gram.pl

+
Ja osobiscie bym chcial plyte z niezaleznym soundtrackiem do gry ;/Kurde, nie wierze ze mi jeszcze tego nie wyslali ;[ (chociaz mam numer 300-pare) a ludzie powyzej numerka 1000 juz maja xP
 
Podsumuje powyższe posty dzisiejszym cytatem z DOKu:"wysyłki powinny wyjść w tym tyg. a powinno to wszystko dojść do końca przyszłego tygodnia".Wg mnie powinny one przyjść 2 dni przed premierą!Sądzę, że te wszystkie negatywne uczucia, które pojawiają się u mnie po takich komentarzach powinienem jakoś odreagować. Trzeba po prostu nagłosnić jakoś inteligentnie i dowcipnie tę sprawę i wyśmiać na forum po prostu sposób działania sklepu! Tylko pomysłu mi brakuje jak to zrobić i gdzie. Chciałbym tylko, żeby ekipa odpowiedzialna za to zamieszanie się zaczerwieniła ze wstydu, chociaż tyle i żeby poczuli tyle wstydu ile ja czuje miejscami złości i rozżalenia.Macie jakieś sugestie? To nie może być zwykła notatka na forum bo to przecież nic nie daje. Fajnie byłoby zrobić jakiś rysunek wyśmiewający tę sytuacje (kawał z dwoma mieczami w pre-orderze rządzi i mógłby być niezłym motywem), pozbierać wszystkie wypowiedzi z DOKu, poukładać je datami i zapytać wesoło, tego Pana, który wysyłał do nas list argumentując "nie moglismy zdecydować KOGO wyróżnić więc wysłaliśmy paczki do MediaMarkt" i zapytać co teraz sądzi o tej sytuacji. Macie jakies sugestie?edit: Zmienił mi się status i pisze, że dziś będzie wysłane. Mimo wszystko podtrzymuje to co wyżej napisałem!
 
u niektórych (w tym u mnie) w statusie przesyłki pojawiła się informacja o pakowaniu i przygotowywaniu do przesyłki :]Numery kurierskiego i maila potwierdzającego jak na razie brak...ale jestem już za to trochę spokojniejszy ;]
 
Mistic-Gohan said:
u niektórych (w tym u mnie) w statusie przesyłki pojawiła się informacja o pakowaniu i przygotowywaniu do przesyłki :]Numery kurierskiego i maila potwierdzającego jak na razie brak...ale jestem już za to trochę spokojniejszy ;]
... (chyba nie musze nic wiecej dodawac)
 
Mistic-Gohan said:
u niektórych (w tym u mnie) w statusie przesyłki pojawiła się informacja o pakowaniu i przygotowywaniu do przesyłki :]Numery kurierskiego i maila potwierdzającego jak na razie brak...ale jestem już za to trochę spokojniejszy ;]
Mógł byś powiedzieć gdzie to jest napisane?
 
Tam gdzie pisało, że wstrzymane - w statusie przesyłki. Wszystkie znaki wskazują, że moja EK cz.II dotrze do mnie jutro... co wcale, a wcale nie zmienia mojego nastawienia do tej całej sytuacji.
 
slajerek said:
slajerek said:
Wg mnie powinny one przyjść 2 dni przed premierą!
dla niecierpliwych polecam: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3995.0
Szczerze mowiac to nie rozumiem porownania.Zamowilismy gre u producenta, wiele osob siedzialo parenascie godzin przed kompem zeby miec EK, a tu sie okazuje ze producent polecial sobie z nami w kulki. Nie dosc ze wyprodukowano dodatkowe egzemplarze (rozumiem ze czesc zysku poszlo na cel charytatwyny, ale mozna bylo przeciez przekazac czesc zysku z tych egzemplarzy, ktore ponownie trafily do sprzedazy), to okazuje sie ze EK trafily do sklepow i to w calosci :/ co jest totalnym przegieciem. Nie bede wspominal o emailach wysylanych do uzytkownikow z informacja ze dodatki z EK beda przeslane 3 dni po premierze...
 
Dzwonilem do Gram.pl i powiedziano mi, ze postaraja sie wyslac wszystko do konca tygodnia (a nawet do czwartku)
 
Dostałem dziś swoje dodatki (1462). Cóż mogę powiedzieć - wydanie świetne! ArtBook bije Bestiariusz na głowę, pudełko świetne, medalion też (ciężki!) . Wydanie jest naprawdę nieporównywalne do tych wersji z samym Bestiariuszem! Byłbym bardzo zadowolony gdybym to dostał w dzień premiery! Teraz emocje już opadły, ale wydanie robi wrażenie! Tym bardziej szkoda osób, które męczyły się żeby taką wersje przygotować, a spodziewany przez nich efekt "położyli" inni ludzie...Zerknąłem na listę z numerkami (zgadza się!) i policzyłem, że prawie 500 osób zrezygnowało ze swoich zamówień Wiedźmina EK!
 
Moja paczka od wczoraj się pakuje ;p Niezłe tempo tam mają ;pA tak przy okazji... czy to prawda ,że bestariusz i artbook zawierają liczne błędy ? Bo opowieść je ma na bank xp
 
goscwdom said:
Dostałem dziś swoje dodatki (1462). Cóż mogę powiedzieć - wydanie świetne! ArtBook bije Bestiariusz na głowę, pudełko świetne, medalion też (ciężki!) . Wydanie jest naprawdę nieporównywalne do tych wersji z samym Bestiariuszem! Byłbym bardzo zadowolony gdybym to dostał w dzień premiery! Teraz emocje już opadły, ale wydanie robi wrażenie! Tym bardziej szkoda osób, które męczyły się żeby taką wersje przygotować, a spodziewany przez nich efekt "położyli" inni ludzie...Zerknąłem na listę z numerkami (zgadza się!) i policzyłem, że prawie 500 osób zrezygnowało ze swoich zamówień Wiedźmina EK!
Wrzuć real fote medalionu, pliss
 
nie chciałbym denerwować osób, które czekają na EK, ale ... MAM! :D nr 1468 grzecznie czekał aż wrócę z kosza trochę o zawartości WOOOW Artbook mistrzowski, Bestiariusz wspaniały, karty świetne, mapa troche mała ;), medalion...ciężki i bardzo dobrze prezentujący się, Pudełko dopełnia całość, szczególnie środek:)
 
Status przesyłki- Pakowanie i przygotowywanie ;D Pisze, że zostanie wysłana 6 listopada (czyli dzisiaj) a skoro do tej pory nie doszła to znaczy, że kurier nie zastał mnie w domu :-\
 
SBK7 said:
SBK7 said:
medalion...ciężki i bardzo dobrze prezentujący się, Pudełko dopełnia całość, szczególnie środek:)
weź zrób jakieś zdjęcie albo coś, hm ? :)
Proszę:Widok ogólny: To samo + mapa Temerii: Wybrane karty + medalion: Medalion na fragmencie instrukcji: i jako bonus moja ściana: dodam, że taki sam plakat jak ten po prawej był razem z EK@Paweł Włodarczyk jutro możesz się spodziwać paczki, ja mialem 5.11 i dziś odebrałem(Szczecin)
 
Top Bottom