gram.pl

+
Dzisiaj dzwoniłem do gram.pl w sprawie zniszczonych pudełek i nikt nie odbiera. Mam nadzieję, że mi je wymienią.
 
Shit, dlaczego ja zawsze mam tak ciężko. U mnie cały czas jest "wysyłka twojego zamówienia została wstrzymana". Myślałem że to jest spowodowane 1 listopada, wiadomo większość ludzi nie pracuje, ale dokucza mi myśl że niektórzy już mają dodatki a ja czekam jak głupi.
 
Niektórzy faktycznie mają, ale ja jestem cierpliwy. Ale tej cierpliwości jeszcze tylko na jeden tydzień mi wystarczy - tak sobie myślę...
 
U mnie również nadal przesyłka jest wstrzymana. Coś mi się wydaję, że przyjdzie w poniedziałek albo we wtorek, jak mnie nie będzie :p
 
czy się mylę, czy gram.pl OBIECAŁO dosłać dodatki do końca października? Gdyby ktoś złożył pozew do sądu, byłby bogatszy o sporą sumkę
 
W Polsce?Co najwyżej kase by Ci oddali i dorzucili 10zł za telefony, gdybyś miał rachunki... po 2 latach sądzenia.
 
A ja mysle ze gram.pl zrobilo tak, skoro bylo 3000 edycji, i kazda z pre-orderu, to czemu teraz sklepy mialy EK? całe? wychodzi na to ze ten caly naklad limitowany to wielka sciema, skoro sklepy mialy juz cale EK, wiec to dziwne, bo przeciez wszystkie EK jakie mialy byc to z pre-orderow, a nie nagle w calosci w sklepach.
 
Karol155-7 said:
A ja mysle ze gram.pl zrobilo tak, skoro bylo 3000 edycji, i kazda z pre-orderu, to czemu teraz sklepy mialy EK? całe? wychodzi na to ze ten caly naklad limitowany to wielka sciema, skoro sklepy mialy juz cale EK, wiec to dziwne, bo przeciez wszystkie EK jakie mialy byc to z pre-orderow, a nie nagle w calosci w sklepach.
Nie wiem skąd informacja, że wszystkie EK miały być z preorderów. Od początku CDP zapowiadało, że większość będzie w preorderach w gram.pl, ale część też pójdzie do sklepów.
 
Dziękuję za tę jakże cenną i dojącą dużo do myślenia odpowiedź na moje pytanie :p Z tego co czytałem na forum niektóży mają już całą EK, a o kontynuacjii wysyłki mojego egzemplarza nic mi nie wiadomo. Chcialem tylko zapytać czy takiego maila z potwierdzeniem dostała już wiedźmińska brać posiadająca CAŁE zamówienie?
 
Dzisiaj spotkalem sie z Esgaroth'em (na forum juz sie nie udziela)Kurde, patrze? A on ma juz na szyji zawieszony medalion z EK xP. Ja mowie:"Ty? A Ty jaki masz numer EK?""1793 (powiedzmy)"Super, ja mam numer 396 (czy jakos tak) i jeszcze nie dostalem a nawet nie wyslali! xPNiemniej jednak...Medalion PRZEPIEKNY
 
Jeśli panowi chcą sobie porozumować to może na privach. Mam nadzieję, że ten etap dyskusji już został zamknięty i ograniczycie ten spam w tym temacie (może spam to za mocne słowo, ale co tam ;) ).
 
Mnie sie snil koszmaraz przez ta cala sytuacje, ze przyslali mi te gadzety, a bestiaruisz i artbook mialy biale okladki, calkowicie bez zadnego logo, okladka i tyl byly cale biale :D
 
Zaczynam kolejny dzień ze statusem przesyłki "wstrzymana". Te pudełka są chyba sprowadzane z antypodów. Już brak mi słów, żeby komentować tę całą sytuację.
 
Co tu duzo mowic... Dodzwonilem sie do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie ze wysylki sa robione na bierzaco. Dlaczego osoby np. z ponad 1000 nr. dostaly dodatki EK , odpowiedz prosta - "Nie dostaja elementow numerowanych od 1 ale z pewnego przedzialu np. 300 - 400". Jako "rekompensate" maja podsylac plakat i naklejke. I na koniec pani powiedziala mi ze przesylka powinna dotrzec do konca tygodnia. Spytalem czy ona dotrze, czy tylko jest to wariant optymistyczny. W odpowiedzi dostalem informacje ze jest to raczej wariant optymistyczny... rece opadaja...Swoja droga to gram.pl mogłoby wszystkim z EK rekompensowac czas oczekiwiania np. jakims wiekszym bonusem wPLN. :)
 
Top Bottom