gram.pl

+
Ja bym chciał aby była dostępna skórzana podkładka pod mysze, tylko pewnie jej cena nie była by mała.Godzinkę temu miało pojawić się info odnośnie EK, jak na razie cisza. Wiadomo tylko, że przesyłki sukcesywnie będą dostarczane do klientów i nie według kolejności na liście :p"Specjalna oferta dla wszystkich, którzy zamawiali w sklepie gram.pl grę Wiedźmin w pre-orderze. Już wkrótce otrzymacie mailowo specjalne oferty zniżkowych zakupów w otwartym dziś wiedźmińskim sklepiku!Już wkrótce każdy, kto zamówił przedpremierowo Wiedźmina w sklepie gram.pl, otrzyma mailowo specjalny kod. Uprawniał on będzie do zniżek na gadżety, dostępne w wiedźmińskim sklepiku. Kody będziemy rozsyłać od jutra, zgodnie ze statusem zamówienia Wiedźmina (maila otrzyma każdy, u kogo zamówienie zostało zrealizowane do końca).Dodatkową ofertę przygotowaliśmy dla tych, którzy zamawiali Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina. W jej ramach otrzymają oni specjalne zniżki nawet do 50%! "Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce i czy na coś ciekawego ta zniżka się przyda.
 
Zaległe dodatki do wersji EK będą albo w czwartek (nikłe szanse) albo w poniedziałek :]A przynajmniej w przyszłym tygodniu mają być bankowo :]
 
Ja już się nastawiłem, żeby były pod choinkę. Z info na ten temat jest tak jak z tym sklepem, na którym od dłuższego czasu wisi karta "Jutro otwieramy"..
 
Co do sklepiku wiedzminskiego:Czy jest to ten Merchendise ktory bedzie do kupienia na stronie Wiedzmina?Ze dwie albo trzy rzeczy mnie bardzo interesuja (plyta z muzyka inspirowana gra, kosci + drewniany kubek, figurka - mam tyko nadzieje ze to ostatnie nie bedzie za jakies 70zl xP)Posiadacze EK maja do 50% znizki! Ciekawe czy jeszcze wPLN bedzie mozna wykorzystac? :D
 
;D ;D ;D ;D ;D ;DTak sobie zerkam na forum gram.pl i to co widzę zakrawa na parodię, albo jak jeden z forumowiczów słusznie zauważył - czeski film. Otóż tak - na pytania czemu nie ma wysyłek skoro miały już być moderatorzy gram.pl piszą, że wysyłki już są! i wszystko wiedzą ludzie z DOKu, natomiast po telefonach do DOKu okazuje się, że tam nic nie wiedzą, ani ile, ani kiedy, ani dla kogo! Sprawa jest jasna - mają tam niezły bordel po prostu i wiekszość ekipy, która tam siedzi ma to głęboko w zadku :). Mogliby dać jedną informacje - "mamy już urlopy, jeśli ktoś nie dostanie paczki do 15.XI niech się z nami skontaktuje, a w przeciwnym razie nie zawracajcie nam dupy" :D :D :Dedit: Ooo, ktoś coś jednak dostał!http://www.grocal.pl/trash/wiedzmin.jpg
 
Sprawa wygląda tak... w piątek część osób dostanie dodatki do EK. Osoby odpowiadające za tłoczenie wysyłają w kawałkach ;] tzn. wyślą dodatki z numerami, np. 200,300,301,260,230,998,2700 itd. zaglądajcie w emaile, powinniśmy sukcesywnie dostawać potwierdzenia zamówień.... Ehh, tak sprawa wygląda.
 
Co do maili to... "Nie dostałem żadnego maila w sprawie wysyłki drugiej raty EK. Jedynie opierając się na tym, co przeczytałem na forum zauważyłem, że mam w sklepie gram.pl nowe zamówienie na pozostałe części EK "Wiedźmina". W ogóle, to cud, że byłem w domu, bo normalnie siedziałbym w pracy."Numer EK jest też wytłoczony na breloczku, nie zawsze zgadza się z tym numerem z listy dawno temu opublikowanej... ;D
 
Mistic-Gohan said:
Zaległe dodatki do wersji EK będą albo w czwartek (nikłe szanse) albo w poniedziałek :]A przynajmniej w przyszłym tygodniu mają być bankowo :]
Może do tych gadżetów dorzucają jeszcze jakiś gratisy żeby jakoś wynagrodzić ten haos z wysyłką i stąd to opóźnienie :)
 
Szczególy Twojego zamówieniaPodstawowe informacje:Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymanaData złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:03Zamówione produkty:Wiedźmin EK dodatkicena: 0,00 złsztuk: 1wartość: 0,00 złMi cosik wyskoczyło;) To chyba oznaka, że dodatki przyjdą w piątek.
 
