gram.pl

+
Nie przygotowali się fakt. Ale jedne z najlepszych serwerów mogłyby tej nawałnicy ludzi nie wytrzymać. Ja się załapałem więc nie odczuwam tej goryczy co niektórzy, ale jeżeli CD Projekt chce odkupić swoje winny powinni dać do sprzedaży jeszcze kilkaset egzemplarzy.
 
ale jeżeli CD Projekt chce odkupić swoje winny powinni dać do sprzedaży jeszcze kilkaset egzemplarzy.
Żeby im się znowu horda ludu rzuciła i kolejnego DDoS-a zrobiła ?
Zawsze możesz wziąć udział w konkursie fan-fiction
Ta, tylko do czegoś takiego to pomysł an fabułę trzeba mieć -_-
 
Pojawiła się lista rezerwowa na EK, zgłoszenia przyjmowane są do 1 lipca do godz. 23:59
Lista rezerwowa działać będzie do najbliższej niedzieli. Wpisując się na nią można zarezerwować sobie jeden z egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej, które pojawią się ponownie w sprzedaży po anulowaniu przypadkowych zamówień, wynikłych z problemów technicznych.
 
Radar said:
Pojawiła się lista rezerwowa na EK, zgłoszenia przyjmowane są do 1 lipca do godz. 23:59
To bylo do przewidzenia, ale jednak gram.pl zachwuje się bardzo dobbrze pozwalając zamówić jeszcze teraz te anulowane egz. zamiast rozesłać je do Empików.
 
To rozwiazanie przedewszystkim korzystne dla nich :) Bo ciagle jest wiele osob, ktore czatowalo na EK, a nie udalo im sie zakupic. Gdy rezygnacje beda np. za dwa tygodnie, miesiac czy dalej - egzemplarze moga lezec w sklepie, nie kupowane. A teraz, poki jeszcze jest "goraca" atmosfera, swiezo po zakonczeniu zamowien EK... Wiecej osob sie zapisze :) I zadne egzemplarze pewnie nie zostana osamotnione ;)
 
Mój nick na gram pl jest taki, jak tu, czyli mefiperes. :) Dali ciała w przeciągu tych dwóch dni, gdy ruszyły zamówienia przedpremierowe Wiedźmina, to prawda. Ale za to do wszystkich pre orderów dodadzą bardzo fajne dodatki. ;)
 
To nie ich wina ze stronka im nawalala podczas zamowien przedpremierowych wersji kolekcjonerskiej :p. Tak sie ludzie rzucili ze nikt na to by nic nie poradzil!
 
porozdrapujmy jeszcze stare rany, nasypmy soli.Posypmy głowę popiołem, potem pobiczujemy się trochę,na koniec po biegu po rozżarzonych węglach położymy się na rozbitych butelkach.Po co wracamy do tych odgrzewanych kotletów? Poza tym to było dawno i nieprawda. Kto potrafił to sobie zamówił, w miarę bezstresowo.
 
Dokładnie. Sprawa chyba już została zamknięta. Można jedynie mieć nadzieję, ze taki sytuacje więcej się nie powtórzą :)
 
Wtedy zapewne gram.pl będzie lepiej przygotowane na taką sytuację i nie pozwoli sobie na to, by fani musieli znów przeżywać taki koszmar ;)
 
http://www.gram.pl/news_9g7eJ,2_Zadaj_pytanie_Scorpikowi_kompozytorowi_muzyki_do_Wiedzmina.htmlZadajmy pytanie Scorpikowi! :D
 
Adam said:
http://www.gram.pl/news_9g7eJ,2_Zadaj_pytanie_Scorpikowi_kompozytorowi_muzyki_do_Wiedzmina.htmlZadajmy pytanie Scorpikowi! :D
Naprawde fajna sprawa :D. Chociaz to tylko dla bywalcow Gram.pl praktycznie...Bo my sami mozemy zadac mu pytanie tutaj ;D. (chociaz...Tylko zwiazane z Wiedzminem :p).Juz wyslalem 3 pytanka :).
 
No i pojawil sie na Gram.pl wywiad ze Skorpikiem :). Jedno moje pytanie jest :D.http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1632Pytanie ktore zadalem odnosilo sie do tego, czy prace nad dzwiekami i muzyka do Wiedzmina zostaly zakonczone i ile godzin muzyki lacznie sie znalazlo_Odpowiedz:prace nad muzyka zakonczyly sie jakies 2 tygodnie temu a teraz Skorpik tylko pokazuje w jakich miejsach jaka muzyka ma grac. Laczna ilosc godzin muzyki to 3h i 15min!!!!!!
 
Chyba jakaś kolejna awaria gram.pl..."Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."
 
Top Bottom