gram.pl

+
Tak, czy inaczej ktoś zawalił sprawę. Ludzie zamawiali EK wiele miesięcy wcześniej, więc był czas, żeby te wszystkie gadżety przygotować. Pamiętam to rozczarowanie, kiedy odebrałam paczkę od kuriera i okazała się wybrakowana. A teraz jeszcze się dowiaduję, że w MM można kupić podstawkę z dodatkami kolekcjonerskimi. Coś tu jest nie tak.
 
Nie z dodatkAMI, tylko dodatKIEM w postaci Bestiariusza (chociaz mnie to tez wkurzylo ;/ i sie dziwic czemu dodatki do EK jeszcze nie byly wyprodukowane kiedy nam wysylali egzemplarz gry xP)Ale jeszcze bardziej wkurzajace jest to, ze w dniu premiery w niektorych sklepach byly do kupienia egzemplarze EK CALE xP.
 
Zapraszam wszystkich do Poznania, tam można jeszcze dostać EK o 100 zł mniejDzwonił właśnie do mnie kumpel i mnie o tym poinformował. Wiecie jak się można poczuć?Gram.pl nie jest w stanie naprawić takich błędów, chyba, że coś zmienią w EK, ale jakoś w to wątpię. Jeśli tak to były to moje ostatnie zakupy przez gram.pl
 
Tak tylko zwrócę uwagę na fakt, że nie jest to temat generalnie o wszelakich zamówieniach Wiedźmina. Ten wątek jest związany z gram.pl, w związku z tym mam prośbę o to, by o innych sprawach związanych z edycją podstawową lub kolekcjonerską rozmawiać już w innym temacie.
 
Tibor- to jest w temacie jakby nie bylo, bo to idzie tak: CDP>gram.pl>sklepy, wiec ta dyskusja nadal jest o gram.pl ktore sie przyczynilo, ze np taki Media markt czy np empiki, maja EK.Dodam jeszcze ze gdzies slyszalem, o jakis figurkach ze maja w planach CDP dodawac losowo do Egzemplarzy, w przyszlosci, ale czy to jest pewne czy nie, tego nie powiem, bo to moze byc rowniez plotka, a jezeli by to sie potwierdzilo, to juz mam znowu niesmak, ze kolejne gadżety są dodawane juz nie do EK, tylko normalnie dla kazdego dostepne, no ale jak juz wspomnialem, to rownie dobrze moze byc plotka, wie nie bierzcie tego na powaznie...
 
Cała sytuacja jest strasznie wkurzająca, bo EK zamówiłem na gram.pl już dawno dawno temu, przychodzi paczka, płacę za nią, jakby nie było 200 zł, otwieram a tu Edycja Podstawowa. Dopiero potem maila sprawdziłem z przeprosinami. Powiedzmy, że rozumiem, bo to duża premiera na skalę jakiej jeszcze w Polsce nie było, no ale kiedy dowiaduję się, że gdzieś tam można kupić EK KOMPLETNĄ i to jeszcze taniej to szlag mnie trafia. Mógłbym mieć już wszystkie bajery i jeszcze zaoszczędzić pieniądze. Co to więc za preorder, na którym wychodzi się gorzej niż na kupieniu w sklepie? Tylko tyle, że grałem w wiedźmina 2 dni przed premierą, no ale to jeszcze nie powód do zachwytu.Aby nie było nieporozumień, temat nadal jest o gram.pl, bo to oni nawalili. Wydaje mi się, że są winni swoim klientom coś więcej niż przeprosiny.
 
A kiedy właściwie dotrą do nas pozostałe elementy z EK? Słyszałam plotki, że w przyszłym tygodniu, ale nie chcę sobie robić niepotrzebnie nadziei. W mailu od gram.pl była informacja, że "do końca listopada" dostarczą resztę, ale nie wyobrażam sobie czekania tak długo. Czy ktoś ma na ten temat jakieś informacje? Jak długo jeszcze będziemy czekać?
 
Keth said:
Nawet nie o to chodzi...Bardziej o to, że niektóre "unikalne" dodatki - bestiariusz - z EK są dodawane do kosztującej 79zł EP w Media Markt ^^
No zajebiście po prostu. Czyli wychodzi na to, że te 120zł extra to na numerek i wcześniejszą dostawę poszło, bo skoro bestiariusz jest z EP - i to tańszą niż na gramie - to chyba tak dużo nie kosztowała jego produkcja.Teraz pozostaje tylko czekać aż ogłoszą że ze względu na zainteresowanie dorobią jeszcze 10,000, i to po 100zł.
 
Czyli go jeszcze nie schowali :pSzkoda tylko, że musimy czekać na te bajery, a ktoś kto kupił EK, albo podstawkę z bestiariuszem w zwykłym sklepie, ma już dostęp do takiego bestiariusza, w którym (tak podejrzewam) jest wiele ciekawych informacji.
 
Ehhh.. Przybrakło mi kasy i jednak będzie EP, a nie EK :mad:. W sumie koszulka, karty, artbook, inne opakowanie główne i medalion szczęści mi nie dadzą, a za to dokupię sobie 512 MB ramu. Jak sądzicie- TwinMOS 2x256 w dualu i nowa 512 TwinMOS lub Kingston nie powinny się gryźć?? (mogę kupić taką 512 za 20 PLN ;D). Pozdro dla Kultu Wiedźmińskiego i WIELKI BROWAR Z MEGA SZACUNEM DLA REDÓW ;)- dzięki wam pograłem u qmpla w Witchera i jestem pod wrażeniem. POLAK POTRAFI 8)
 
Poniedziałek - maili o wwysyłce brakujących elementów w skrzynce brak... ktoś coś wie? czy wysyłka "przed listopadem" to kolejny mit?
 
goscwdom said:
Poniedziałek - maili o wwysyłce brakujących elementów w skrzynce brak... ktoś coś wie? czy wysyłka "przed listopadem" to kolejny mit?
Mówili, że będą wysyłać sukcesywnie od wtorku, więc maila spodziewałbym się jutro późnym wieczorem lub w środę rano.
 
Ja również:) Zamówiłem EK w Niedzielę i zwariuję, jeżeli nie dostanę jej najpóźniej w Piątek:D Ale po cichu liczę na środe...;)
 
http://www.gram.pl/news_9Q7gGO5_Opoznienia_dostaw_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina.htmlChyba jednak nie zawalą. No ewentualnie firma kurierska nagle splajtuje{spluwa trzy razy przez lewe ramię i odpukuje głową w niemalowane drewno].Jeżeli moja druga część EK nie dojdzie do piątku to się lekko wk****e, bo w sobotę wyjeżdżam na jakiś czas :-\
 
Top Bottom