gram.pl

+
Jak ja miałem problem z jakąstam grą, to kazali mi wysłać wszystko, łacznie z instrukcją i każdą zaplutą karteczką... No, ale to było z dwa lata temu, chociaz nie wydaje mi się, zeby zmienili swój pogląd na tę sprawę :). Przed "wieczystą gwarancją" przewaznie ludzie bronią się rękami i nogami i każde uchybienie z naszej strony zrywa ją ( ich zdaniem ).
 
Pamietam jak kiedys wrocilem zza granicy do domu, patrze, a mapa od kolekcjonerskiej edycji Heroes of Might and Magic V rozszarpana przez kota ;D.Napisalem maila do Gram.pl co mam zrobic? A oni na to, ze wysla mi nowa mape i nic nie musze robic :p
 
Gram.pl to świetna Stronka jednak ma jeden olbrzymi minusChce ściągnąć np patcha do wiedźmina lub MTW2 (pierwszych 112mb drugie 400 z hakiem) a transwer rzędu 7kb/swole ściągać z innych stron gdzie mam transwer +50kb
 
Ja tam se chciałem zwyczajnie kupić podkładkę z Wiedźmina... po półtora miesięcznym czekaniu w końcu się znowu pojawiła... ale tylko 1 sztuka została i SIĘ ZAŁAPAŁEM !!!W końcu !!! A już się bałem bo ktoś już zamawiał ją ,ale zrezygnował na co ja tylko czekałem xDAle nie wykorzystałem swojego kodu rabatowego na zabawki wiedźmińskie ,bo był dla mnie nie opłacalny ;p I nie będzie ;pAle żeby nie marnować go to: z chęcią odstąpię swój 50% rabatowy kod promocyjny pierwszej lepszej osobie ,która napiszę do mnie pma ;p/edit ok już wysłany ;p
 
Mamy teraz na gram.pl zmiany, związane z zyskaniem niezależności. Zmiany IMO nie są rewelacyjne, przede wszystkim nadal borykam się z problemem wylogowywania. A co Wy sądzicie na ten temat?
 
Na moje oko to to nie są zmiany na lepsze. Ponadto zastanawia mnie, jak to będzie wyglądać - chcą poszerzyć ofertę o gry cenegi? :D Zresztą, nie zawsze więcej = lepiej...
"Utworzenie spółki gram.pl sp. z o.o. otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Chcemy dynamicznie powiększyć asortyment w naszym sklepie o wydawców, z którymi dotąd nie mieliśmy umów, powiększyć asortyment o sprzęt IT dla graczy oraz o produkty wirtualne. Chcemy żeby nasz sklep był często odwiedzany, kojarzył się najlepszą ceną, najszybszą obsługą i możliwością własnego, bezpłatnego odbioru.
Pre-orderów wiedźmina i tak nic nie przebije...
"Już pracujemy nad gram 2.0, które będzie posiadało zupełnie nowe funkcjonalności, materiały multimedialne oraz zaawansowany serwis społecznościowy. Chcemy, żeby gracze znaleźli na gram.pl najbardziej wartościowe i bieżące informacje, uzyskali najlepsze ceny na gry i sprzęt oraz znaleźli się w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Powiększamy też zespół osób pracujących w naszym projekcie, dzięki czemu będziemy produkować szybciej, lepiej i zdecydowanie więcej, a dotychczasowy zespół gwarantuje jakość i ciągłość tych działań".
Życze powodzenia.Cały tekst znajduje się tutaj.
 
Iwona said:
Na moje oko to to nie są zmiany na lepsze. Ponadto zastanawia mnie, jak to będzie wyglądać - chcą poszerzyć ofertę o gry cenegi? :D
A dlaczego nie. Dla mnie osobiście im większy wybór tym lepiej. No zobaczymy co zmieni sie na gram.pl w tym roku
 
ukasz said:
ukasz said:
Na moje oko to to nie są zmiany na lepsze. Ponadto zastanawia mnie, jak to będzie wyglądać - chcą poszerzyć ofertę o gry cenegi? :D
A dlaczego nie. Dla mnie osobiście im większy wybór tym lepiej. No zobaczymy co zmieni sie na gram.pl w tym roku
gry shit cenegi juz są dostępne w sklepie.gram.pl ;p
 
assassin's creed miedzy innymi huehuehue ]:->imho świetna decyzja z tym odłaczeniem od cdp i otwarciem na innych wydawców, oby tak dalej
 
W promocji, za 9,99 kupiłem IGI 2 Covert Strike9.99 + 12,90 = 22.89Tylko 2,30 złotego więcej niż w normalnym sklepieOŁ JE! ;D
 
Jak już kupuję w gram.pl to tylko produkty o łącznej wartości przekraczającej 150 zł, by za wysyłkę nie płacic. Zawsze się oszczędzi te kilka groszy :dead: Dobrze rozwiązli sprawę w cenedze. Kupuje się np. edycję kolekcjonerską PoPersi, dostaje się tyle pkt ile kosztuje dana gra (nawet po zniżce, ważna jest cena "przekreślona"), a jak już się trochę oczek uzbiera można za coś wymienic :)
 
Ja z innej strony zastanawiam się co zamówić sobie teraz :]I stawiam chyba na Fable i Black & White bo w kolekcji jeszcze nie mam :D
 
Bylbym wdzieczny za glosy na moje nagranie :)http://www.gram.pl/news_6wfrHu2_Final_walki_o_Wiedzminofon_zadecyduj_o_podziale_nagrod.html
 
Top Bottom