gram.pl

+
zamówiłem dodatek do NWN2. nie potrafiłem sobie odmówić.jako że zarejestrowałem podstawkę, miałem niższą cenę. liczę, że dodatek wniesie coś nowego, uczyni grę jeszcze lepszą. tak coś na miarę Hordes of Underdark. EDIT: jak to możliwe, że pre order mask of betrayer jest planowany na grudzień, skoro w sklepach ma się pojawić w połowie października??
 
http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=37 - wybierz swojego ulubionego bohatera gier! :)Moje typy:1. Gordon Freeman2. Snake3. Prince (ty bylo najciezej :p)4. Larry5. Mario:)
 
arczi said:
zamówiłem dodatek do NWN2. nie potrafiłem sobie odmówić.jako że zarejestrowałem podstawkę, miałem niższą cenę. liczę, że dodatek wniesie coś nowego, uczyni grę jeszcze lepszą. tak coś na miarę Hordes of Underdark. EDIT: jak to możliwe, że pre order mask of betrayer jest planowany na grudzień, skoro w sklepach ma się pojawić w połowie października??
Z Timeshiftem postąpili podobnie, mimo że planowany na przełom X/XI (nie pamiętam dokładnie). Jednak mogą kompletnie zaskoczyć i po prostu nagle z tym preorederem a nawet premierą - jak to z Lost Planet uczyniono :DA w ankiecie to głosowałam oczywiście za udręczonym Bezimiennym :)
 
Pragnę zauważyć, że Wiedźmin znalazł się na pierwszym miejscu bestsellerów w sklepie gram.pl. Nie wiem czy było to już mówione i czy nie jest to tylko propaganda, ale dla tych co jeszcze nie wiedzą, miła ciekawostka. ;D
 
oby pozostał tam jak najdłużej, ciekawe, ze wcześniej nie zauważyłem go na liście, może dopiero teraz podliczyli preordery?
 
Aran said:
oby pozostał tam jak najdłużej, ciekawe, ze wcześniej nie zauważyłem go na liście, może dopiero teraz podliczyli preordery?
Nie chodzi o same preordery, ale o ich potwierdzenie oraz uiszczenie opłaty. Wcześniej to były wartości(ich ilość) zapewne znane, ale hipotetyczne - ludzie są różni, a dopóki nie potwierdzisz i zapłacisz to zawsze możesz się rozmyślić :)
 
"Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześniebardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegałyzgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były jaknajwiększe. W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Zewzględu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących wskład Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzożmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdegoegzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanieustalonych terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków,zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie zzapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemyna nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starciepre-ordera.Za zaistniałą niedogodność w imieniu gram najmocniej przepraszam,licząc jednocześnie na to, że nie przeszkodzi ona nikomu w cieszeniu sięrozgrywką. Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem odpowiemy nawszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry, prosząc obezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i tel. 22519 69 69).z pozdrowieniami,Jarek Orzeszek menedżer gram.pl"lóknijcie w swoje poczty> : Olol
 
Aaye...Też otrzymałem tego mejla, sądzę że każdy kto zamawiał grę, takiego otrzymał...Jak dla mnie to był pierwszy i ostatni raz, gdy zamawiałem coś na gram.pl - dawno się nie spotkałem z tak nieprofesjnolną i nieprzygotowaną firmą, która zajmuje się sprzedażą internetową...Jak dla mnie masakra, texty że przygotowanie materiałów długo trwa...no proszę...Ogólnie zal.plAileen
 
Top Bottom