Dagon said:
Szczególy Twojego zamówieniaPodstawowe informacje:Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymanaData złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:03Zamówione produkty:Wiedźmin EK dodatkicena: 0,00 złsztuk: 1wartość: 0,00 złMi cosik wyskoczyło;) To chyba oznaka, że dodatki przyjdą w piątek.
Niezupełnie... raczej spodziewaj się w przyszłym tygodniu ;/Też to mam ;/
 
Coś mi się wydaje, że większość z nas jeszcze z tydzień poczeka. Co do rekompensaty to z jednej strony dobrze że coś będzie. Patrząc na firmę to dla niej wielkie pieniądze z tym idą. Jeśli patrząc na to z takiej strony, że zamówień w pre-orderze było 2000, czy więcej to jest to spora grupa osób i jeśli każdy miałby dostać coś za kompletne free to były by to olbrzymie straty dla CDP. Z kolei patrząc na klientów, czyli nas, firma powinna pamiętać że ta całkiem spora liczba osób czuje się zawiedziona całą sytuacją i powinni wsiąść to mocno pod uwagę, bo głos takiej grupy oddziałowywuje na innych i robi się etykietka na firmie pod tytułem "uważaj co robisz".Moim zdaniem powinniśmy przy tym wypadku mieć możliwość zakupu produktu po cenie bez żadnych narzutów, czyli tak jakbyśmy brali to z fabryki i wtedy to można uznać za rekompensatę, bo firma pokazałaby szacunek klientowi i straciła by najmniej. Jeśli mogą oddać 30% na cel charytatywny w tak ciężkiej sytuacji to ten manewr byłby najbardziej akceptowalny a podejrzewam, że jeśli do tego pokazały by się jeszcze jakieś fajne gadgety to by się wzięło również jeszcze coś po normalnej cenie. Dodam jeszcze tylko, że zabrakło mi jakoś informacji co spowodowało to opóźnienie. Przecież wiadomo że nie składanie pudełek czy czekanie aż w drukarni gdzie seryjnie wychodzi wiele różnych rzeczy. Myślę, że zamówienie było za późno złożone, może nie wiedzieli że w praktyce może zając im to tak wiele czasu. A być może czekali z tym zamówieniem do momentu ukończenia gry i dania jej do tłoczenia. Było jak było zrobili to zbyt późno i efekt jest teraz widoczny.To były takie moje odczucia i kilka uwag odnośnie całego zajściaj.
 
Wygląda na to, że rekompensatą za opóźnienia w realizacji zamówień EK (Ci, którzy doświadczyli poślizgów z EP muszą się chyba indywidualnie zgłaszać w tej sprawie) mają być zniżki na zakupy w sklepiku wiedźmińskim. Jest to więc chyba rozwiązanie podobne, do zaproponowanego przez Ciebie (tzn. możliwość zakupu produktów "po kosztach").Według mnie nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, bo skorzystają tylko Ci, którzy mogą sobie pozwolić na wydanie kolejnej kasy, a rekompensata chyba powinna przypaść wszystkim pokrzywdzonym. Owszem, wysyłanie giftów na koszt gram.pl pewnie okaże się sumarycznie sporą kwotą (chociaż nie sądzę, by były to "olbrzymie straty"), ale na pewno w ogólnym rozrachunku takie rozwiązanie kosztowałoby mniej niż utrata szacunku i zaufania klientów.Oficjalnie opóźnienie powstało z powodu nieprzewidzianych wcześniej opóźnień z klejeniem pudełek EK. Chyba lepszego wyjaśnienia już nie udzielą. Niestety - jak zauważyło już parę osób wcześniej - wyjaśnienie to jest raczej mizerne. Klejenie można było wykonać przecież znacznie wcześniej (jeszcze przed uzyskaniem statusu "gold"). Poza tym skoro tylko pudełka nie zostały wykonane na czas, to dlaczego nie wysłano nam pozostałych składników EK?
 
