Gry - bundle, promocje, okazje

+
Dzisiaj na Origin - Need For Speed: Rivals za 14,75 PLN !

Uwaga - Promocja widoczna tylko z poziomu klienta Origin w okienku "Oferta dnia". Jeśli okno nie otworzy się samo przy uruchamianiu - kliknij na Origin ->> Oferta dnia...
 
Dzisiaj na Origin - Need For Speed: Rivals za 14,75 PLN !

Uwaga - Promocja widoczna tylko z poziomu klienta Origin w okienku "Oferta dnia". Jeśli okno nie otworzy się samo przy uruchamianiu - kliknij na Origin ->> Oferta dnia...

Fajną część? Rozczarowałem się nowym Most Wanted i teraz podchodzę z wielką ostrożnością*do NFS. Seria jak dla mnie skończyła się na Pro Street i oczywiście wcześniejszych Most Wanted i Carbon. Swoją*drogą, czemu tych gier nie można kupić na Origin?
 
Fajną część? Rozczarowałem się nowym Most Wanted i teraz podchodzę z wielką ostrożnością*do NFS.

Pograłem chwilkę i nie jest tak źle. Obecny NFS to niejako rozwinięcie nowego Hot Pursuit.
Jeździ się oczywiście "arcadowo" ale z sensem. Widoki niczego sobie, a samochody wyglądają jak zawsze świetnie (ale ich uszkodzenia już nie - i to też norma). Wszystko chodzi ładnie w tych 30 PFS (wartość zablokowana przez grę) w FullHD i na ustawieniach Ultra.
Dziwne jest tylko samo ściganie się z wyzwań. Otóż trasa jest wytyczana na mapie i tyle. Niby pozwala to na jazdę różnymi torami (liczy się dotarcie na miejsce), ale małe akcentowanie szlaku na linii drogi (przy zakrętach) przez GPS jakoś mi nie leży (już dwa razy z tego głupiego powodu przegrałem "wygrany wyścig" - minąłem zakręt i zanim zawróciłem byłem drugi). Może jak poznam planszę będzie lepiej - teraz poruszam się niemal po omacku - a przecież w każdej chwili mogą zacząć gonić nas gliny (nawet w trakcie wyścigu).
Gra jest więc na ogół szybka i emocjonująca, chociaż czasem frustrująca.

Sądzę jednak, że za tą cenę (zgrzewki piwa) warto dać jej szansę.
 
Rivals jest dużo lepszy od Most Wanted i niedużo gorszy od HP. Za tę cenę w ogóle bym się nie zastanawiał :)
 
Ale super!!! Miałem w sumie nadzieję na DA. Rozumiem, że to jest w ramach akcji Specjalny prezent, czyli już na stałe? Coby nie mówić o EA to bardzo dobrą robotę robią, dając co jakiś czas gry za free. :D
 
A nie leży to czasem zwykła edycja W2? Sam kiedyś rozglądałem się za ER, i nie mogłem znaleźć, a byłem i w Saturnie.
 
A nie leży to czasem zwykła edycja W2? Sam kiedyś rozglądałem się za ER, i nie mogłem znaleźć, a byłem i w Saturnie.

Jest dostępna ER, ale tylko w trzech sklepach w Polsce. Jednym w Warszawie i dwóch w Krakowie. Ale można też zamówić przez internet za 39,90.
 
Top Bottom