Grand Theft Auto

+
Balanced_MindPL;n10280972 said:
Jestem ciekaw jak będzie wyglądał GTA 6 i w jakim kraju...

W jakim kraju? Każde GTA dzieje się w "USA". Wyglądać będzie na pewno ładniej niż V :hai:.

Ale pragnę ponowić pytanie czy ktoś chętny zagrać w ONLINE na PC?
 
Balanced_MindPL;n10285382 said:
zuber1906 Wiesz oni tam na fanpegu robią głosowanie gdzie zrobią tą 6 w kraju. Polska dostała mniejsze wyniki.....

Wybacz ale nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Szyk twojego zdania jest zbyt zagmatwany :).
 
Próbowaliśmy z zuber1906 zrobić napad z obcymi ludźmi, ale to niestety niewypał. Nie dość że trzeba czekać aż ktoś łaskawie dołączy (co w sumie nie dziwi, wyjadacze pewnie robili te napady po 100 razy) to jeszcze występuje problem zgrania akcji. Pomijam już głupich śmieszków, którzy dołączają tylko dla jaj i psują całą zabawę. Ponawiam zatem pytanie zadane parę postów wcześniej: naprawdę nikt z forumowiczów nie ma GTA V na PC? Jeśli macie, ale nie próbowaliście jeszcze trybu Online to też zapraszamy. My wciąż dopiero zaczynamy przygodę więc żadni z nas wymiatacze, którzy będą się nabijać z nowicjusza. A spróbować warto, bo zabawa nieziemska.

 
Balanced_MindPL;n10375892 said:
HuntMocy Gdybym posiadał lepszego kompa i tą grę to wtedy możemy zrobić grupę przestępczą.

Mogę kogoś popytać?

Popytać o co :)? O to czy by ktoś z Twoich znajomych nie zagrał? O to czy możesz posiadać lepszego kompa i tą grę? Sprecyzuj Twoją wypowiedź :D.

A tak nawiasem mówiąc to na czym grałeś w W3? Jeśli na PC i działał Ci na ustawieniach średnich lub nawet niskich to GTA też spokojnie odpalisz. A do Online grafika przecież nie jest mega istotna.
 
Hm...

Grałem tak nieco w GTA V online ale głównie samemu i powiem, że raczej wskazane jest posiadanie dobrej komunikacji głosowej z resztą zespołu (nie wiem jak w powyższym sprawuje się wbudowana opcja - jeśli takowa jest). Tak czy inaczej na jakąś niezobowiązującą rozgrywkę w GTA mógłbym się umówić, aczkolwiek raczej w weekendy niż w tygodniu.
 
Ups... napisałam o tym w innym (ogólnym) wątku (wpis do wykasowania, jeśli można) .

Zapomniałem, że dedykowany temat istnieje :whistle:...

A tak przy okazji - 2019 nie za szybko? Robili przecież Red Dead Redemption II.
 
Pograłbym z wami, ale jak patrzę ile zawartości mnie ominęło (mniej więcej od połowy 2015), to się odechciewa. :p
 
Top Bottom