Gry - bundle, promocje, okazje

+
LITTLE NIGHTMARES na Steam za darmo do 17 stycznia warto się pośpieszyć:

Oficjalny sklep BANDAI NAMCO, nie jakiś tam pośrednik :)

LITTLE NIGHTMARES na Steam za darmo do 17 stycznia warto się pośpieszyć:
Na stronie grafika że za darmo, ale tuż wyżej cena 20 ojro. Niech się zdecydują :p Nie da się w żaden sposób dodać gry za darmo, czy to przez Bandai czy przez Steam.

Ja nie jestem fanem gier sportowych, ale wiele osób jest, a na Epic Games jest niezła okazja. Jeszcze do jutra jest za darmo do wzięcia NBA2K21

Jeszcze do 31 Maja można zgarnąć dodatek do COH 2 poświęcony ofensywie w Ardenach za darmo na steam tylko brać!

Tell Me Why na Steam oraz MS Store za darmo.

Tia, niedawno kupiłem ją na steamie a teraz dają za friko... Ale nie żałuję bo fajna historia ;)

Ale cebula nieco boli, co?

Ja jakieś trzy miesiące temu wykupiłem Xbox Game Pass i z ciekawości chciałem też zagrać w powyższy tytuł... widać nie zdążyłem zanim dali go za darmo :) .

Mam podobnego zajoba. Jako że mam fart do wygrywania gier za free nawet drogich i premier dostałem ogromny kupon na epic który kumuluje się z letnimi rabatami co daje niebywałe zniżki mogę kupić sobie ulubioną grę bez liczenia na szczęście ale nieee wolę poczekać aż mi w premii za darmo wydropi. Trzeba być mną...

Ale cebula nieco boli, co?
Trochę tak, dałem za to chyba coś ponad 50 zeta a teraz jest za free. :p Zawsze tam zostaje to poczucie, że można było poczekać albo kupić GP i ograć w pakiecie. W czasach takiego rozdawnictwa gier będzie tak zawsze, z tyłu głowy będzie ta myśl że może kiedyś dadzą to za friko :p

Top Bottom