Hilarion said:
Wygląda na to, że rekompensatą za opóźnienia w realizacji zamówień EK (Ci, którzy doświadczyli poślizgów z EP muszą się chyba indywidualnie zgłaszać w tej sprawie) mają być zniżki na zakupy w sklepiku wiedźmińskim. Jest to więc chyba rozwiązanie podobne, do zaproponowanego przez Ciebie (tzn. możliwość zakupu produktów "po kosztach").Według mnie nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, bo skorzystają tylko Ci, którzy mogą sobie pozwolić na wydanie kolejnej kasy, a rekompensata chyba powinna przypaść wszystkim pokrzywdzonym. Owszem, wysyłanie giftów na koszt gram.pl pewnie okaże się sumarycznie sporą kwotą (chociaż nie sądzę, by były to "olbrzymie straty"), ale na pewno w ogólnym rozrachunku takie rozwiązanie kosztowałoby mniej niż utrata szacunku i zaufania klientów.Oficjalnie opóźnienie powstało z powodu nieprzewidzianych wcześniej opóźnień z klejeniem pudełek EK. Chyba lepszego wyjaśnienia już nie udzielą. Niestety - jak zauważyło już parę osób wcześniej - wyjaśnienie to jest raczej mizerne. Klejenie można było wykonać przecież znacznie wcześniej (jeszcze przed uzyskaniem statusu "gold"). Poza tym skoro tylko pudełka nie zostały wykonane na czas, to dlaczego nie wysłano nam pozostałych składników EK?
To nie jest oficjalna gratyfikacja ;pPrzypominam też ,że Ci co zamówili pre-order Wiedźmina z EK dostaną również duży plakat , jakieś nalepki i inne tego typu rzeczy ;pAle taka rekompensata była za inny przypadek ;p
 
Mistic-Gohan said:
To nie jest oficjalna gratyfikacja ;pPrzypominam też ,że Ci co zamówili pre-order Wiedźmina z EK dostaną również duży plakat , jakieś nalepki i inne tego typu rzeczy ;pAle taka rekompensata była za inny przypadek ;p
Z tego, co wyczytałem na forum gram.pl (wypowiedzi osób z obsługi, tzw. "smerfów"), to zniżka w sklepiku wiedźmińskim jest oficjalną rekompensatą za przesyłanie EK na raty i inne potknięcia przy wysyłkach (co ciekawe, zniżkę mają dostać podobno nie tylko ci, co zamówili EK, ale podobno też EP, chociaż - również podobno - niższą). Rekompensata za problemy przy preorderach to plakat i naklejka (potwierdzone przez osobę, która otrzymała je w drugiej racie EK).
 
Ja narazie nie mam żadnej zniżki w sklepiku. Zarejestrowałem grę, dostałem 40 wPLN, a ta zniżka to przy karciance za 59zł to -7 zł wPLN. To prawda ze żniżka dla EK jest 50%??
 
Właśnie jestem ciekawy co będzie z naklejkami i plakatami dla osób które zamówiły EP. Bo na stronie gram.pl (po tym zamieszaniu z pre-orderami) było wyraźnie napisane, że taką rekompensatę dostaną wszystkie osoby które zamawiały pre-order. Wysłałem maila do gram.pl w tej sprawie, ale nic nie odpisali :/ Może ktoś się orientuje jak to ma być?
 
Drejk said:
Ja narazie nie mam żadnej zniżki w sklepiku. Zarejestrowałem grę, dostałem 40 wPLN, a ta zniżka to przy karciance za 59zł to -7 zł wPLN. To prawda ze żniżka dla EK jest 50%??
Znizka dla posiadaczy EK bedzie DO 50%. Czyli na niektore produkty bedziemy mogli wydac 10% mniej, a na niektore te 50%.
 
Drejk said:
Ja narazie nie mam żadnej zniżki w sklepiku. Zarejestrowałem grę, dostałem 40 wPLN, a ta zniżka to przy karciance za 59zł to -7 zł wPLN. To prawda ze żniżka dla EK jest 50%??
Kod promocyjny, dający możliwość skorzystania ze zniżki ma być wysyłany mailem, ale dopiero po tym, jak potwierdzą, że klient odebrał drugą ratę EK. Nie wiem jak to ma wyglądać w przypadku EP.
 
Top Bottom