gram.pl

+
Z moich korespondencji wyniki, że część EK poszła już dzisiaj, a reszta poleci "w kolejnych dniach". Zatem mam pytanie, czy ktoś ze szczęśliwców dostał już mail z potwierdzeniem wysłania nowego zamówienia (bo takie się ma pojawić w sklepie). Zapytanie głównie kieruję do posiadaczy niższych numerów zakładając, że do nich poleci pierwsza transza.
 
U numeru 11 cisza.btw, patrzcie co wygrzebałem z komentarzy na gramieSzaacHCD Projekt29.10.2007, 20:16>> Zestaw do "koscianego pokera" tez nie bylby IMHO glupm pomyslem, ale to juz troche drozsza> zabawka (drewniane pudelko).planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)------------------------------------------------------------------------------------nosz kurrrr nie mogę się powstrzymać. Jutro będzie piękny dzień:> > planujemy wydanie Wiedźmińskiego pokera kościanego :)> >>> Na serio czy joke? Bo taką "walizeczkę" jak z gry to bym strasznie chciał mieć. Kości lubię,> ale jednak granie kubeczkiem a granie z czymś takim, mrrr ;)>> A przy okazji - kiedy rusza Merchandise Site?>> (btw - ten sam art co na dnie pola do gry jest na szertach z PolConu, wczoraj zauważyłem :D)serio, serioPlanujemy wydanie specjalne gry - pokera wiedźmińskiego z kompletem kości (5 szt) oraz specjalnym kubkiem.bez walizki tylko... :)kiedy ruszy sklepik.... na gram pewnie odpalamy jutro :) Tuddrussel juz sie cieszy :) prawda? :)
 
re up:Kapitalnie - bo ja też lubię kości! Natomiast ja przecytowuje poniżej oficjalny komunikat CDP nt. ilości wydań gry: -> Edycja podstawowa gry Wiedźmin została wyprodukowana w całkowitym nakładzie 118 600 egz. oraz została zaoferowana sieciom handlowym i sklepom internetowym w sugerowanej cenie detalicznej 99,90 zł. W tej puli znajdowała się również edycja specjalna dla sieci EMPiK, Media Markt i Saturn. -> Edycja specjalna dla sieci EMPiK została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarzy i posiadała kolorową wersję poligrafii oraz bonusową płócienną torbę wydawaną w kasie-> Edycja specjalna dla sieci Media Markt i Saturn również została wyprodukowana w nakładzie 4 000 egzemplarze i w jej skład wchodziła podstawowa edycja gry Wiedźmin z innym kolorystycznie etui oraz dodatkiem w postaci Bestiariusza.W wypadku wszystkich edycji sugerowana cena została ustalona przez CD Projekt na poziomie 99,90 zł. Różnice w cenach w poszczególnych sklepach wynikają z polityki sprzedaży ustalonej przez sieci handlowe i CD Projekt jako dystrybutor nie ma na nią wpływu. -> Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina została wyprodukowana w nakładzie 3200 egz. z tego: - do sprzedaży bezpośredniej przez sklep Gram.pl zostało przeznaczone 2700 egz. - do sprzedaży pośredniej w sieciach handlowych (EMPiK oraz Media Markt i Saturn) trafiło 300 egz. W związku z wieloma prośbami ze strony graczy, którzy nie zdążyli zarezerwować edycji kolekcjonerskiej oraz w powiązaniu z realizowaną przez sklep gram.pl akcją charytatywną, 200 egz. z puli przeznaczonej na działania marketingowe zostało dodatkowo przeznaczone do sprzedaży.CD Projekt stanowczo oświadcza, iż nigdy nie planował, ani nie planuje doprodukcji Edycji Kolekcjonerskiej. Jakiekolwiek egzemplarze dodatkowe, które mogą trafić w przyszłości do sprzedaży w sklepach, będą pochodzić jedynie z puli egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży na Gram.pl, w przypadku których nie zrealizowano zamówienia.Mój komentarz:Jak dla mnie jest to rzetelne i uspokajające wyjaśnienie. Wychodzi na to, że mniej niż 10% EK poszło w Polskę poza pośrednictwem gram.pl. Jakoś mniej się czuję zrobiony w balona patrząc na te cyfry i informacje. EK to jednak EK, coby nie mówić.
 
