gram.pl

+
Generalnie we wszystkich komercyjnych produktach jest jedna zasada. Promocje nie łączą się. I na to się przygotuj bo tak to jest w tej branży. Z tym rabatem wiedziałem, że tak będzie. A co do obiecanej 100 nie zdziwcie się jeśli będzie podobnie. Ja wątpię byśmy w ogóle to dostali.
 
Chariot said:
Generalnie we wszystkich komercyjnych produktach jest jedna zasada. Promocje nie łączą się.
Ja wolę nie generalizować. Bywało i tak, że trafiałem na kumulujące się promocje, więc wolę się upewnić, niż od razu zakładać wariant pesymistyczny lub optymistyczny.
Chariot said:
I na to się przygotuj bo tak to jest w tej branży.
Co do branży, to nie wiem - bardzo rzadko kupuję gry w Internecie (w ogóle rzadko kupuję gry).
Chariot said:
Z tym rabatem wiedziałem, że tak będzie. A co do obiecanej 100 nie zdziwcie się jeśli będzie podobnie. Ja wątpię byśmy w ogóle to dostali.
Wydaje mi się, że raczej dostaniemy to 100zł. Czy się będzie dało to połączyć z innymi promocjami? Może dowiemy się wcześniej (a nie dopiero na własnej skórze). Może przynajmniej z wPLN uda się to połączyć.Może ktoś z tych, co już próbowali użyć kodu rabatu 50%, mogliby się wypowiedzieć, czy udało im się zastosować również wPLN w takim zamówieniu?
 
Hilarion said:
Może ktoś z tych, co już próbowali użyć kodu rabatu 50%, mogliby się wypowiedzieć, czy udało im się zastosować również wPLN w takim zamówieniu?
Z tego co czytałem to użycie kodu rabatowego wyklucza użycie wPLN.
 
Hilarion no cóz oby było tak jak pisałeś. Dla mnie to też lepiej. Co do obiecanej 100. JEżeli faktycznie te 100 złotych będzie można wydać na DOWOLNY produkt to się bardzo zdziwie.
 
Wallace said:
Czwartek wieczór a moje zamówienie nadal wstrzymane ... pozostawmy to bez komentarza :/
Czwartek wieczór, a moje zamówienie także wstrzymane... łącze się w bólu ;) Wiecie jak by to skwitował Zoltan? "Ku*waż mać!" 8)
 
Super, czyli nie jesteśmy z kumplem jedynymi którym nie przysłali jeszcze brakującej części EK ;) Jakby to powiedział Geralt : Pięknie k**wa, pięknie :p
 
Mimo, że wczoraj "zamówienie" dodatków było wstrzymane, to dziś długo wyczekiwaną paczkę z nr 1414 dostałem (a w sklepie gram.pl już widniej jako zrealizowane). Wydanie piękne, nic dodać, nic ująć. Plakatu i naklejek nie było, bo podobno brakło, ale mniejsza z tym. Wreszcie EK w całości :)
 
Czy ten kod rabatowy na zakupy w wiedzminskim sklepiku, jak zostanie raz uzyty to juz dupa i wiecej razy nie mozna? :p
 
Gofer31 said:
Czy ten kod rabatowy na zakupy w wiedzminskim sklepiku, jak zostanie raz uzyty to juz dupa i wiecej razy nie mozna? :p
A co? byś chciał jeszcze? To może specjajlnie będziemy prosić gram żeby przysyłali paczki z opóźnieniem :D
 
Ja również sie zastanawiam, czy ten kod rabatowy mozna wykorzystac przy jednym zamowieniu tylko, czy wazny jest on do "Bonus kod możesz wykorzystać do 2008-02-08" i obejmowac bedzie wszystkie transakcje podjete do tego czasu?
 
Piątek wieczór i żadnej informacji odnośnie dodatków EK. Pozostaje dalej żyć nadzieją... Myślałem, że dostarczanie elementów brakujących zostanie 'załatwione' szybciej. Naiwny byłem, ale cóż poradzić? W sumie komu by się spieszyło, skoro najważniejsze, że moje 200 zł dostali. :p Ech...
 
Ciekawe co by zrobili jakbym za EK też płacił im w ratach ... Teraz nie mam bo musiałem oddać, potem znowu nie będę miał bo musiałem kupić coś innego, ale obiecuję, że w następnym tygodniu zapłacę, yyy mówiłem w nastepnym ? Chodziło mi o jeszcze następny .... normalnie szkoda słów :/
 
No tak... Wysyłka dodatków dalej wstrzymana, przez ostatni tydzień wysłałem 2 maile do nich, na żadnego nie odpisali... Brawa, CDP!
 
Top Bottom