gram.pl

+
Mam pytanko - ktoś wie kiedy będą znów dostępne plakaty w sklepie gram.pl? I czy koszty za nie można pokryć w całości WP? Są to w końcu gadżety, a w regulaminie piszę, że tak.. ]Pozdrawiam. :)
 
czesio2504 said:
Mam pytanko - ktoś wie kiedy będą znów dostępne plakaty w sklepie gram.pl? I czy koszty za nie można pokryć w całości WP? Są to w końcu gadżety, a w regulaminie piszę, że tak.. ]Pozdrawiam. :)
Najlepiej napisz, albo zadzwoń do biura obsługi klienta. Nie sądzę, żeby ktoś na forum miał o tym rzetelne informacje.
 
Maaciex said:
Czesio plakaty jak ja patrze są dostępne...A tylko niektóre gadżety można w całości pokryć WP
:wall: :dead:Człowieku popatrz jeszcze raz... Na te plakaty na gram.pl... Piszę: niedostępny...
Maaciex said:
A tylko niektóre gadżety można w całości pokryć WP
hmmm naprawdę? A nie pytałem czasem o konkret? :wall:To to ja też wiem...Poza tym pójdę za radą Elwera i jak tylko dostanę komórkę z naprawy to tam zadzwonię.Więc z góry dziękuje kolejnym spamerkom za kolejne przydatne rady.Przepraszam "ton" pisania ale już coś takiego mnie irytuje... :wall:pozdrawiam. :beer:
 
Nonono, na gram.pl trochę się w tym tygodniu dzieje. Nowy layout strony (choć niekoniecznie lepszy, choć pewnie kwestia przyzwyczajenia), teraz wreszcie można coś zrobić z tymi wPLNami. Sama mam ich trochę, i przybywa, a niestety, za kuriera nimi zapłacić nie mogę...Naprawdę fajne ceny, aż się zdziwiłam. Bo przecież, gdzie kupi się oryginalne Czyste Niebo za trzy dyszki? Akurat miałam wcześniej, nie mniej, czekam na kolejne oferty - może trafi się coś, co mnie zainteresuje ;DChoć niektóre ceny mogą dziwić - zwłaszcza gadżetów(choć te akurat mnie nie interesują) :wall:Idea wPLNomani, oraz wszystko to, co powinien każdy gracz wiedzieć, znaleźć można tutaj ;)
 
Czesio,Najlepiej do nich napisz z doswiadczenia wiem ( i to bynajmniej nie firmowego), ze naprawde szybko odpisuja.Pozatym kwestie plakatow chyba warto podniesc - moze chlopaki otworza nowy dzial? :peace:
 
Na gram.pl jest wyprzedaż różnych fajnych gadżetów z wPLN.No i mam 67 wPLN zamawiam podkładkę za 0,00 zł i 20 wPLN i pisze mi "Łączna wartość produktów za 100% wPLN w koszyku: 20 wPLN"czy to znaczy że zabiorą mi całe 67 ? wie ktoś coś na ten temat ?
 
Psyhe said:
Na gram.pl jest wyprzedaż różnych fajnych gadżetów z wPLN.No i mam 67 wPLN zamawiam podkładkę za 0,00 zł i 20 wPLN i pisze mi "Łączna wartość produktów za 100% wPLN w koszyku: 20 wPLN"czy to znaczy że zabiorą mi całe 67 ? wie ktoś coś na ten temat ?
za 100% wpln znaczy chyba, że w całości koszty pokryte przez 20 twoich wpln'ów (brak dopłaty gotówkowej) ;)
 
Top Bottom