Gry - bundle, promocje, okazje

+
@Daniel Abatemarco ale kupujesz PS4 tylko dla tej jednej gry?

ok, są to raty 0% więc jest ok. Zapewne musisz mieć jakieś zaświadczenie o wypłacalności, tj. info, że masz umowę o pracę, prowadzisz własną działalność itp.
 
ale kupujesz PS4 tylko dla tej jednej gry?
Bloodborne z tego co widzę, słyszę i czytam, jest świetną grą w moich klimatach, ale nie za 1700zł :)
Jasne, że nie tylko dla jednej gry. Jakbym miał kupować, to też dla innych exów, takich jak Bloodborne, Uncharted 4 i The Last of Us. Póki co te trzy.

Jeśli nie nie posiadasz PS3, a lubisz gry z dobrą historią, to warto kupić PS4 dla samego TLOU. Fenomenalna gra.
No nie posiadam, a to co napisałeś, to wiem. Słyszałem wiele dobrego na temat TLoU.
Na PS3, to chciałem tylko Demon's Souls ogarnąć, a może zrobią remaster na PS4.
 
Last edited:
Jeśli nie nie posiadasz PS3, a lubisz gry z dobrą historią, to warto kupić PS4 dla samego TLOU. Fenomenalna gra.
 
Całkiem fajny, jak ktoś nie ma to może śmiało brać. Ja już posiadam większość z tych gier więc nie ma sensu :p
 
Woolfe - The Red Hood Diaries jest na promocji na steam, 50%. A więc za 5 euro można kupić. Ja się skusiłem, bo czaiłem się na promocję od dawna :D.
 
Smutek. :( Przepłaciłem 10 zł :(.. Nie sadzilem ze gdzies jeszcze taniej bedzie i to jeszcze przecena 75%. Ale z tego co widze Never Alone ciagle trzyma cene niestety :/.
 
Smutek. :( Przepłaciłem 10 zł :(.. Nie sadzilem ze gdzies jeszcze taniej bedzie i to jeszcze przecena 75%. Ale z tego co widze Never Alone ciagle trzyma cene niestety :/.

To Cie zmartwię - było też w Groupees Be Mine 19 za 2.5$ razem z 7 innymi grami. Niestety też kupiłem w GG i przepłaciłem :p

---------- Zaktualizowano 23:38 ----------

https://groupees.com/bm19
 
Kurcze, następnym razem muszę się tak nie śpieszyć z zakupem :(.

Może przed Wieśkiem zdążę sprawdzić czy jednak gra była tego warta.
 
Summer Sale na Steamie rozpoczęte - jako dowód polecam wizytę na Store Page, która skowycze z bólu i umiera. Mam nadzieję, że naprawią to jak najszybciej.
 
XCOM: Enemy Unknown Complete Pack tylko za 6 ojro (samo Enemy Within jest droższe xD)! Brać póki jest!
 
Last edited:
Top Bottom