejszy tekst o Wiedźminie jest trochę lepszy od poprzedniego, ale nadal nie podali żadnych konkretów. Za to niewątpliwym plusem są te grafiki :)
 
Fajny wywiad. Na pewno jest tam pare NOWYCH faktow dla tych osob, ktore nie sa obecne na forum i ktore nie wiedza o Wiedzminie wielu rzeczy ;).Fajnie sie to czyta,naprawde.
 
Hmmm...Z ciekawosci na dole strony Gram.pl nacisnalem przycisk "Wkrotce premiera" i o dziwo zauwazylem tam Wiedzmina ;]. (na ostatnim miejscu). Hehe, juz to daje do zrozumienia jak juz niedaleko do premiery! :)
 
Gofer31 said:
Hmmm...Z ciekawosci na dole strony Gram.pl nacisnalem przycisk "Wkrotce premiera" i o dziwo zauwazylem tam Wiedzmina ;]. (na ostatnim miejscu). Hehe, juz to daje do zrozumienia jak juz niedaleko do premiery! :)
To już od paru miesięcy jest ;)
 
W najbliższy piątek na gram.pl ma zostaĆ opublikowany obszerny wywiad z jednym z szefów CD Projekt Michałem Kicińskim. Na pewno nie zabraknie w nim tematu Wiedźmina.
 
Top Bottom