gram.pl

+
Właśnie dostałem maila z kodem, mam tylko nadzieję że do 2008-02-08 raczą podać nam ceny wszystkich produktów ...
 
No tez mam taka nadzieje ;DJa tez dostalem kod. Ale jak sprobowalem go jakos uaktywnic to nie udalo sie: "Kod jest zle podany lub jest juz uzyty" xPWasze kody tez sa takie...Krotkie i ze znaczkami "%"? :D
 
Wallace said:
Właśnie dostałem maila z kodem, mam tylko nadzieję że do 2008-02-08 raczą podać nam ceny wszystkich produktów ...
Otóż to. O tym samym pomyślałem.Gdyby były wszystkie ceny, skorzystałbym z promocji już dzisiaj, a tak muszę czekać. :-\
 
No ja tez mam kod z "%" Pozostaje czekać jeszcze na te 100 zł. Ja sobie kupię jeszcze inne gadżety z wiedźmaka niż z EK :) Ładnie na biurku się prezentuje pudełko, dołoże figurkę i kości i będzie gites :)
 
Gofer31 said:
Wasze kody tez sa takie...Krotkie i ze znaczkami "%"? :D
tak :/
Gofer31 said:
Otóż to. O tym samym pomyślałem.Gdyby były wszystkie ceny, skorzystałbym z promocji już dzisiaj, a tak muszę czekać. :-\
Ja czekam na cenę figurki, bo nic więcej mnie nie interesuje :p
 
Elwer said:
No ja też, ale zastanawiam się jeszcze nad kośćmi.
Szkoda ze do kosci nie ma pudelka takiego jak bylo w grze! Dla mnie bylby to najwiekszy hicior i kupilbym na pewno od reki :)
 
kody z % są z tego powodu żę CDP znowu spartoliło sprawe i zamiast wygenerować przy mailach odpowiedni kod wyszły jakieś dziwne rzeczy które w żaden sposób nie da rady załadować do pola ze zniżkami ( jeśli będziecie próbować za wiele razy z błędnym kodem zablokuje wam możliwośc wpisywania na 24h)A więc komedii ciąg dalszy :-[( zostałem chyba oficjalnym dostarczycielem złych informacji ???)
 
Gwynbleidd666 said:
Coś dziwnego jest... Wam też przyszły dwa maile z różnymi kodami rabatowymi do wykorzystania w wiedźmin-sklepie?
Tak, bo ten pierwszy kod który przysłali nie działa.
 
Gwynbleidd666 said:
Coś dziwnego jest... Wam też przyszły dwa maile z różnymi kodami rabatowymi do wykorzystania w wiedźmin-sklepie?
Pierwszy mail nie zawierał kodu rabatowego, a tylko znacznik, w miejsce którego automat miał wstawić (ale nie wstawił) indywidualny kod rabatowy przed wysyłką maila. Drugi list jest tym, co faktycznie miało zostać wysłane.
 
Chciałem wykorzystać ten kod na zakup figurki i kości ale się dowiedziałem na forum gram.pl że rabat można wykorzystać tylko na rzeczy produkcji CDP (kości, karcianka i figurka odpadają)
 
Solmath said:
Chciałem wykorzystać ten kod na zakup figurki i kości ale się dowiedziałem na forum gram.pl że rabat można wykorzystać tylko na rzeczy produkcji CDP (kości, karcianka i figurka odpadają)
Uch... Nieciekawie... Też myślałem o zakupieniu paru rzeczy ze sklepiku wiedźmińskiego.Zastanawia mnie jeszcze inna kwestia: Jak będzie się prezentować możliwość połączenia kilku rozwiązań promocyjnych, tzn. tego kodu (zniżki 50%), posiadanych wPLN oraz planowanego kuponu na 100zł? Czy będę mógł wykorzystać wszystkie te rozwiązania w tym samym zakupie? Jeśli tak, to czy również przy jednym produkcie? Jaka będzie kolejność "aplikowania" promocji, tzn. czy najpierw zostanie użyty kupon 100zł, potem np. będę mógł użyć wPLN, a na koniec zmniejszyć pozostałą kwotę o połowę? A może odwrotnie, tzn. najpierw pełną cenę ciachamy o połowę, potem odliczamy posiadane (i możliwe do zastosowania w danym przypadku) wPLN, a na koniec za resztę płacimy kuponem na 100zł? Czy ktoś coś wie w tej kwestii?
 
Solmath said:
Chciałem wykorzystać ten kod na zakup figurki i kości ale się dowiedziałem na forum gram.pl że rabat można wykorzystać tylko na rzeczy produkcji CDP (kości, karcianka i figurka odpadają)
Jak kosci i karcianka odpadaja, to ten caly rabat moga sobie w d..e schowac. Psu na bude cos takiego? Smycz mi nie potrzebna - mam juz tyle innych, ze placic za dodatkowa to glupota. Podkladka tez mi nie potrzebna, a plakat dostane To co niby jeszcze mam sobie tam kupic?
 
Top Bottom