Grand Theft Auto

+
Nie wiedziałem, że taki mod w ogóle istnieje. Piękna sprawa. Chciałbym zobaczyć W3 na takim modzie. Inna kwestia czy to w ogóle działa z całą grą czy tylko na tym filmiku......
[video=youtube;kHujc-XgtF4]https://www.youtube.com/watch?v=kHujc-XgtF4[/video]
 
Last edited:
Widziałem coś podobnego dla Battlefronta i doprawdy nie wiem czym się ludzie podniecają.

Przecież to tylko lekko prześwietlone wideo z przesadzonym do granic możliwości filtrem wyostrzającym :facepalm: ...

Nie wiem czym się tutaj zachwycać. Bo ładniej to nie wygląda, a jeśli jest bliższe filmowi to tylko takiemu odtwarzanemu na starym (lekko popsutym) monitorze ze zjechanej kasety wideo (która jakimś cudem nie śnieży).

---------- Zaktualizowano 14:15 ----------

@Daniel Abatemarco

Chcesz zobaczyć coś takiego W3?
Daj sobie jakiś SweetFX/ReShade z mocno przesadzonym wyostrzeniem kolorów oraz światłami, a później podkręć na maksa (w postprocesach gry) wyostrzanie (Sharpen). Efekt powinie być bliski zamierzonemu. Pytanie tylko czy w ogóle da się na czymś takim grać?
 
O ile filmik z GTAV mi się średnio podoba, ale tylko przez to, że światło z nieba jest nieco dziwne, tak cztery screeny z Battlefronta są niemal identyczne jak wersja bluray starej trylogii. Jednakże są na razie w małym formacie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w FHD i w ruchu. Wyostrzenia w GTAV nie komentuję, bo YT jest okropny i i tak tam mało widać, kompresja może działać i na korzyść i na niekorzyść, zależnie od wyobraźni, ale zdaje mi się, że nie mniejsze wyostrzanie jest w W3 jeśli ustawimy je na wysokie.
 
Ja jestem uczulony na takie mody. Kiedyś szukałem ładnego configu ENB do San Andreas, wybrałem jeden z najlepiej ocenionych na jednej stronie. Bloom był tak beznadziejny, że nie dało się grać - przy niektórych ustawieniach kamery wszystko powyżej 20 metrów było rozmazane. Na screenach wszystko ładnie pięknie, a w praktyce lipa.
 
@Daniel Abatemarco

No, to już wygląda całkiem nieźle.

Żeby tylko człowiek miał PC-ta, który to uciągnie w tym full HD przy 60 FPS - lepsze tekstury na pewno odbiły się na wydajności (a już na 100% na VRAM'ie).
 
Top Bottom