Gry - bundle, promocje, okazje

+
omg, ale się narobiłem żeby to kupić, problem na problemie...

@IwaN Długo czekałeś na klucz, bo mam "Chave ainda não gerada, pode estar havendo um atraso da produtor"
 
Najwyżej kilkanaście sekund :).

Klucz ląduje w Twojej bibliotece Nuuvem.

 
No tam właśnie mam ten napis, który wg googla znaczy "Jeszcze nie wygenerowany klucz, nie może być opóźnienie w produkcji."
 
Kurde nie wiem o co lotto... też miałeś maila z "O seu pedido Nº #1400396520 foi liberado" ? Bo mam w Meus Games i kiszka, nie ma kodu :/
 
Sprawdź czy karta rzeczywiście została obciążona, czy środków nie cofnęli.
Kasa z konta poszła, grę mam na ich stronie... Napisałem do supportu jakiś czas temu, zobaczymy.

---------- Zaktualizowano 23:30 ----------

@IwaN support odpowiedział - ludzie się rzucili i klucze się skończyły, dostanę jutro - nawet zaproponował zwrot kasy jeśli nie pasuje mi czekanie :D
 
Gracze Uplay,

Wraz z nadchodzącym Bożym Narodzeniem chcieliśmy dołączyć do świętowania w wyjątkowy sposób. W końcu to czas prezentów i to właśnie prezenty będziemy rozdawać.

Od 23 grudnia aż do 6 stycznia będziecie mogli codziennie zdobywać nagrody za pośrednictwem naszej strony z podarunkami 15 Dni Uplay. Wśród podarunków znajdą się darmowe Nagrody do waszych ulubionych gier, jak również olbrzymie zniżki w sklepie Uplay, przedmioty do dostosowywania awatarów i wiele więcej. Na dodatek przygotowaliśmy wielką loterię, w której po upływie 15 dni 40 szczęściarzy dostanie w swoje ręce roczny zapas gier na PC od firmy Ubisoft.
Czy ktoś korzysta z Uplay?
 
Ja korzystam też z trzech platform, ale najbardziej lubię Steam i wkurza mnie to, że niektóre gry są tylko na origin albo tylko na uplay. Np. taki mass effect 3 to tylko na origin chyba jest, gdzie poprzednie 2 części są dostępne na steam. Chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu, ale się nie da :/.

Posiadacze golda na x360 będa mogli pograć w drugą część wiedźmina za darmo w poniższych dniach:
The Witcher 2: Assassins of Kings (16-31 stycznia)
 
Posiadacze golda na x360 będa mogli pograć w drugą część wiedźmina za darmo w poniższych dniach:
The Witcher 2: Assassins of Kings (16-31 stycznia)

W tym okresie będą mogli pobrać/przypisać do swojego konta. Grać będą mogli o wiele dłużej :)
 
@UncleArtr
Czytałem, że polityka Microsoftu (ładnie napisałem, nie jakieś tam Microsyfu czy Micro$oftu, chociaż się należy :D) zmieniła się i już nie dają gier na stałe, ale na czasową wyłączność na wzór PSN. Napisali, że w zamian będą dawali lepsze tytuły czy coś :p. Ale jak jest na prawdę, tego nie wiem. Ponieważ ostatnio czas na granie drastycznie mi się zmniejszył :p.
 
@UncleArtr
Czytałem, że polityka Microsoftu (ładnie napisałem, nie jakieś tam Microsyfu czy Micro$oftu, chociaż się należy :D) zmieniła się i już nie dają gier na stałe, ale na czasową wyłączność na wzór PSN.
PS+ też ma gry na stałe, po prostu blokują się, gdy nie przedłużasz abonamentu. Blokują, nie usuwają, po ponownym wykupieniu możesz w nie znów grać.
 
Top Bottom