Gry - bundle, promocje, okazje

+
Czyli do 30-go będzie minimum 50%? Pytam, bo mam parę wyjazdów w międzyczasie, i większą zniżkę mogę przegapić. To bym sobie zostawił "na koniec", jeśli się nie uda.
 
Tak, masz napisane do kiedy jest zniżka. Jeśli do 29/30, to prawdopodobnie będzie taniej.
 
Shadowrun Returns 50%, za 7 euro - warto, czy czekać na większy upust? Chyba poczekam...

Będę zdziwiony, jeśli nie zjadą do przynajmniej 66%. Trochę szkoda, że dodatek wydaje się zbyt świeży, by pójść w te same ślady... Zabawne, gdyż rzekomo jest o przynajmniej klasę lepszy od podstawki i o ponad połowę dłuższy, ale oczywiście podstawka jest wymagana do zakupu i uruchomienia. Na razie chyba zadowolę się nią (pod warunkiem, że faktycznie dojdzie do większego upustu); póki co mam na oku Complete Pack ostatniego XCOM-a: podstawka + Enemy Within + 2 DLC za niecałe 10 EUR to nie w kij dmuchał.
 
Don't Starve jest w promocji. A będzie pewnie w jeszcze większej :>
Jak ktoś ma parę złotówek, to polecam serdelecznie, tym bardziej, że ma być multi...
 
Don't Starve jest w promocji. A będzie pewnie w jeszcze większej :>
Jak ktoś ma parę złotówek, to polecam serdelecznie, tym bardziej, że ma być multi...

Jest w Daily, więc w większej raczej już nie będzie, przynajmniej podczas tej wyprzedaży. Tym niemniej i tak warto za te 3,75.
 
@maritimus: Shadowrun Returns będzie za 3.5 EUR (-75%), jeśli Cyberpunk Sci-Fi wygrają kolejny Wybór Społeczności. W wypadku wygranej biorę, razem z E.Y.E.

Chyba jednak spasuję jeśli chodzi zakup XCOM-u i poczekam np. do Świąt... The Walking Dead S1 za 5.74 kusi. S2 doczekał się natomiast aż -50%.
 
@maritimus: Shadowrun Returns będzie za 3.5 EUR (-75%), jeśli Cyberpunk Sci-Fi wygrają kolejny Wybór Społeczności. W wypadku wygranej biorę, razem z E.Y.E.

Chyba jednak spasuję jeśli chodzi zakup XCOM-u i poczekam np. do Świąt... The Walking Dead S1 za 5.74 kusi. S2 doczekał się natomiast aż -50%.

XCOM za taką cenę to grzech nie brać, szczególnie, że to wersja z dodatkiem.
 
@maritimus: Shadowrun Returns będzie za 3.5 EUR (-75%), jeśli Cyberpunk Sci-Fi wygrają kolejny Wybór Społeczności.
Zauważyłem & zagłosowałem.

Update: no to Shadowrun z dodatkiem wylądowały w bibliotece. Z recenzji kojarzę, że sama gra jest dość krótka, więc mam nadzieję, że z Dragonfallem już długość wypadnie przyzwoita :)

Z innej beczki: ktoś kojarzy, jak się likwiduje / przemianowuje kategorie?
 
Last edited:
Drogo, na Steam za 1.99 Eurasa przecież jest..

Tak, tyle tutaj masz dla "miłośników pudełek" i wersji "DRM free". A ta chodzi już (najtaniej w wersji rozszerzonej) po (niemal) 30 PLN. Więc okazja jest dla tych co chcę nadrobić zaległości.

P.S. Patrząc na pudełko "Biedronkowego wydania" można dojść do wniosku, że mamy do czynienia z jakimś wznowieniem (na pudełku znajduje się nowe logo RED'ów).

View attachment 4281
 

Attachments

  • wiedzmin_4x2.jpg
    wiedzmin_4x2.jpg
    23.2 KB · Views: 31
Do 17:00 na GoG'u można dostać (ZA DARMO) grę Omerta.
Wystarczy tylko zalogować się na swoje konto i z głównej strony (http://www.gog.com/?pp=ba5bfc9d29e57bda5c45cf82d9fff043329f313a) wybrać ofertę (FREE) błyskawiczną grę Omerta.

P.S. Piszę post pod postem, aby ludzie zauważyli promo (tak szybko zniknie...).
Tu jest wyjaśnione jak znaleźć:
http://www.cdaction.pl/news-38726/o...tepne-przez-2-godziny-za-darmo-na-gogcom.html

Ale z tego co kojarzę to to taki co najwyżej średniak jest
 
Top Bottom