Grand Theft Auto

+
Zmieniło się niewiele. Każdy gracz jest psychopatą i chce cię zabić więc musisz zabić go wcześniej :LOL:
 
Tak, to się raczej nigdy nie zmieni. Dlatego zazwyczaj w sandboksie włączałem tryb pasywny. Wszechobecne czołgi i wozy opancerzone były ponad moje siły. ;)

Natomiast jak zobaczyłem listę nowych pojazdów, trybów, mieszkań i biznesów, to poczułem się trochę przytłoczony. Do tego jachty, gangi i inne bzdury. Niedługo mają wprowadzić kluby nocne. Na dodatek na koniec roztrwoniłem dobytek na jakieś lowridery. Na koncie pustki, a w garażu jakieś rupiecie.
 
Ale zawsze można stworzyć postać i grać z nami w jakieś fajne misje, a nie budować imperium zła i zostawać miliarderem kupującym samochody myśliwce i inne wodotryski. Online do niczego takiego nie zobowiązuje.
 
Uwaga mam nieśmiałą propozycję dla wszystkich miłośników GTA online z tego forum stworzyłem ekipę "Szkoła wilka" mającą zrzeszać tutejszych forumowiczów i wspierać ich w grze Chodzi o dobrą zabawę znajomych z sieci.
W Socjal clubie Rockstara szukajcie Izengrina(To ja)
A tu linkt do mojej ekipy zapraszam
 
Dla zainteresowanych powtarzam:

Oto mój link do profilu w socjal klubie dodawajcie mnie do znajomych zapraszam do ekipy szkoła wilka pod tagiem CDPR. Zapraszam do wspólnych napadów interesują mnie poważni gracze nie oszuści. Dysponuję wolnym czasem jestem dostępny online codziennie o godzinie 17 : 00 21 : 00:

Mój profil
 
Jak wygląda sprawa z helikopterami? Mogę sobie kupić od tak czy muszę mieć hangar albo coś innego? Jeśli już zakupię śmigłowiec to za każdym razem będę musiał po niego podjechać czy można go sobie przywołać tak jak samochód dzwonią do mechanika?
 
Ok, ale rozumiem, że będę musiał po niego pojechać, tak? Nie da się przyzwać tak jak samochodu dzwoniąc do mechanika?
 
Tak. Przynajmniej kiedyś tak było. Jeśli chciałeś swój własny helikopter, to trzeba było zadzwonić do Pegasus i jechać na najbliższe lądowisko.

Natomiast jeśli potrzebny jest zwykły standardowy helikopter, to zawsze można zadzwonić do Merryweather. Koszt jest nieduży (chyba 1000) i przyleci na miejsce, w którym stoisz. Trzeba tylko zabić pilota i ukraść. ;)

Być może są jakieś nowe sposoby. Dawno nie grałem.
 
Moi drodzy przyda mi się wszelka pomoc do przewozu paczek z dobrami w GTA Online. Mam do przewiezienia 15 paczek i nie wyrabiam sam pomocy.
 
Lewą kasę, ale to tak na początek Myślę o "Import/eksport by zarobić na furkach na wytwórnię "Kolumbiany" i wtedy się odkuję, bo teraz to marne 514 000.

Los pobłogosławił mnie wolnym czasem to trawię go na PC, choć częściej czytam i kocham kino, ale wieczory spędzam w Los Santos.
 
No koks niemiłosiernie powoli a powiedzcie proszę któryś dobra z magazynu w klubie sprzedaje się jakoś łatwiej niż te z wytwórni czy równie skomplikowanie? No i jak radzicie sobie z "Kochaną" konkurencją?
 
Top Bottom