gram.pl

+
Tak, w zapowiedzi wywiadu jest napisane ze "rozmowa nie mogla takze zahaczyc o temat gry Wiedzmin" ;]. Chetnie poczytam (moze cos nowego o wydaniu bedzie?)
 
Mam pytanko. Czy ktoś z was miał, jak wchodził na gram.pl komunikat że jest jednym z niewielu wybranych i przekazuje mu się tę informacje (nie podam jaką bo to tajne podobno )? chodzi mi o to czy ja naprawdę jestem tak naiwny że w to uwieżyłem , tzn. czy to prawda ze jestem wybrancem czy to tylko pic.
 
Gofer31 said:
Zaprzestano dzisiaj wydawania serii "Fajna Cena" ;[.
O w mordeczkę, kupowałem sobie czasem będąc na zakupach w Tesco jakąś oldskulową grę z tej serii, uzupełniłem tak wszystkie pirackie obrazy płyt, ściągnięte jeszcze jak byłem na utrzymaniu rodziców. A czasem strzelałem w jakąś gierę i tak nabyłem Disciples, które się okazało rewelacyjną gierą. No szkoda, ale może jeszcze CD Projekt wyjdzie ludziom z mniejszymi sakiewkami na przeciw.
 
Szkoda, świetna to była seria, a niektóre tytuły w niej wydawane warte były uwagi. Choć wydaje mi się, że rolę tej serii ostatnio coraz bardziej przejmowała Platynowa Kolekcja.
 
Ale platynowa kosztowała już te ~50zł a to już jest wydatek, 19.90 jakoś łatwiej wyłuskać szło :)hmm niespodzianka ? umieram z ciekawości, dajcie znać jak już coś będzie wiadomo.
 

jiti

Forum veteran
Plezi said:
Ale platynowa kosztowała już te ~50zł a to już jest wydatek, 19.90 jakoś łatwiej wyłuskać szło :)hmm niespodzianka ? umieram z ciekawości, dajcie znać jak już coś będzie wiadomo.
chyba pomyliło Ci się z extra klasyką
 
A yy ehmm Starość nie radość, oczywiście że z Extra klasyką, czyli mogę odetchnąć i nadal wypatrywać tytułów które pominąłem w swej edukacji gracza :)
 
Na gram.pl można kupować gadżety z gier za WPLN-y. Tylko czemu nie ma plakatów z Wiedźmina w tej ofercie się pytam?
 
Możliwość kupowania gadżetów za wirtualne pieniądze to bardzo fajny pomysł. Z czasem uzbiera się tej kasy i nie wiadomo co z nią robić. A tak można zaszaleć i "wydać" co nieco. ;)
 
Looke said:
Na gram.pl można kupować gadżety z gier za WPLN-y. Tylko czemu nie ma plakatów z Wiedźmina w tej ofercie się pytam?
Najwidoczniej juz sie wyprzedaly :p.
 
Looke said:
Gofer31 said:
Najwidoczniej juz sie wyprzedaly
Szkoda bo chętnie bym cos kupił a z oferowanych gadżetów nic mnie nie interesuje.
Zawsze możesz wziąć udział w konkursie fan-fiction w naszym serwisie witcher.phx.pl. Do wygrania między innymi plakaty, ale co najważniejsze - przypominam - pierwszy zbiór opowiadań o Wiedźminie podpisany przez samego Andrzeja Sapkowskiego. Ale to tak OT, więc już kończę.
 
Przejrzałem sobie dziś też tę ofertę produktów, które można w całości kupić za WP. Fajna sprawa oczywiście, ale tak naprawdę nic interesującego. Nie ma co ukrywać, że sprzedawane są takie rzeczy, które już naprawdę nie idą i wystawiane są jakby pod szyldem "no kupta to ludzie" Gdyby chociaż były koszulki, ale nie takie zwykłe, tylko te gramowe. I ceny niektórych towarów w WP mnie powaliły... 70 zeta za jakąś czapeczkę, która na oko jest warta 10 złotych?
 
Sprzedawane są takie rzeczy których nigdzie indziej nie znajdziesz, no chyba że ewentualnie w edycjach kolekcjonerskich. Ale generalnie lepiej sobie poczekać na coś ciekawszego :)
 
Top Bottom