To jest kpina, zamówiłem gre przed prermierą (24.10) a ona jeszcze do mnie nie doszła, na stronie masterlink widnieje napis: " Umówiony późniejszy termin doręczenia" Co to ma być, nikt ze mną nic nie umawiał! W dodatku wersja z gram.pl jest droższa niż w innych sklepach(znalazłem za 76zł)....Ech...po to płaciłem więcej i na necie żeby dostać grę w dniu premiery, a nie czekać i się denerwować, sorry że tak tu lamentuje, ale gdzieś musiałem się wyżalić :D Czy gdy przyjedzie kurier mam prawo odmówić odebrania przesyłk?i(wiem że przy poczcie polskiej jest taka możliwość bez podawania powodu) mam dosyć czekania i wydawania niepotrzebnie pieniędzy(pojade do miasta i kupie w sklepie za 30zł mniej...)pozdro
 
Jestem tylko ciekaw jak to wyglądało w sieci Carrefour, bo kumpel widział wczoraj w Poznaniu 2 (ostatnie) wersje EK - jak mówił, w których wie że były medaliony i inne dodatki, czyli raczej to była prawdziwa EK, a sztuka tego wydania kosztowała 99 zł. Tak więc nadal czuję urazę do gram.pl :mad: Nie wiem czy sklep mógł sobie pozwolić na zejście poniżej kosztów zakupu, może to było wliczone w promocję produktu w tym sklepie. Jednak sytuacja w której ktoś może sobie kupić całą EK o połowę taniej mnie rozbraja.Co do całej sytuacji, to w tej chwili już nie chce mi się słuchać kolejnych wytłumaczeń. Dobrze że napisali coś więcej, tylko czemu nie czuję się zadowolony.
 
Nie wiem czy taka nieprawdopodobna pomyłka na sklepie mogła mieć miejsce, ale specjalnie sprawdzał i cena wersji podstawowej i EK była taka sama. Dzwoniłem do kumpla w tej sprawie kilka razy, później znowu się z nim kontaktowałem przez gg i mu wierzę w to co widział. Dla tego myślę, że może to była akcja promocyjna zorganizowana przez tą sieć. Ktoś kupuje EK powiadamia innych i zaczyna się łańcuszek, w którym wszyscy biegną po grę. Tylko to było jeszcze wczoraj - kilka dni po premierze. To jest śmieszne. Ludzie na allegro kupili EK 2x drożej, my za 200 stówy bez grosza a marketach można było spokojnie dostać 2x taniej, krew mnie wczoraj zalewała
 
Coś mi się nie chce wierzyć w to co mówisz. CD - Project ustanowił cenę na ok. 199 zł. Co prawda markety mogą sprzedawać taniej, ale wątpie by sprzedawali grę wartą 200 zł, za 100. Co prawda byłbym niesprawiediliwy gdybym skrażył się na CD - Project, bo ja swój Pre order dostałem. Wkurza mnie jednak fakt, że wciąż nie ma bajerów z EK. Nomen omen, właśnie dla nich zamawiałem kolekcjonerską.
 
Faim chciałbym aby ktoś mógł zweryfikować to jakoś, że znajomy się pomylił, albo że to wyglądało jakoś inaczej...Z gry się cieszę, choć czasem ostro mi się przycina i będę zmieniać kompa a myślę już o 4 rdzeniówce więc troszkę muszę jeszcze przetrzymać a tym co mam. Z gadgetów na pewno też się ucieszę kiedy przyjdą, tylko to nie będzie taka sama radość jaka mogła by być.
 
No nawet gdyby takie coś miało miejsce to sam widzisz, że do sklepów poszły śladowe ilości EK. Ja na pewno bym nie liczył, że akurat mi się trafi taka promocja! :)
 
To jest powód dla którego cieszę się, że zamówiłem w preorderze, no i jednak również jest satysfakcja że można zagrać wcześniej, tak nie byłbym pewny czy miał bym EK i kiedy w ogóle mógłbym dostać grę, bo kawałek od Poznania mieszkam. Teraz mogę się cieszyć tym co mam i posłuchać sobie "believe", który jakoś wpasował mi się w nastrój. Believe that will be better ;)
 
Zwracam sie do tych, co zamowili EK i czekaja na reszte dodatkow:Wejdzcie na swoje konto do "Moich Zamowien" i zobaczcie czy juz Wam wyslano te dodatki. Prosze Was o to bo u mnie pisze ze anulowane wysylke i nawet nie wiem czemu xP. Macie to samo?
 
Gofer31 said:
Zwracam sie do tych, co zamowili EK i czekaja na reszte dodatkow:Wejdzcie na swoje konto do "Moich Zamowien" i zobaczcie czy juz Wam wyslano te dodatki. Prosze Was o to bo u mnie pisze ze anulowane wysylke i nawet nie wiem czemu xP. Macie to samo?
u mnie jest coś takiego:"wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana "
 
Top Bottom