Gry - bundle, promocje, okazje

+
@arturius_c, warto jeśli nie boisz się dużej ilości walki turowej. Ja niestety poległem, bo system starć nie był aż tak wciągający, ale może po tym ogromnym patchu będzie coś lepiej.

---------- Zaktualizowano 09:16 ----------

Tak swoją drogą to Oddworld jest właśnie do wyrwania za... darmo :p Wystarczy, że dodacie go dzisiaj do konta na Steamie oddając pokłon Lordowi Gabenowi.



źródło
 
Sniper: Ghost Warrior Trilogy (Sniper Art of Victory, Sniper: Ghost Warrior - Gold Edition, Sniper: Ghost Warrior 2 + Sniper Ghost Warrior 2: Digital Extras) za około 7 PLN u Brazylijczyków.
 
https://www.humblebundle.com/

Tym razem - Humble Capcom Bundle. Strider, RE Revelations 2 - Episode 1, Lost Planet 3 i Bionic Commando: Rearmed w tierze zerowym, RE Revelations, DmC: Devil May Cry i RE5 (+ więcej za tydzień) w "pay more than average" oraz DLC do RE5 i Ultra Street Fighter IV w tierze za 15 USD.
 
Zdecydowanie błąd ubi (kto robiłby przecenę ~75% na produkt, który miał premierę kilka dni temu?). Zresztą już skorygowali.
 
Miałem to brać ale bez sensu jest płacić ~22zł za ulepszoną grafikę gdzie żeby dostrzec jakiekolwiek szczegóły trzeba się dobrze przyjrzeć. Jak ktoś nie ma obu części to była niezła okazja ;)
 
Kupiłem właśnie na muve za 15zł Castle of Ilusion - myszka Miki (zręcznościówka) - taniej niż*na Allegro (25zł) więc chyba warto. Klucz na Steam. Polecam :)
 
Top Bottom