Gry - bundle, promocje, okazje

+
Hej! Mam pytanie: Ktoś już z Was dostał email'a z Zimowej Wyprzedaży na GOG.com odnośnie darmowej kopii gry - Age of Wonders?
Niby się załapałem na tą promocję, ale jak do tej pory nie mam od Nich ani żadnego email'a na ten temat, ani gry. Trochę mnie to niepokoi.
Czy u Was jest podobna sytuacja?
 
Dostałem mail jakoś niedługo po tym, jak się zapisałem. Nie wiem, godzina później max.

Sprawdź spam folder. Jak tam nie ma, to zawsze możesz spróbować napisać do supportu goga.

---------- Zaktualizowano 17:27 ----------

Dodam, że mail nie jest potrzebny, bo to tylko informacjo-rachunek. Gra dodaje się sama do konta, bez jakiegoś klikania w linki w mailu.
 
W ramach Zimobrania na Muve można wyrwać Valiant Hearts za niecałe 15 zł. Jedna z tych gier, które pokazują, że Ubisoft to nie tylko Assassin's Creed co roku ;)
 
Ekipa BundleStars oferuje przez (niemal) kolejne 5 dni dotychczasowe 3 części Gacka Arkham w kompletnych wersjach za jedyne €9.79. Brakuje mi tylko tej ostatniej, więc mimo wszystko spasuję i poczekam na inne oferty. Tymczasem na Muve kolejny dzień szaleństwa, dzisiejszą atrakcją jest choćby L.A. Noire Complete za ok 14 zł. Mam jednak do tego stopnia przepełniony backlog, że na razie odpuszczam i tę ofertę.
 
Mnie L. A. Noire strasznie rozczarowała, mam wrażenie, że jedynym ficzerem jest hiperrealistyczne odwzorowanie mimiki. Reszta dosyć nudnawa i schematyczna.
 
Mnie L. A. Noire strasznie rozczarowała, mam wrażenie, że jedynym ficzerem jest hiperrealistyczne odwzorowanie mimiki. Reszta dosyć nudnawa i schematyczna.
Niby sympatyczny, ale tych rozmów ze świadkami/podejrzanymi nigdy właściwie nie ogarnąłem i jakoś gry nie chciało mi się skończyć...
 
Hi hi hi :D
 
Mówi mi że regionblock, przez proxy tam wbiłeś?

Bez problemu kupiłem i aktywowałem na Steam (nie mogę jeszcze instalować ani ściągać bo gra nie miała premiery - za około 1 godzinkę). Jedyny problem był chyba w tym, że przy kupnie nieco zamulała stronka (były problemy z logowaniem), ale jak widać udało się :) ...



Z samym zakupem żadnego kombinowania nie było, a jedynie hola (ale nie wiem czy potrzebnie, bo się okazało, że miałem na USA gdy kupowałem).
 
Bez problemu kupiłem i aktywowałem na Steam (nie mogę jeszcze instalować ani ściągać bo gra nie miała premiery - za około 1 godzinkę). Jedyny problem był chyba w tym, że przy kupnie nieco zamulała stronka (były problemy z logowaniem), ale jak widać udało się :) ...
Z samym zakupem żadnego kombinowania nie było, a jedynie hola (ale nie wiem czy potrzebnie, bo się okazało, że miałem na USA gdy kupowałem).
Jakie hola?
Ja wchodzę w linka, klikam czerwone Adicionar ao carrinho i mam komunikat że
This product is not available for purchase in your region.
 
Top Bottom