Gry - bundle, promocje, okazje

+
Czekam na AC 1 bo w wersji cyfrowej nie posiadam xD Na Origin czy Odyssey raczej nie ma co liczyć a tylko ich mi brakuje nie licząc Rogue :p
 
Total War Shogun 2 miał być od dziś za darmo na steamie, ale póki co jakieś problemy techniczne wystąpiły. Mają niedługo rozwiązać problem, warto więc śledzić stronę.

edit. Jakby co to już jest, promocja trwa do 1 maja.
 
Last edited:
GTA V od jutra za darmo w epicu.

Chyba przestanę kupować gry, które mają kilka lat XD No z miesiąc temu kupiłem za 50 zł :D Podobnie było z trylogią Batmana.
 
GTA V kupiłem razem z PS4 jakieś 3-4 lata temu i do dziś nie przeszedłem. :p Może na PC uda się przejść, bo na konsoli gry z otwartym światem jakoś mi nie wchodzą.
 
Mnie jakoś nigdy seria GTA nie nęciła. No, kiedyś w "dwójkę" pograłem kilka godzin dla beki. Ale jak już wciskają za darmola, to wrzucę na kupkę wstydu, może kiedyś się sprawdzi.
Podobno nasz Wiesiek również puka do Epica. Dostał zlecenie, czy jak?

 
Dlatego z AC "Egipt" i "Grecja" wstrzymam się z zakupem bo okażę się, że również się pojawią :p Może na XBOXa kiedyś zakupię chociaż teraz na PC spore zniżki są.
 
Dlatego z AC "Egipt" i "Grecja" wstrzymam się z zakupem bo okażę się, że również się pojawią :p Może na XBOXa kiedyś zakupię chociaż teraz na PC spore zniżki są.
Nawet bardzo spore, Odyseję z season passem wyrwałem za nieco ponad stówkę.
Na pewno niewarto kupować tych gier na premierę, bo po roku ceny ZNACZNIE spadają.
 
Nawet bardzo spore, Odyseję z season passem wyrwałem za nieco ponad stówkę.
Na pewno niewarto kupować tych gier na premierę, bo po roku ceny ZNACZNIE spadają.
Teraz Origina za ok 80zł można kupić w wersji Gold. Ale i tak się wstrzymam. Obecnie mam sporo innych wydatków a czasy niepewne więc obiecałem sobie, że najszybciej dopiero CP2077 zakupię xD ale wciąż się głowię czy XOX czy Pecet który wyjdzie mi drożej. (Więc może za rok dokonam ulepszeń i gdy wyjdzie edycja "Goty" to i na PC zakupię)
 
Od dzisiaj nie kupuję żadnych gier xD
@hertores Nie wiem jak można grać w strzelanki na padzie xD
W strzelanki jako tako prawie nie gram ale potrafię celnie strzelać :p Kwestia treningu. Tak jak napisałem wcześniej to ćwiczyłem na lampach w GTA xDDD W zasadzie obecnie na klawiaturze i myszce gram w tylko w strategie i w gry które nie obsługują pada.
 
Top Bottom