Gry - bundle, promocje, okazje

+
Na Epicu grę rozdają!
Jeśli ktoś nie grał to warto teraz sobie sprawdzić ;)
1684433526741.png

I serwery Epicka się poddały. :D

Ostatnim razem chyba tak było gdy rozdawali GTAV.

Do 29 maja Steam sprzedaje BioWare Mega Collection za 85zł.
W pakiecie wszystkie trzy Dragon Ejdże i Mass Efekty. Jeżeli jakimś cudem ktoś nie ma, to warto.

I ci co przeoczyli ostatnią promocję, bądź nie mogli z niej skorzystać, jak ja kiedyś z innej bo byłem na wyjeździe.
Strona Epic glancko działa na telefonie. Pozostaje jedynie kwestia pamiętania o coczwartkowych promocjach.

Strona Epic glancko działa na telefonie. Pozostaje jedynie kwestia pamiętania o coczwartkowych promocjach.
Tak, oczywiście :)

nie zawsze jednak wszystko się układa tak jak byśmy tego chcieli.
Rozdrabnianie się w tym temacie nie ma sensu a chyba nie musimy sobie niczego udowadniać, prawda? Jesteśmy przecież po tej samej stronie a tu nawet jakby temat wątku zaczął gdzieś umykać i iść w złą stronę.

Tak, oczywiście :)

nie zawsze jednak wszystko się układa tak jak byśmy tego chcieli.
Rozdrabnianie się w tym temacie nie ma sensu a chyba nie musimy sobie niczego udowadniać, prawda? Jesteśmy przecież po tej samej stronie a tu nawet jakby temat wątku zaczął gdzieś umykać i iść w złą stronę.
Spoko, mi też czasem pamięć wysiadkę robi. Poza tym sam kiedyś wkładałem kartę sim do starutkiej Nokii 6300 pod pretekstem awarii smartfona, by nie być "online" i mieć spokój na urlopie.

Oj @Wroobelek :facepalm:
Po prostu, nie każdy śledzi wszystkie promocje, nie instaluje aplikacji platform gamingowych na telefonie i nie korzysta z każdego sklepu internetowego tylko po to by skorzystać w wybranym dniu z promocji, o której nie wie, nie czuje takiego parcia. Czasem jednak się zdarzy, że ta osoba dowie się o tym od kogoś i ciach, korzysta z promocji. Info o darmówkach i promkach - zawsze spoko.

Bierz Metro, chyba że już masz... zapewne tak, ale - info o promkach i darmówkach - zawsze spoko ;)

1684823888980.png

Last edited:
Bierz Metro, chyba że już masz... zapewne tak, ale - info o promkach i darmówkach - zawsze spoko ;)
Ja należę do osób, które żadnej promocji nie przepuszczą. Śledzę i dodaję do konta, by następnie nigdy w grę nie zagrać :p . Metro już mam wszystkie, które dawali w gratisie, a grałem tylko kilkadziesiąt minut w pierwszą część. Pomimo tego doceniam Twoje starania poczynione w celu poinformowania mnie o trwającej promocji i szczerze zań dziękuję (y).
Tak na marginesie pochwalę się, że niedawno jakiś cymbał zajumał mi konto na EA. Miałem tam głównie darmówki, a z kupionych za kasę to jedynie komplet Dragon Age'ów. Napisałem do supportu, ale mają do miesiąca na odpowiedź. W każdym razie drugiego konta zakładać nie zamierzam - jeśli tego nie odzyskam, to z Elektronikami rozejdziemy się na zawsze.

Last edited:
Jakby ktoś miał dostęp do Amazon Prime i nie miał co zrobić z kodem na zestaw farbek do gry Guild Wars 2 to chętnie go przygarnę żeby sie nie zmarnował, bowiem okazało się, że do jednego konta gry można przypisać więcej tych kodów, czyli można dostać więcej niż jeden taki zestaw farbek.

Z góry dziekuję! :)

Ponieważ otrzymuję zapytania "czy jeszcze potrzebuję" to wyjaśniam - jak napisałem: okazało się, że mogę przypisać do mojego konta gry dowolną ilość tych kodów, a większa ilość kodów oznacza dla mnie większą szansę na lepsze jakościowo farbki, więc im więcej kodów otrzymam tym dla mnie lepiej! ;)

Top Bottom