Gry - bundle, promocje, okazje

+
Steam obniża loty, w tym roku wszystkie gry objęte wyprzedażą zostały od razu wyłożone na ławę, żadnych Flash Deals/Daily Deals (zmieniać będą się tylko wyróżniane tytuły, przeceny pozostaną bez zmian), a same promocje nie powalają i w niektórych przypadkach bywało już lepiej.

Zainteresowany kontynuowaniem przygody ze Shadowrunem, może skuszę się na śmiesznie tani Dragonfall, ale abstrahując od tego, zaczynam interesować się Nuuvem.com, gdzie można znaleźć coś naprawdę taniego bez region locka - dla przykładu, MGSV: GZ i MGSV: TPP to, odpowiednio, 34 zł i 170 zł+ na Steamie, gdy Nuuvem oferuje 14 zł i 126 zł. GTA V mają za ok. 70 zł (Rockstar Social Club), gdy Pillars of Eternity Champion Edition za jakieś 35 zł, ale zasadniczo proponuję upewnić się najpierw, jak wyglądają kwestie regionalne. Autoryzowany retailer.
 
Fakt steam nie powala, bywało lepiej. Co do Nuuvem to z tego co się orientuję to jeśli gra ma jakieś ograniczenia regionalne to teraz automatycznie przy kupnie wychodzi informacja ;)
 
Wbrew temu, co obwieściło Valve, niektóre promocje spod egidy Steam Holiday Sale jednak występują cyklicznie i zachowują płynny charakter jeśli chodzi o maksymalne obniżki, dotyczy to głównie gier Ubi, które podąża tropem jakiegoś swojego własnego schedule, dla przykładu dopiero dzisiaj na celowniku jest Assassin's Creed, a Far Cry jeszcze czeka na swój moment. Także - pewnie warto jeszcze wstrzymać się z zakupem niektórych tytułów, bo może się okazać, że nie zeszły do najniższego progu.
 
Zdaje się, że to najodpowiedniejszy wątek do tego. Chcecie świeżutką odznakę związaną z obecną wyprzedażą i darmowe 100xp na Steamie na Nowy Rok?

1. Zalogujcie się na swój profil na Steamie przez przeglądarkę.
2. Wejdźcie na stronę produktu gry Ikaruga.
3. Wpiszcie "search" (może być w samej wyszukiwarce, ale nie musi - może być w "eterze"), po tym wciśnijcie ENTER.
4. W okienku, które Wam się wyświetli wpiszcie "1v7531", zatwierdźcie.
5. Profit - Red Herring Badge!
 
@rafal12322

Kurde... a ja w zeszłym roku kupiłem podstawkę za 45 PLN :unsure: ...

To się nazywa mieć pecha, gdybym nie czekał na nowego Tomb Raidera pewnie bym kupił dla samych dodatków, a tak czekam na przecenę DLC.
 
Sam się zastanawiam nad tą Inkwizycją, cena ciekawa ale z drugiej strony premiera TR tuż tuż, potem The Following więc i tak nie będzie kiedy zagrać :p
 
Ciekawy zestaw, ale czy ja wiem, czy aż tak, by informować o nim post pod postem? :p

Na Steamie trwa weekend z 2K, stąd tytuły z takich franczyz jak Borderlands, BioShock, XCOM czy Sid Meier's Good Stuff można nabyć okazyjnie.

Tymczasem wciąż do zdobycia jest Humble Firaxis Bundle, choć kilka istotnych tytułów z niego jest w moim posiadaniu, tak brakuje mi dodatków do XCOM-u, w który w końcu planuję niedługo pograć, jest też pierwszy duży dodatek do Civ5 i 2 z 4 DLC spoza GOTY Edition (f*ck logic), no i Sid Meier's Pirates! w podstawowym tierze - osobiście ostrzę sobie zęby na Pay-more-than-average-tier (EDIT: gdzie upolować mogę też Sid Meier's Starships i X-COM: Complete Pack). Tier za 15 USD z Civ: Beyond Earth raczej odpuszczę. Tak czy siak, 2K w ten weekend wesprę, ale raczej za pośrednictwem bundle'a.
 
Last edited:
Last edited:
Top Bottom