Gry - bundle, promocje, okazje

+
Raczej są legalni. Mam od nich Ryse son of Rome, Zombie Army Trylogy, Sniper Elite 3, Overlord 2 i Hitman Absolution. Wprawdzie w żadną nie grałem wiele dłużej, niż wymagane 5 minut bo nie mam czasu :p, ale wciąż chodzę po świecie jako wolny człowiek. Minus? Gry od nich mają wyłączoną wszelką zawartość sieciową (co-op, multi itp.)
 
Jak wyłączoną zawartość sieciową to możliwe że piraci.
Sporo serwisów o nich wspomina nawet CD-Action wiec muszą działać na legalu. A co do multi to jest opcja przecenionego klucza na Steam trochę tak jakby za samo multi się płaciło xDDD no i minusem jest, że co jakiś czas pojawia się mini okienko które ma nas zachęcić do kupna na Steam.
 
TES:Morrowind za free tylko dzisiaj na https://bethesda.net/en/article/zTLJdDWzVy0Ak7SMatqNG/celebrate-25-years-of-the-elder-scrolls z okazji rocznicy serii. Od 28 marca do 3 kwietnia TES: Online będzie free to Play. Dodatkowo duże rabaty i inne gratisy. Pozdrawiam :)

@edit: po morrowinda trzeba założyć konto i podać kod który jest w artykule
Post automatically merged:

Skoro promocje to polecam odwiedzić G2A i sprawdzić ich "spring sale". Masa tytułów na przecenie. Atrakcyjne ceny na prawdę i w cale nie "badziewne" gry( w większości przynajmniej:beer:) między innymi ARK za 60zl, czy Kingdom ComCome za 70-80zl
 
Last edited:
Może ktoś korzysta z xboxa tu na forum i przy okazji gra w Apex Legends? Jeśli tak to jest ciekawa promka na xbox live gold. "Przy zakupie 3 miesięcy Golda za 79 zł, dostajemy kolejne 3 miesiące Golda za darmo, a do tego – również za darmo – dostajemy 1000 monet do Apex Legends". Promocja trwa do 20 maja 2019 roku, do godz. 23:45 lub do wyczerpania liczby produktów promocyjnych.

LINK DO CAŁEGO ARTYKUŁU
Post automatically merged:

Age of Wonders 3 za darmo do 11maja do godziny 19:00
LINK
 
Last edited:
Pierwsza część wiedźmina za darmo na GOG, nie doczytałem o co chodzi dokładnie ale łapcie tu artykuł i zgarniajcie jak jeszcze ktoś nie ma( o ile to możliwe :shrug:)
LINK
 
Już na Epic Games pojawiła się możliwość zniżkowego zakupu gier Quantic Dream.

Miałbym też prośbę...
Gdyby ktoś gdzieś miał info o zakupie Dark Souls Remastered do 80 zł to byłbym wdzięczny za info. Póki co po zniżkach widziałem w najlepszym razie w okolicach 100 zł co jest jak dla mnie za dużo jak na odświeżony tytuł nawet jeśli świetny.
 
Już na Epic Games pojawiła się możliwość zniżkowego zakupu gier Quantic Dream.

Miałbym też prośbę...
Gdyby ktoś gdzieś miał info o zakupie Dark Souls Remastered do 80 zł to byłbym wdzięczny za info. Póki co po zniżkach widziałem w najlepszym razie w okolicach 100 zł co jest jak dla mnie za dużo jak na odświeżony tytuł nawet jeśli świetny.
Na jaką platformę?
 
Top Bottom