gram.pl

+
"Dzisiaj po 18 ma być" :pCóż, przeciągają do ostatnich granic ;) Ale to już nie gram.pl, a ML. Do DOKu Gramowego mogę przekazać tylko ciepłe słowa, co zawalili to naprawili i to bez specjalnego wsiadania na głowę :)
 
A mi wogóle nie chcą dostarczyć. Ml twierdzą że CDP pozwolilo im wyslac mi paczke dopiero 29, czyli za jakis tydzien. Porazka, tak chamsko mnie potraktowaliscie ze sie kurw.. wiecej nie da!!!!
 
Kurde, ja to mam taki problem, że mam w domu chwilowo słuchawkę od domofonu zdjętą. A dzwoniąc kilka razy do bok udało mi się tylko muzyczki posłuchać :mad:Więc nieudało mi się ich o tym poinformować. Dziś mi internet założyli, więc wysłałem im maila.Ze statutu wynika, że wczoraj kurier był, ale nikogo nie zastał. A przynajmniejtak myślał bo domofon nie działa A w domu ktoś był. :mad:Sorki za te wywody, ale musiałeak m się wyżalić. gdzie jest moja EK?E: a dziś brak jakichkolwiek wpisów w statucie wysyłki :mad:
 
[quote author=gram.pl]Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina wśród graczy, producent zdecydował się ostatecznie na wyprodukowanie 3200 egzemplarzy tego wydania.[/QUOTE]Bez komentarza.pozdr
 
amatheon said:
[quote author=gram.pl]Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina wśród graczy, producent zdecydował się ostatecznie na wyprodukowanie 3200 egzemplarzy tego wydania.
Bez komentarza.pozdr[/QUOTE]nie chcę tego komentować, szczególnie, że, jak wszyscy wiemy, nie zdążyli wyprodukować na czas dodatków dla tych, którzy zamówili "prawdziwą ( ;) , ale wiadomo o co chodzi ) EK"
 
Gofer31 said:
Dajcie juz spokoj...Co Wy? Jakies VIPy ze tylko Wy macie miec EK i nikt wiecej? xP
TAK !! /joke :) ;)idzie mi o to, że im więcej jest EK (w tym przypadku 200 sztuk wielkiej różnicy nie robi, na razie) ale po prostu im więcej egzempaży jest dostępnych, tym bardziej EK trci swoje kolekcjonerstwo. po prostu :)ułaaa, od kiedy na gram.pl jest taki wiedźmiński dizajn?
 
Nawet nie o to chodzi...Bardziej o to, że niektóre "unikalne" dodatki - bestiariusz - z EK są dodawane do kosztującej 79zł EP w Media Markt ^^
 
Keth said:
Nawet nie o to chodzi...Bardziej o to, że niektóre "unikalne" dodatki - bestiariusz - z EK są dodawane do kosztującej 79zł EP w Media Markt ^^
to to już jest w ogóle przegięcie.. cóż, widocznie CDP się to opłaciło...TYLKO, KUR#A DLACZEGO CI CO POSZLI DO MM I KUPILI EP JUŻ TĄ KSIĄŻKEĘ MAJĄ, A MY Z PRE-ORDERAMI JESZCZE CZEKAMY!
 
Keth said:
Nawet nie o to chodzi...Bardziej o to, że niektóre "unikalne" dodatki - bestiariusz - z EK są dodawane do kosztującej 79zł EP w Media Markt ^^
O kur... Jak to przeczytałem. Zrobiłem minę jak moherowa babka, która dowiedziała się że Jezus był żydem.Skandal i żenada.
 
Zdobyłem EK z odzysku. Jednak pisze: "dostępność-za1-5dni". Nie wie ktoś kiedy gra będzie wysyłana? Czy kurier dotrze faktycznie na drugi dzień po wysyłce? Czy jest na 100% pewne, że grę dostanę? Zamawiałem ją wczoraj, bardzo niedługo po ukazaniu sie newsa, że znów jest sprzedawana. Czy te egzemplarze będą dostarczane od razu w całości, czy trzeba będzie czekać na kolejne raty? I nie wecie może czy koszulki to sprawa całkiem losowa? Czy można jakoś wybrać rozmiar? Jak? Gdzie? Jaki jest najczęstszy? Interesuje mnie M i S xD.Z góry dzięki za pomoc.Firnomir
 
Domyslam sie, ze Twoja EK zostanie wyslana wtedy, kiedy nam wysla pozostale dodatki z EK. (czyli w tym (nowym) tygodniu)
 
Cała ta sytuacja jest kompletnie nie śmieszna. Jak to się dzieje, że ci co zamawiają EK w pre-orderze muszą czekać na wszystko dłużej i czemu dodatki z pre-orderu są dostępne dla innych ot tak sobie? To są już błędy marketingowe, bo jak mają się czuć ci wszyscy, którzy zamówili EK?! Gdzie w tym logika? W zysku? O nie, w tym nie będzie zysku, bo ja np. jak i wielu innych osób będzie się zastanawiać przy następnych produkcjach CDPR nad EK i strata będzie wtedy. Kiedy chcę kupić limitowaną wersję monety, to wiem, że ona będzie limitowana, reszta będzie tańszą wersją, stanowczo różniącą się od EK, którą mogą zdobyć wszyscy, jeśli chcą. Tutaj pojęcie EK przestaje powoli tracić swoje znaczenie. Czuję się jak by zapomniano o szacunku do klienta. Jeśli ktoś chce mieć stałych klientów, fanów i budować pewną otoczkę pop-kulturową to musi pamiętać o swoich przyszłych nabywcach!Tak jak grę i całą koncepcję oceniam bardzo wysoko, to są elementy, które zostały mocno zaniedbane i o tym szybko się nie zapomni.
 
sytuacja z EK jest nie tyle winą CDPR co gram.pl poprostu nie przygotowali sie dostatecznie dobrze i mamy efekty...cóz trzeba się z tym pogodzićBywajcie, nawet ja muszę czasem spać
 
Top Bottom